Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Quattro i szeroka opona, ja tu innego rozwiązania nie widze, na suchym asfaldzie zerwać Quattro to jest raczej nie mozliwe, Najlepiej przetestować to na śniegu Ja mam tipa i na mokrej nawierzchni jestem w stanie zakręcić bączka ale na zimówkach 195/65/16. Na 17" 235/45 nie ma mozliwości zakręcić bączka chyba ze na szutrze.
  2. Będzie pasić kratki się akurat nie róznią
  3. Bo ktoś nie umiejętnie to sciągał dlatego połamał Na górze klamki jest taka metalowa zasówka (widoczna po sciagnieciu klamki) wystarczy ją przesunąć i metalowa nakłądka ładnie schodzi bez kombinacji tyle ze trzeba tapicerke ścągnąć
  4. Nie ma to jak Quattro http://www.youtube.com/watch?v=KdUpg8GkJcA Polska policja goni A4 http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&feature=related A to juz mistrzostwo świata I kolejne Quattro i duze rondo http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/qZKgxwjrfH/
  5. No wypadałoby ale jakos nie mam podejścia a co chwile cos jeszcze nasówa sie do poszukania na forum
  6. Ja wychodze z załozenia ze w B6 nie ma co kombinować z felgami, ori wystarczą np. takie jak zapodałem wyzej, bo to auto na stalówkach juz sie prezentuje a jak juz się założy ori 17" s-line lub 18" od RS6 to nic więcej do szczęscia nie potrzeba
  7. No nic, Komu let's temu GO! czyli komu w droge temu... buty na nogi A tak po normalnemu to trzeba iść spać
  8. Ogólnie nie miałem zamiaru tego robić ale podjechalem dowiedzieć się o cene opon a koleś podlatuje mi do samochodu zobaczył jakie mam i mi mówi ze tu muszą być takie same jak na tyle bo auto jest z napędem na 4 koła, zaskoczył mnie tym ale nic nie mówiłem bo nie chcialem się zbłażnić Dobrze wiedziec ze tam gdzie wymieniam opony mają takie pojęcie
  9. Ooo ludzie jak ty to złamałeś? moze dlatego ze zimno jest i te wciski są sztywne, to jet jedyne mądre wytłumaczenie bo tego zbytnio nie idzie złamać nawet gdybym się starał :naughty:ale wazne ze zarówke wymieniłeś
  10. Ok! teraz pytanie czy A6 z 2003 roku miało to montowane ale na moje wydaje mi się ze tak, jak najlepiej to sprawdzić?
  11. się wymienia raz na 6 miesięcy i nie ma problemu problem sam zginie a jak nie to dopiero pózniej trzeba szukać dalej przyczyny.
  12. Jezdze A6 od marca i nie wiem co to EDS Mozna to jakoś sensownie wytłumaczyć??
  13. Na moje koło jest nie wyważone np odkleił się odważnik, lub w gorszym przypadku felga jest krzywa. Najlepiej przeprowadz eksperymencik taki jak napisał kolega zdeniui wszystko się wyjaśni czy winne jest tylko koło czy siedzi coś w zawieszeniu w co szczerze wątpie.
  14. A teraz coś z innej beczki, mam A6 2.5 TDI Quattro i musze wymienić oponki na przodzie ale doszły mnie słuchy, ze opony muszą być takie same jak na tyle tzn. jeśli z tyłu mam 235/45/17 to na przodzie musze mieć identyczne a nie np. 225/45/17. Dlaczego? ponieważ koło na oponie 225/45 ma mniejsza średnice i będzie się kręcić szybciej i to może zle wpłwać na napęd Quattro. Ile jest w tym prawdy koledzy?? Co do przeglądu ja miałem robiony normalnie na biegu jałowym i nic się nie stało ale teraz juz na to nie pozwole i będę robił dym jak będą się burzyć
  15. stawiam na pompe abs kolego, innego rozwiązania nie widze, ale do pewności sprawdz poziom płynu hamulcowego.
  16. Ja ze strachu za głowe się chwytałem ze juz się nie podniesie i spadnie w piz*u
  17. Nic więcej jak tylko podłaczyć VAG-a, innego rozwiązania nie widze na ta chwile kolego. Komp napewno pokaze co i jak skoro mówisz ze takie cyrki się robią Pozdrawiam
  18. No teraz widze Dobrze ze napisałeś ze to fotki przykładowe bo juz myślałem ze to ty ze swoją zonką/dziewczyną w tym cabrio
  19. U nas jednego dnia o 6 rano było -26 i tez zapaliłem za pierwszym razem ale kręciłem o jakieś 3 sekundy dłuzej niz zawsze ale wogóle mnie to nie zdziwiło, myślałem, ze będzie nawet gorzej ale było ok! :> Dodam, ze świece grzał mi 8 sekund ze stoperem w ręce :>
  20. yyy a czy nr 1 rózni się czymś od nr 3 ?? tylko troszeczke dołem.
  21. Nie śmigać ile fabryka dała przez przejazdy kolejowe których u nas w kraju od zajeba*** a d tego w stanie tragicznym
  22. Pawłowski :polew: dobre, tak jeszcze mnie nikt nie nazwał :> zdecydowanie wole Pawlo ale to mnie rozłozyło na łopatki, Pawłowski ja pierdo**
  23. Hmm wszystko mozna zrobić ale w tym przypadku nie mozesz mieć pewności ze wytrzymają one długo, moze ktoś zrobił taki sam zabieg jak ty czyli wszystko ładnie wymył i naładował nowego smaru Tak więc mozesz to zrobić ale osobiście tego odradzam Lepiej zainwestować i mieć pewność ze przez długi czas nie bedzie z przegubami problemu
  24. Ja się tez chyba na to pisze ale zakupie to na własną ręke bo do Wawki mam troszke km więc porezam sam pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.