Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Widzę walki powycierane jak w 2.5tdi.
  2. Widzisz,niestety bedziesz musial kupic inna.
  3. Nie no to juz jaja sa.
  4. Sonda jakiej firmy?
  5. Do brd napinacz jes 4razy tanszy niz do 1z
  6. Jest fimic jest dobrze
  7. Nie masz Toma na forum?
  8. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Od siebie powiem ze masz docisk SAC,możesz wiec to zregenerować u Radzichowskiego,nabije mocniejsze okładziny oryginalne Luka a wyjdzie 400zl taniej. Z nowymi dwumasami to jakaś loteria,potrafią odrazu telepać,zreszta jak sam piszesz dwumas jest ciazko osiagalny.
  9. Ja moge wymienic ale musisz do chelma przyjechac :>
  10. Masz wydmuchana uszczelke,najpierw oczywiscie nalezy sprawdzic pompe czy sie wirnik nie ukrecil
  11. GILI napisałem wyżej ze ma inny.
  12. GN 855 do numeru podwozia 8E-2-148 697
  13. Cyferko - maniaku,podaj mi jedna wspólna cechę płyty PL46 i PQ46. Zastanow sie nad tym amor przedni pasuje do passata b6,altei,golfa 5,a3 8p ,jetta 3,turan,toledo3 ,octawia 2,superb 3. Platforma jest jedna rożne sa rozstawy osi i kół. g5 i a3 jest na tej samej.Passat ma inny rozstaw kol i osi. Nie widzę tu żadnego podobieństwa z a4 b6 gdzie Passat ma silnik poprzecznie a a4 od zawsze wzdłużnie.
  14. Nie widzę tu uszkodzenia termostatu,jest 10st na zewnątrz wiec 88st jest dobrym wynikiem. Bipy i lekki owerboost nie powinien być przeszkoda w uzyskaniu 190km.
  15. Dobrze sie czujesz? Passat b6 jest na plycie golfa 5.
  16. Lombard chyba w 2002 r w ory skladzie. Ostatnio Kat&Kostrzewski w Krasnymstawie,zresztą wybieram się na powtórkę w listopadzie Lublin grafitii.
  17. Chyba ze sie nie wymienia 100lat to moze sie i wytrzec. Problem jest wtedy gdy rolka nie styka sie na całej powierzchni paska tylko wystaje z którejś strony,częsta przypadłość zużytego napinacza w silnikach benzynowych 1.6-1.8
  18. Pod skrzynie lem moze zapakowac jakis zmiennik,toprana mozesz smialo zakldac pod silnik nie polecam.
  19. marewel odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Ja wezme jedna.
  20. Piero nie odróżnia istoty walka od słabej konstrukcji jego napędu. Powiem inaczej jakby byly i naped by sie nie sypal to wszyscy byli by zadowoleni z zbalansowania jednostki.
  21. Pisałem ze nie ma czym się przejmowac.
  22. Popierasz ola,jednocześnie stwierdzasz ze sam pomysł stworzenia walków był dobry. Nie wiem czy wina materiału czy rozwiązania,skoro w na kolach wypadają zęby ub ścierają się. Mitsubishi walki stosowało już w latach 90 może nawet wcześniej i żadnego zonka nie było,mercedes w polowie lat 70 balansował silnik walkami rozrządu obracającymi się w przeciwne strony.Przewaga dzięki technice skończyła się wraz z a4 B6,wystarczy popatrzeć jakie denna materiały użyte sa w A6 C6 gdzie wszystko wyciera sie łącznie z wykończeniem środka.
  23. Przegon go troche z vagiem i patrz zeby awaryjnego nie zlpal moze pusci,alebo cos zle wyczyszczone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.