Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Widzę walki powycierane jak w 2.5tdi.
-
[B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Widzisz,niestety bedziesz musial kupic inna.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie no to juz jaja sa.
-
[B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Sonda jakiej firmy?
-
[B5 1Z] Krzywa rolka napinacza paska wielorowkowego alternatora
Do brd napinacz jes 4razy tanszy niz do 1z
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Pytanie nalezaloby skierować do jego ojca.
-
[ALL B5] Moja furka:D
Jest fimic jest dobrze
-
[B6 AWX] Kupowanie części (ROZRZĄD) na Allegro.
Nie masz Toma na forum?
-
[B7 BPW] Koło dwumasowe + kompletne sprzęgło
Od siebie powiem ze masz docisk SAC,możesz wiec to zregenerować u Radzichowskiego,nabije mocniejsze okładziny oryginalne Luka a wyjdzie 400zl taniej. Z nowymi dwumasami to jakaś loteria,potrafią odrazu telepać,zreszta jak sam piszesz dwumas jest ciazko osiagalny.
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Ja moge wymienic ale musisz do chelma przyjechac :>
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Masz wydmuchana uszczelke,najpierw oczywiscie nalezy sprawdzic pompe czy sie wirnik nie ukrecil
-
Od kogo biora silniki inne marki?
GILI napisałem wyżej ze ma inny.
-
[B6 AVF] Jaki model świec BERU do 1.9 AVF 2004 r?
GN 855 do numeru podwozia 8E-2-148 697
-
Od kogo biora silniki inne marki?
G5 PB6
-
Od kogo biora silniki inne marki?
Cyferko - maniaku,podaj mi jedna wspólna cechę płyty PL46 i PQ46. Zastanow sie nad tym amor przedni pasuje do passata b6,altei,golfa 5,a3 8p ,jetta 3,turan,toledo3 ,octawia 2,superb 3. Platforma jest jedna rożne sa rozstawy osi i kół. g5 i a3 jest na tej samej.Passat ma inny rozstaw kol i osi. Nie widzę tu żadnego podobieństwa z a4 b6 gdzie Passat ma silnik poprzecznie a a4 od zawsze wzdłużnie.
-
[ALL] Proszę o analize logów, 1.9 tdi ARL
Nie widzę tu uszkodzenia termostatu,jest 10st na zewnątrz wiec 88st jest dobrym wynikiem. Bipy i lekki owerboost nie powinien być przeszkoda w uzyskaniu 190km.
-
Od kogo biora silniki inne marki?
Dobrze sie czujesz? Passat b6 jest na plycie golfa 5.
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Lombard chyba w 2002 r w ory skladzie. Ostatnio Kat&Kostrzewski w Krasnymstawie,zresztą wybieram się na powtórkę w listopadzie Lublin grafitii.
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
Chyba ze sie nie wymienia 100lat to moze sie i wytrzec. Problem jest wtedy gdy rolka nie styka sie na całej powierzchni paska tylko wystaje z którejś strony,częsta przypadłość zużytego napinacza w silnikach benzynowych 1.6-1.8
-
[B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
Pod skrzynie lem moze zapakowac jakis zmiennik,toprana mozesz smialo zakldac pod silnik nie polecam.
-
Spociki Chełmskie
Ja wezme jedna.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Piero nie odróżnia istoty walka od słabej konstrukcji jego napędu. Powiem inaczej jakby byly i naped by sie nie sypal to wszyscy byli by zadowoleni z zbalansowania jednostki.
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
Pisałem ze nie ma czym się przejmowac.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Popierasz ola,jednocześnie stwierdzasz ze sam pomysł stworzenia walków był dobry. Nie wiem czy wina materiału czy rozwiązania,skoro w na kolach wypadają zęby ub ścierają się. Mitsubishi walki stosowało już w latach 90 może nawet wcześniej i żadnego zonka nie było,mercedes w polowie lat 70 balansował silnik walkami rozrządu obracającymi się w przeciwne strony.Przewaga dzięki technice skończyła się wraz z a4 B6,wystarczy popatrzeć jakie denna materiały użyte sa w A6 C6 gdzie wszystko wyciera sie łącznie z wykończeniem środka.
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analizę logów - objawy w innym wątku
Przegon go troche z vagiem i patrz zeby awaryjnego nie zlpal moze pusci,alebo cos zle wyczyszczone.