Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AVF] Wykres po wizycie w tune-up w gdańsku
Dajmy sie robowi wytlumaczyc
-
[ALL] Panowie co napiszecie na temat takiego programu
Przeczytacie kilaka ostatnich zdań z tego tekstu: http://wasze.motofakty.pl/artykul/moc_a_moment_obrotowy.html
-
[B5 AKN] Włącza się ASR gdy skręcam przy małej prędkości
Moze trzeba zaadoptować czujnik skrętu?
-
[B5 ADR] Płyn hamulcowy ATE
Dot 4 to dot 4 zeszta to belkot reklamowy. Ja uzywam dot 5.1
-
[B5 ALL] Nowy licznik + kontrolka air bag
Jak to sie mowi Polak potrafi.
-
[B5 ALL] Nowy licznik + kontrolka air bag
To brawo za super pomysł.
-
[B5 AKN] Log 004 statyczny - co oznacza 3 kolumna (Cold Start Valve)?
Parametr zalezy od tego jak ustawiony jes zaplon,ustaw tak zeby na wolnych nie bylo 100 a jakies 80-90.
-
[ALL B5] Smarowanie przegubu kulistego
Te wahacze sie wymienia nie smaruje.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Valujew wcale nie trafial.
-
[ALL] Co zrobić z zardzewiałą tarczą hamulcową ?
Przejedz z zaciagnietym recznym delikatnie oczywiscie i sie ulozy.
-
[ALL] Co zrobić z zardzewiałą tarczą hamulcową ?
To będzie jeszcze gorzej. Pewnie przeczytał w jakiejś książce. Tutaj przetarcie papierem nic nie da bo tarcza jest wklęsła na środku.
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
Za telepanie poranne w najtanszym przypadku odpowiadaja uszczelki na pompowtryskach w najdrozszym popmpwtryski,oczywiscie gdy sprawne sa swiece.
-
[B6 AWX] Po wymianie uszczelki pod głowicą dymi
To masz odpowiedz dlaczego dymi.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
Byl w tej bajce smok?
-
[B6 AWX] Po wymianie uszczelki pod głowicą dymi
Zalozyles nowe uszczelki na popmpwtryski?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
I slaba glowe.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Hay pokaza tyle ze jest w zasiegu Adamka.
-
[B6 ASN] Tarcze hamulcowe
Przy nacinanych nie zapychają się otworki.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Mam zamontowane u siebie zobaczymy co z tego wyjdzie,od razu mowie ze cudów nie oczekuje komplet 312 za około 320zl.
-
[B5 AFN] Tarcze+klocki
Meyle to sobie odpusc,bo oni czesto pakujka ina renomowana firme mianowicie topran Szukaj Brembo bosch.
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Sprawdzaj co sie dzieje z klockiem wewnetrznym.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
Dziekuje. Silnik ADP w A4 to jakies wielkie nieporozumienie.W zimie palil mi wiecej niz AEB. Tak wiem pewnie bym zepsuty,ale w emeryckiej jezdzie udalo mi sie zejsc w trasie na 7.3.
-
Logi grupy 023 passat b6 2.0 tdi
Wiec masz odpowiedz dlaczego motor sie telepie.
-
Logi grupy 023 passat b6 2.0 tdi
Wypowiedz sie jeszcze na temat dwumasa.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
One tyle pala,w lecie 12-13 w zimie 15.