Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Nie jest zle,a nawet stwierdzę ze jest bardzo dobrze cale 130KM powinno być.
  2. Podnosisz furę najpierw np. kolo prawe później tak samo lewe i zapinasz bieg 5 i sprawdzasz która strona ci huczy.
  3. Tak czy siak musisz ja wyjąć.
  4. Pompo-wtryski to od razu był slepy zaułek,a montowali je chyba dlatego żeby zachować odmienność.
  5. marewel odpowiedział(a) na maciekg temat w 1.8
    Mysle ze sa identyczne.
  6. Bo audi nie mogło zostać w tyle,nawet gdyby paliło 2x więcej.
  7. Mi jak ruszam i przy zmianie biegów coś stuka jakby był luz w skrzyni,i nie wiem czy przypadkiem sprężynki z tarczy sie nie skończyły.A sprzęgło można troszkę poluzować na cięgle przy pedale.Bedzie wtedy niższe.
  8. 2.0 TDI mit Common Rail.Widze pompo-wtryski sie znudzily.
  9. Widocznie masz talent,bo ja podlaczalem tez 1 raz nie mając o tym zielonego pojęcia i wszystko mi dzilala.
  10. I tu sie mylisz franek.
  11. a jak masz klape od innego modelu ( inny silnik i wyposazenie ) To fachowiec który ci nabija powinien mieć odpowiednia tabele i popatrzyc.Ja bylem u 2 fachmenow i jeden chciał mi nabijać klimę od nowa czyli cale 650 czy 700g bo powiedział ze klimy sie nie uzupełnia tylko mabija od nowa,a nastepny sie zaśmiał i powiedział ze czynnik sie wyciąga odpowiednia maszynka patrzy ile go jest i następnie jeśli brakuje to sie dodaje odpowiednoia ilość i nabija s powrotem.I w to jestem wstanie uwierzyć.
  12. Pewnie masz zamawiac do AWX z B6,tylko ciekawe czy ktos nie ogolocil tego motoru elwktroniki sterujecej i masz tylko 115 ps.
  13. Podejrzewam ze AWX AJM/ATJ z wygladu sa bardzo podobne lub identyczne,wiec nie ma co sie podniecac tylko odczytac numer silnika najpierw.
  14. Narazie nie ma wskazowek ze jest to AWX,bo wciaz nie widzę na fotkach numeru silnika.Ponadto auto data podaje ze był silnik PD od roku 99-01 115 KM o oznaczeniach AJM i ATJ.
  15. Teraz z innej beczki,podpinam VAGA nie ma bledow,wiec jaka jest szansa ze sonda jest uwalona?
  16. Nigdy nie spotkałem sie z sytuacja ze popychacze sie napełniły i popodpierały zawory.
  17. Mi podobnie wciaga 1.6.
  18. Pytasz czy stwierdzasz :exclaim: Stwierdzam.
  19. Orlen Patinium,bo jak nie ma różnicy to po co przepłacać?
  20. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nad filtrem jest taka rynienka,u mnie była złe założona i zalało mi polowe auta.
  21. 10W40 różni sie tym od np.15W40 ze jest rzadszy w niższej temp.czyli zima szybciej nasmaruje silnik i umożliwi łatwiejszy rozruch.
  22. A ten ori jak montuje sie bez problema?
  23. B5,B6 ma taka sama przednie zawiasy takie same,tylne jest juz inne po nie ma kolumny mcpersona,tylko ma sprezyne osobno,a amora z boku.Natomiat B7 nie ma juz wielo wahaczowego z przodu tylko zwykle jak w golfie V.
  24. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To widze ze tobie pali nawet mniej niz podaje producent.Bo ja jak troche dodam do 9,7=3 to wyjdzie mi 12,7 i tyle mi pali.Do trasy przy 120 dodam 2 i tez by sie zgadzalo. Ty chyba nie możesz sie pogodzić że sporo Ci łyka to 1.6, na siłe wmawiasz innym że tak ma być, nie pierwszy raz, wyluzuj Każdemu pali tyle ile mu wleje, a jak szybko spali litr zalezy w głównej mierze od buta.. no i elektroniki.. może czas żebyś dokładnie wszystko sprawdził.. ? Próbujesz udowodnić innym że mało im pali 1.6, czyli w sumie wmawiasz mi że dystrybutory na stacjach zaniżają ilość wlanego paliwa bo wątpie żeby licznik przekłamywał aż tyle na seryjnych oponkach i kalkulator na kompie sie mylił.. Nic nikomu nie wmawiam tylko mowie realne spalanie.I nie jest to moj 1 samochod ktory pali troszke wiecej niz mowi producent.I raz na jakis czas znajdzie sie ktos rozsadny kto potwierdzi mioje zdanie.
  25. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To widze ze tobie pali nawet mniej niz podaje producent.Bo ja jak troche dodam do 9,7=3 to wyjdzie mi 12,7 i tyle mi pali.Do trasy przy 120 dodam 2 i tez by sie zgadzalo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.