Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Widocznie wyszlo za bogato i w dodatku logi sie same skasowaly.
-
[B5 AFB] Czy podejdzie VP44 z AKE???
W tych pompach jest felerny oring przez ktory moze sie zapowietrzać pompa.
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Odgrzeje pulpeta,na 170KM moj maly pirdek wystarcza. Dobrze ze nie osiągnąłeś 300 bo mialbys szron w dolocie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Oddawalem na gwarancjie i nie slyszalem zeby cos takiego istnialo.
-
[B5 AFN] Czy wymieniać wszystkie wahacze
Po co wymianiac dobre na dobre? Sporty to straszna porazka.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Meyle to straszny szajs,ale nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać.
-
[ALL B7] Rdza
Kup toyote,wczoraj wymianem chłodnicę w yarisie 2007r (coś kolo 50tys przebiegu)nie dość ze pociekła sama z siebie to z 3 śrubek jakie musiałem odkręcić żeby ja wyjąc jedna mi sie urwala bo była dość mocno skorodowana to jest dopiero szmelc.
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Pozatym dobra robota wykonana z głowa(nie to co u moskala),przyczepie się tylko szlifowania zaworów i gniazd,przez to osiadają niżej i zaworki maja mniejszy skok naprawdę było to konieczne? Jaki olej poszedł?
-
[B5 AFN] Tarcze Brembo + klocki Ferodo - nierówne zuzycie czy normalne zjawisko?
Proponuje poszukac sobie innego problemu,klocki są specjalnie podcinane żeby braly na całej szerokości tarczy.
-
[B5 AFN] Chciałbym wymienić sprzęgło na jakieś mocniejsze,co proponujecie?
Zadne ryzyko,jednomas od 1Z kupisz za 100zl.
-
[ALL B6] Typ tarczy bez rozbierania koła
Jak najbardziej.
-
[ALL B6] Typ tarczy bez rozbierania koła
100% masz 288 chyba ze ktos palce maczal.
-
[B5 AFN] Chciałbym wymienić sprzęgło na jakieś mocniejsze,co proponujecie?
Masz gotowe zestawy z kolem valao jak kimus sie nie chce bawic.
-
[ALL B6] Jak wyciągnać sterownik z multitronika
Nie trzeba wyciągać skrzyni,ale spuszczenie oleju i późniejsze zalanie może stanowić problem w warunkach garażowych.
-
[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy
Kiedyś zakładałem do C5 4 rożne pompy wtyczka pasowała, ale sypało beldami oczywiście numery się nie zgadzały.
-
[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy
Numer musi być identyczny bo będą działy się różne cyrki.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Walic eu,najładniejsze afdi na forum.
-
[ALL B6] Pomiary - czy nadaje sie do chiptuningu-> logi
Cos nie halo z turbina jak pisał przedmówca.
-
Dobrzy chiptunerzy
A nie przypadkiem na 141,5 KM? OT w dziale technicznym moderacja na 20 dni za 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy
-
Aibagi Hiu-Art sprzedaż i regeneracja Airbagów elektronika samochodowa Klimatyza
Naprawa sterowników airbag jest zakazana prawnie.
-
[B6 AVF] Róznica między AL vs BA
Załóż same końcówki zmieścisz sie w 1000zl.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej Liqui Moly Top Tec 4100 SAE 5W-40 ,potwierdzone na 2 silnikach AVF jest mniej smakowity dla silnika niz motul,ma ktos jakies dokladne parametry tego oleju?
-
[B5 AGB] S4 wydech by PM motorsport
ostatni tłumik seria?
-
[B5 ADR] Olej w płynie chłodzenia
Zacznij od chłodnicy oleju,nowa okolo 150zl kosztuje.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Haye ma daleko do prawdziwych władców wagi ciężkiej. Wlaczyl z neandertalczykiem nie pokazal nic,wczoraj bylo lepiej ale w koncu wlaczyl z dziadkiem.