Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Wolak zremisował, obitą ma buźkę
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
To jest horror
-
[ALL] Pomocy przy wymianie pompowtrysku Passat B6 BKP
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2572 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3276d584a699c308.html
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
Wymiana tylnych klocków wymaga posiadania specjalnych narzędzi. W innym przypadku przy próbie użycia czegokolwiek możesz uszkodzić zacisk.
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Koledzy mieszkacie w lepszej części UK. Ja mam max. ilość zniżek i płacę 1000 fuli na rok. Jak sprawdziłem ile będę płacił po zgłoszeniu do ubezpieczalni to nie wierzyłem , 600 fuli więcej.Jeżeli wpisze swój post code który zaczyna się od ( BD ) to cena jest 100% lub więcej % jak w innym mieście.
-
[B7 BPW] Szarpanie ale nie pompowtrysk
Proponuje sprawdzić ciśnienia na cylindrach .
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Teraz wiem że w każdym takim przypadku lepiej jest iść do sądu i ściemniać że to bo tamto i dlatego . Zawsze jest szansa na mniejszą kare.Ponadto dowiedziałem się że powinienem powiadomić o tych punktach firmę ubezpieczeniowa , a ta podniesie mi wysokość ubezpieczenia .Chyba tego nie zrobię :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No to prawdziwy twardziel z niego
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Może nie każdą ,był na deskach i był liczony .To mnie zaskoczyło i zepsuło jego wizerunek w tej walce. Ważne że wygrał .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Polacy dobrze wczoraj wypadli . Miałem nadzieje że Cygan wygra przez nokaut a nie na punkty
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki ale jeszcze będzie na to czas
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jeszcze nie :gwizdanie: .Dam znać kiedy .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
I ja pewnie nie pojadę . W sierpniu zostanę dziadkiem .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nic się dzieje więc cisza tu panuje. Wszyscy myślą już o urlopach.
-
[B6 AWX] Regulacja wysokości drzwi
Otwórz drzwi i ruszaj nimi góra dół , może masz zawias luźny :gwizdanie:. Jeśli tak to zawias do wymiany. Regulacja jest na zawiasach na śrubach.
-
[B5 AFN] Po wyciągnięciu i założeniu z powrotem licznika pali sie AIR BAG
Bez Vag-a nie ruszysz tego tematu
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Założyłem ten temat żeby opisywać nasze wykroczenia drogowe i kary jakie za to otrzymujemy . Może pomoże to uniknąć innym przykrego doświadczenia jakim jest opróznienie własnego portfela ;( Jechałem w terenie zabudowanym 48 mil/h gdzie ograniczenie prędkości wynosi 30 mil /h. Załapałem się na radar, mierzyli z radiowozu.Mam polskie prawko więc nie mogli mi dać mandatu, sprawa trafiła do sądu. Czekałem na nią 6 miesięcy . Policjant przy zatrzymaniu mnie powiedział 3 punkty i 60 funtów.Pomyślałem że skoro policjant tak mnie poinformował to sąd nie da więcej. Nie chcąc marnować czasu na łażenie po sądach przyznałem się listownie do popełnienia tego czynu.Otrzymałem karę pieniężną w wysokości łącznej 260 funtów i 6 punktów karnych dopisanych do counterpart którego co dziwne nie mam.Niech to będzie ostrzeżeniem dla lubiących szybko jeżdzić
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
:gwizdanie: , ile km i jaki czas Ci to zajęło ?.
-
[B7 BPW] Czasami problem z odpaleniem
Jest ciepło więc świece i tak nie grzeją.
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po wymianie rozrządu
Podjedż na jakiś lokalny spot to ktoś to sprawdzi.Miałeś blokady do rozrządu czy robiłeś znaki ? .Druga sprawa może być coś nie tak z tym oringiem i łapie powietrze .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kolega to kierowca z długim stażem .Prawko takie jak moje tj.A,B,C,D,E plus ADR-y.Jeżdzi dla Sainsbury.
-
[ALL B7] Lejący się płyn do spryskiwaczy
Może spadł wężyk od spryskiwacza .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Byłem w Bristolu na ostatnim zlocie AM, Piękne miasto. Kolega też tam się przeprowadzi. Znalazł szybko pracę jako kierowca .
-
[B5 AHU] Samochód nie odpala
Wygląda jakby akumulator był rozładowany.
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
Popatrz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0