Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADR] Problem z gasnącym silnikiem a przedody zapłonowe
Moim zdaniem masz namieszane z LPG,dlatego te problemy.
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Juz go nie strasz :>
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Zamiast lema hmm,tu jest problem zaryzykowałbym stwierdzenie ze TRW lub Moog,ale nie sa o wiele tańsze.
-
[B5 AEB] Brak mocy
Jak chce go naprawic to niech jedzie do mechanika.
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Panowie jakby jechal a4 to mialby szanse: http://www.liveleak.com/view?i=d84_1208262661
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Pasazer z boku,chyba nie bardzo z nim.
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Kopcił ci na tych wtryskach?
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
To akurat widac. Moge ci jedynie powiedziec ze teroia z forum nie zawsze pokrywa sie z praktyka.
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
Raczej mienszy stopien sprezania da wiecej mocy
-
[B5 APU] Jakie świece do A4 1.8T Quattro Avant 99' ?
Osobiscie uwazam ze NGK to najgorszy wybor nozesz wybrac sobie cos innego z tabelki:
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
To napisz ile aut udalo ci sie naprawic z podobnym problemem a nie chodzili o pompe,chetnie poczytam.
-
[B5 ADP] Gdzie jest korek do spuszczania oleju w skrzyni?
Potrzebny jest specjalny klucz.Wyglada mniej więcej tak: http://www.allegro.pl/item375533789_klucz_do_korka_oleju_skrzyni_biegow_vw_audi.html#photo
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
Widze ze nie tylko ja mialem problem z tancem na weselu,na szczescie moj byl 5 stycznia a na sylwestra mauczylem sie tanczyc :>
-
[B5 AJL] czy wal korbowodowy bedzie pasowal
Chcesz powiedziec ze w automacie jest inny?
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Na gwarancje producem ma jedna odpowiedz:"Uszkodzenia powstaly na skutek eksploatacji" i nici z gwarancji.
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
To potwierdza sie to co mowielm ze febi to slaba firma,a mam z nia do czynienia na co dzien i wiem cos na ten temat. Kupilem kiedyś łączniki do Clio i przy dokrecaniu popekaly mi gumki z czego oni je robia z galaretki?
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
Skad masz te dane,tylko nie mow ze z auto swiata.
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
Czy z ATJ i AJM to nie jest ta sama bajka co z AWX AVF ktore to różniły sie jedynie skrzynia biegow? W/g autodaty ATJ i AJM byly produkowane w tych samych latach,wiec kiedy mieli cos poprawiac?
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
A wracajac do tematu:AJM to najepsza jednostka w B5
-
[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.
Nowa zadnego uzywanca.
-
[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.
Nowa.
-
[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.
Prawdopodobnie siada ci pompa oleju.
-
[B5 AFN] Rozrząd - niepokojący znak
Nie wiem dlaczego montujecie Dayco ale ja jakos nie ufam tej firmie,zreszta bylo juz na forum. Rada to jak najszybciej wymienic i miec z glowy,a skoro masz tylko 25ty to mozna sie pokusic wo wymiane samego paska.
-
[ALL] Wklad regeneracyjny turbosprezarki-mial ktos do czynienia?
Znalazlem wydaje mi sie dosyc ciekawa alternarywe dla regenerownych turbin,montowal moze ktos cos podobnego? Jak wiadomo obudowa sie nie zuzywa,a cena dosyc przystepna. http://www.allegro.pl/item373591944_turbosprezarka_vw_transpoter_t4_chra_nowe.html
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Ja nie kierowca tylko mechanik.