Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dla świetego spokoju póki masz to luzem to zrób to i tak zostanie luzem bo ja samą chłodniczkę tylko podmienię
  2. chłopak Cię nie dopchnął? wszytko tylko nie chrom na metry i folia na szybie racja
  3. no tak zapomniałem o eLPiGi powerze
  4. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    robić jeszcze fotki całej podstawy filtra, itp ?
  5. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    kowi chłodniczka Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  6. Nie. W tym samochodzie więcej mocy nie będzie. Technicznie ma być TIP-TOP i jakieś tam mody niskobudżetowe, bo ciułam na RSa oj to chyba będziesz ciułał i ciułał :gwizdanie: a potem ciułał i ciułał na paliwko :polew:
  7. dobre były jeszcze golfy z przodu na 15 stalowych a z tyłu na alusach 16
  8. siemka Sebastia
  9. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    słychać Cię było bardzo dobrze
  10. nie filozuj no mówiłem Ci że tam jest dziura zalep to
  11. nie chciałem o tym pisać żeby go nie dołować bo wystarczy mu ze go ajm seria wciągnął seria :gwizdanie: :jerk: taka mocna seria kowi szukaj takiego angola i bierz silnik
  12. nie chciałem o tym pisać żeby go nie dołować bo wystarczy mu ze go ajm seria wciągnął
  13. nie bój od nas na LRY będzie gruba spółka bardziej sie boje czy na WG ktoś zagosci pewnie jak zwykle tylko ja ... no ale ten kolega co go spotkałem na parkingu powiedział że podjedzie, także może nie będzie tak źle [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 06:51_________________________________________________dzięks za fajnego spota jak zwykle same avanciory + jedna limuzyna :gwizdanie: no ale pasażerka fajna więc sedan też może być dobra żartuje :polew:
  14. dlaczego mu ma zaszkodzić ? jeśli masz tylko możliwość jechania na tempomacie te 400kilosów to jedź i się niczym nie martw
  15. nie przesadzaj dziś jest dobrze :gwizdanie: bardziej "średnio" a nie "dobrze" w sumie to i mnie dynka zaczyna boleć
  16. nie przesadzaj dziś jest dobrze :gwizdanie:
  17. "łomatko" :sick3:
  18. krzyniek odpowiedział(a) na ic3ek temat w Audi A4 B5
    może tu coś znajdziesz ( obszerny temat) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10354.0.html;highlight=monta%C5%BC+zegar%C3%B3w+z+fis
  19. nie trzeba, dochodzę do wniosku że piwo już mi nie podchodzi albo coś mocnego albo mineralna ewentualnie sok
  20. A nietrzeba sciagac zderzaka?? i jak sie trzyma ten cooler? po co zderzak ? ja wyciągałem ostatnio IC i on od dołu jest na jeden wcisk (ciągniesz do przodu) a od góry na dwa (ciągniesz go góry) i kombinujesz prawo/lewo góra/dół i wychodzi
  21. właśnie morduje się z piwem (cholernie chce mi się pić) a piwo mi nie idzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.