Treść opublikowana przez chris.lkr
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
biały wygląda elegancko :good:
-
Strefa Śmiechu
a co w tym jest śmiesznego sorry za OT
-
Separator antenowy
u mnie radio (Panasonic - było, Pioneer - jest) gra bez użycia separatora. Nie do końca wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam nie seryjną instalację audio.
-
Muzyka w naszych autkach
ZEDS DEAD - Journey Of A Lifetime
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
ale za to jest takie dobre powiedzenie, że "kto dołki kopie, ten sam w nie wpada" tylko patrzeć jak były posiadacz Nogaro Blue sam kupi "bezwypadkową perełkę" i z ori przelotem
-
[ALL B5] Ilość czynnika w układzie
ostatnio nabijałem klime i również weszło 650g, teraz tylko muszę umówić się na odgrzybianie.
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
ciekawe ilu jeszcze jest na tym forum takich "czarodziei"
-
[ALL] Sposoby na pozbycie się brzydkiego zapachu w aucie (papierosów)
z tą kawą, to słyszałem, że jak w lodówce coś "zdechnie" i jest przykry zapach, to też dobrze jest wsadzić do środka kawę w jakimś pojemniku, podobno w miarę dobrze wyciągnie "niemiłe" zapachy.
-
my silver arrow
audiczka nawet, nawet ale co Ty tam masz na tym grillu że niby S4 :polew:
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
u siebie masz wieloklin 17mm, a kiera którą chcesz założyć to 26mm, potrzebna redukcja Pozdrawiam.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
z całego serca współczuje ASO Polska :polew:
-
co za strona ?? jak odnaleść ??
nie wiem czy chodzi Ci o tę stronę, ale przypuszczam, że tak: http://www.kapaza.be/ Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Tarcze i klocki hamulcowe - cena
najlepiej to zapytaj w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0 Pozdrawiam.
-
[B7 BLB] Jaki filtr kabinowy
tak jak koledzy wyżej napisali Knecht albo Mann, jedynie węglowy, dobrze wpływa na układ klimatyzacji
-
[ALL] Dobry ściągacz do łożyska - potrzbny na szybko
bez prasy się nie obejdzie
-
[B5 ADR] Jakie radio do 300zł
temat już kilkukrotnie wałkowany z tych radyjek, które przedstawiłeś, to polecam pionka , mam go u siebie i jestem z niego zadowolony. Czeka mnie jeszcze wymiana głośników z przodu i montaż jakiegoś wzmaka :gwizdanie:, bo na tych seryjnych to to radyjko raczej nie jest wstanie pokazać tego co potrafi. Pozdrawiam.
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
moi mili koledzy, dzięki za cenne uwagi, ale nie zakładajcie z góry, że źle wykonałem procedurę czyszczenia turbo, biorąc pod uwagę fakt, iż robiłem to nie pierwszy raz. Wykonanie w moim wydaniu nie polega na rozebraniu, przedmuchaniu i złożeniu. Niekiedy, jak widzę, że syf totalny to zostawiam turbo na noc zamoczone np. w ropie, a dla przykładu, przedmuchiwanie, nie polega na dmuchaniu siłą płuc, tylko za pomocą sprężarki. O reszcie nie będę pisał, bo Wy i tak wiecie jak to powinno się robić. co do reszty to tak: - PSJ, w zimie raczej na tak, - N75 zastąpiłem N18 i dalej pupa, - gruszka chodzi gładko, bez oporów i raczej w całym zakresie, - wszystkie wężyki podciśnienia szczelne i raczej w porządku, bo nie tak dawno wymieniałem wsio na silikon, - układ dolotowy też raczej szczelny, ale i tak na dniach będę rozbierał cały układ, bo co do intercoolera nie mam pewności czy jest OK. Czy za pomocą VAG'a sprawdzę czy leją mi wtryski? Pytanie zapewne dla wielu bardzo banalne, ale moja wiedza na ten temat jest jeszcze dość uboga. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Zalecany akumulator 44ah 220A ???
faktycznie zależy to też od wypasu, ale 44Ah i 220A to zdecydowanie za mało, wsadzaj nie mniej niż 60Ah Pozdrawiam.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
coś chyba nie chce Ci się szukać redukcja (wieloklin): http://moto.allegro.pl/tanio-tulejka-redukcja-vw-golf-passat-polo-i1601168462.html http://moto.allegro.pl/tuleja-adapter-redukcja-vw-audi-i1612843158.html taśma (tylko, że do tej kwadratowej potrzebna Ci będzie jeszcze obudowa kolumny kierowniczej z po lifta): http://moto.allegro.pl/tuleja-adapter-redukcja-vw-audi-i1612843158.html Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Przegląd - Naklejka znamionowa - gdzie się znajduje???
Nie wiem czy na 100% chodzi o tę tabliczkę bo nie mam jak teraz tego sprawdzić. Dopiero jutro będę miał auto to wtedy bym potwierdził czy to ta czy też nie. Na zdjęciu, zaznaczona na czerwono. Pozdrawiam.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
rewelacyjny projekt :good: będę bacznie obserwować temat
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
W zeszłym roku, na lato, wyczyściłem turbinkę. Przed czyszczeniem wywaliłem kata. Po zimie czasami wpadał mi w tryb awaryjny. Kilka razy już przegoniłem niunie, ale mało to dało, dalej łapie notlaufa, nie tak często jak wcześniej, ale łapie. Czy czeka mnie kolejne czyszczenie turbo? Wiem, że było o tym setki razy bo osobiście czytałem wątki o tej i podobnej tematyce. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, że niby co? co roku czyszczenie? To chyba coś jest nie tak?
-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
możliwe, że masz koła źle wyważone ale równie dobrze mogą to być objawy końca łączników (łącznika) stabilizatora. zacznij od sprawdzenia kół, wiele nie kosztuje a przynajmniej wykluczysz je jako potencjalnego winowajce owych drgań.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tej feldze
mi się podoba
-
[B5 AFN] Pomocy!Znowu przegub?
niestety, ale chyba musisz wymienić przegub na nowy. Polecam SPIDAN'a.