Treść opublikowana przez marewel
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Udowodnij to choćby na papierze,10 tys wytrzyma mineralny wiec półsyntetyczny na pewno tez.Ja nie ulegam niczyjej opinii.Castrol,mobil,lm,valvoline nie robi fula z norma 505.01 i jakoś nie chce mi się wieżyc ze motul jest tu pionierem.
-
[ALL B8] Pęknięty xenon - bardzo ciekawe zdarzenie
Widziałem tak sytuacje w b5 poprostu pękł i tyle.
-
[B5 AFN] Passat B5 AFN+w260+Big IC+ soft= 202KM 415NM
Chodzi mi po glowie mysl zeby odlaczyc ory chlodnice oleju od ukladu,zamontowac pompke elektryczna i chlodniczke paliwa od AWX zrobic osobny uklad tylko na chłodnicę oleju,jak strzeli taki wezyk to wyleci plyn i bedzie to bezpieczniejsze nic zewnętrzna chłodnica wypełniona olejem.
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Zapomniales dodac ze zwyklego niemca ktory sprzedaje gazety w kiosku stac na nowe auto i na godne zycie,u nas za taka prace zarobisz na sól do śledzi i ledwo zwiążesz koniec z końcem.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Popatrz na tabele,i pokaz mi jaka i gdzie przewagę ma ful od nie fula.
-
MKII diesel :) Sprzedany
Powiedz mi skrzynie zalozyles na linki? Pedaly razam z potencjometrem poszyly tez od dawcy?
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek.
Ja kupuje po 20zl szt za szklankę,uszczelniacze około 2zl szt.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakbym miał sklep z klockami to pewnie bym tak zrobił. Nie wiem po co odpisywać nie odpowiadając na pytanie. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B5] Przejść już na olej 10w40 przy przebiegu 215 tyś?
Świetnie opisane.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakas inna firma to robi? Dla brembo jakis podwykonawca robi klocki?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Uzywal ktos klockow ceramicznych ATE?
-
[ALL B5] Jakie łożyska?
Polecasz skf bo co fag Ci się rozleciał po 100km? Kupuje sie co tansze fag będzie tańszy i szedł na 1 montaż.
-
[B6 AWX] Jakie kupić pompowtryski do AWXa
Załóż nowe końcówki na Nadarzynie,zawsze będzie to pewniejsze niz kupić używki.
-
[B5 AHU] Łożysko igiełkowe w które wchodzi końcówka wałka sprzęgłowego - PILNE
Wydłubać igielki,wkrecic srube nie pamiętam rozmiaru 16-18 przyspawać wybijak i wybić.
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
Takiej przekladki jak w tym projekcie nie dalo sie zastosowac? http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=212459&page=5
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Nie podoba,zla i nie dobra,nie rozumiem dlaczego od pierwszego posta na forum narzekasz na a4 a jezdzisz nia nie wiem ze 2 lata juz.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Chyba musisz sklep zmienić,bo tyle łożysk co przerzuciłem ruvila optimala w środku jeszcze nie widziałem.
-
[B6 BAU] Ukręcony wałek rozrządu
Kurde,widzę niezła wtopa OOOO
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
G004000 jest syntetykiem,a G002000 mineralnym.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
10w40 to nadaje sie do traktora.
-
[B5 AKN] black Q!
Robi sie niezly ulep ten akn,jeszcze lampy angel eys gay luki na tyl i wies tuning na całego.
-
[B5 AGB] Jaki Olej do S4 B5
Poradzam Valvoline MaxLife Synthetic 5W-40 lub LM SYNTHOIL HIGH TECH 5W-40 . 2 firmy które maja odwagę podzielić 5w40 na technologie syntetyczna/półsyntetyk i na prawdziwy syntetyk.
-
[B5 AKN] Wymiana wałków
Zamiennik,zamiennik i jakieś pierdoły. Pompa zregenerowana przez ASO (tak naprawdę przez nie wiadomo kogo),sprzedawana w cenie nowej.
-
[B5 AKN] Wymiana wałków
Z tego co wiem BX bedze oznaczalo pompe regenerowana przez aso.
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
http://www.dieselschrauber.de/GKB.html