Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chris.lkr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chris.lkr

  1. biały wygląda elegancko :good:
  2. a co w tym jest śmiesznego sorry za OT
  3. u mnie radio (Panasonic - było, Pioneer - jest) gra bez użycia separatora. Nie do końca wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam nie seryjną instalację audio.
  4. ZEDS DEAD - Journey Of A Lifetime
  5. ale za to jest takie dobre powiedzenie, że "kto dołki kopie, ten sam w nie wpada" tylko patrzeć jak były posiadacz Nogaro Blue sam kupi "bezwypadkową perełkę" i z ori przelotem
  6. ostatnio nabijałem klime i również weszło 650g, teraz tylko muszę umówić się na odgrzybianie.
  7. ciekawe ilu jeszcze jest na tym forum takich "czarodziei"
  8. z tą kawą, to słyszałem, że jak w lodówce coś "zdechnie" i jest przykry zapach, to też dobrze jest wsadzić do środka kawę w jakimś pojemniku, podobno w miarę dobrze wyciągnie "niemiłe" zapachy.
  9. audiczka nawet, nawet ale co Ty tam masz na tym grillu że niby S4 :polew:
  10. u siebie masz wieloklin 17mm, a kiera którą chcesz założyć to 26mm, potrzebna redukcja Pozdrawiam.
  11. z całego serca współczuje ASO Polska :polew:
  12. nie wiem czy chodzi Ci o tę stronę, ale przypuszczam, że tak: http://www.kapaza.be/ Pozdrawiam.
  13. najlepiej to zapytaj w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0 Pozdrawiam.
  14. tak jak koledzy wyżej napisali Knecht albo Mann, jedynie węglowy, dobrze wpływa na układ klimatyzacji
  15. temat już kilkukrotnie wałkowany z tych radyjek, które przedstawiłeś, to polecam pionka , mam go u siebie i jestem z niego zadowolony. Czeka mnie jeszcze wymiana głośników z przodu i montaż jakiegoś wzmaka :gwizdanie:, bo na tych seryjnych to to radyjko raczej nie jest wstanie pokazać tego co potrafi. Pozdrawiam.
  16. moi mili koledzy, dzięki za cenne uwagi, ale nie zakładajcie z góry, że źle wykonałem procedurę czyszczenia turbo, biorąc pod uwagę fakt, iż robiłem to nie pierwszy raz. Wykonanie w moim wydaniu nie polega na rozebraniu, przedmuchaniu i złożeniu. Niekiedy, jak widzę, że syf totalny to zostawiam turbo na noc zamoczone np. w ropie, a dla przykładu, przedmuchiwanie, nie polega na dmuchaniu siłą płuc, tylko za pomocą sprężarki. O reszcie nie będę pisał, bo Wy i tak wiecie jak to powinno się robić. co do reszty to tak: - PSJ, w zimie raczej na tak, - N75 zastąpiłem N18 i dalej pupa, - gruszka chodzi gładko, bez oporów i raczej w całym zakresie, - wszystkie wężyki podciśnienia szczelne i raczej w porządku, bo nie tak dawno wymieniałem wsio na silikon, - układ dolotowy też raczej szczelny, ale i tak na dniach będę rozbierał cały układ, bo co do intercoolera nie mam pewności czy jest OK. Czy za pomocą VAG'a sprawdzę czy leją mi wtryski? Pytanie zapewne dla wielu bardzo banalne, ale moja wiedza na ten temat jest jeszcze dość uboga. Pozdrawiam.
  17. faktycznie zależy to też od wypasu, ale 44Ah i 220A to zdecydowanie za mało, wsadzaj nie mniej niż 60Ah Pozdrawiam.
  18. coś chyba nie chce Ci się szukać redukcja (wieloklin): http://moto.allegro.pl/tanio-tulejka-redukcja-vw-golf-passat-polo-i1601168462.html http://moto.allegro.pl/tuleja-adapter-redukcja-vw-audi-i1612843158.html taśma (tylko, że do tej kwadratowej potrzebna Ci będzie jeszcze obudowa kolumny kierowniczej z po lifta): http://moto.allegro.pl/tuleja-adapter-redukcja-vw-audi-i1612843158.html Pozdrawiam.
  19. Nie wiem czy na 100% chodzi o tę tabliczkę bo nie mam jak teraz tego sprawdzić. Dopiero jutro będę miał auto to wtedy bym potwierdził czy to ta czy też nie. Na zdjęciu, zaznaczona na czerwono. Pozdrawiam.
  20. rewelacyjny projekt :good: będę bacznie obserwować temat
  21. W zeszłym roku, na lato, wyczyściłem turbinkę. Przed czyszczeniem wywaliłem kata. Po zimie czasami wpadał mi w tryb awaryjny. Kilka razy już przegoniłem niunie, ale mało to dało, dalej łapie notlaufa, nie tak często jak wcześniej, ale łapie. Czy czeka mnie kolejne czyszczenie turbo? Wiem, że było o tym setki razy bo osobiście czytałem wątki o tej i podobnej tematyce. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, że niby co? co roku czyszczenie? To chyba coś jest nie tak?
  22. możliwe, że masz koła źle wyważone ale równie dobrze mogą to być objawy końca łączników (łącznika) stabilizatora. zacznij od sprawdzenia kół, wiele nie kosztuje a przynajmniej wykluczysz je jako potencjalnego winowajce owych drgań.
  23. niestety, ale chyba musisz wymienić przegub na nowy. Polecam SPIDAN'a.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.