Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ja wyskocze troche jak Filip,to co ten czlowiek wyczynial ze swoim golfikiem to szok. Mysle ze bez obaw pijechalbym swoim 1.8T do niego,ale niestety go sprzedałem. http://www.evolutionmotorsport.moonfruit.com/
  2. Zacznijmy od tego ze to nie pompki powodują klekot,tylko zapalające się paliwo.
  3. Jeden wtryskiwacz wykończony drugi na wykończeniu.
  4. Jak chcesz sprawdzic czy n75 jest do wymiany jak nie logowales grupy 011?
  5. Jakbym miał umowę to by mi przysłali
  6. W 1.8T przy -10* cieple dmuchało mi po jakimś 1.5km,teraz w 1.9tdi po 5km przy +10* mam jakies 50* na blacie
  7. Przód od jakieś ruskiej wołgi
  8. Pasek,rolka i pompa wody to moje zdanie.Uszczelniaczy nie ma sensu chyba ze podciekaja.
  9. Ta cala cyfra to jedno wielkie naciągniecie,miałem to ponad 2 lata wczoraj padło.Umowy na pewno nie podpisze.
  10. http://www.allegro.pl/item446188913_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_kpl_lemforder_org_od_ss.html Ten komplet wygląda identycznie jak kupione w IC.
  11. 2szt oglądałem tam,i u siebie w mieście kilka.A4 B5 ogladalem ze 12.
  12. Nie kupiłem B6 bo nic sensownego nie moglem znaleźć,u szwabów oglądałem 2 sztuki i tez Paździochy.
  13. To zależy,bo jeżeli jesteś fanem wielowahacza z przodu to jednak czuć różnicę z tym ze niezależne z tylu trochę nadrabia braki.Laik niestety nie zauważy jednak znacznej różnicy w prowadzeniu
  14. Podstawowa wersja: -kima 2 strefowa -esp -4x elektryczne szyby Przyznam ze wcześniej bylem fanem benzynki,moze dlatego ze nie robię jakis wielkich tras(przez ostatni rok swoim paskiem przejechalem 13tys). Jednak jak przeleciałem trasę 1500km swoim marnym 105km,to wiem ze benzyniaka już nie kupie chyba ze będzie mnie stać na utrzymanie jakiegoś V8. Mimo ze motorek ma tylko 105km to wyprzedzanie na 4 biegu przebiega znacznie sprawniej niz w moim byłym 1.8T a przy tym nie pali prawie nic.
  15. Znajomy ostatnio wymieniał u koleżki nic nie luzował,kat był miedzi 0.0 a 0.5 wiec nie widze sensu luzowania tych śrub podczas napinania paska.
  16. Fajne prymitywne pojazdy,silnik to pewnie jakiś antyk z dołożonym CR.
  17. Ale po co miał odkręcać mocowanie walka?
  18. To jak będziesz wywalał,zrób foto relacje.
  19. Mozesz zalozyc jakie chcesz tylko wtedy licz sie ze zmiana oprogramowania.
  20. spanky nie szukaj dziury w dooopie.
  21. Widze vtech pokazal klase.Ciekawe jaka ustawili granice temp.spalin skoro sie zbiorniczek stopił Masters daje +50* i wszystko ma grac.Z drugiej strony wywalenie DPF i 300km bedzie lekkim pierdnieciem
  22. Radze zostawic silnik na syntetyku,przypadkiem nie dzwoni zaworek w turbinie?
  23. Na pewno poprawili glowice i z tego co wiem naped pompy oleju lub walków wyrównoważających bym na lancuszku a zastąpili kolami zębatymi.
  24. Ja sie zmiesci w 20 to bedzie dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.