Treść opublikowana przez krzyniek
-
Ktore ladniejsze
obie fajne i to Ty musisz zdecydować co chcesz, w końcu to TY i Twoja niunia będziecie na nich śmigać
-
[B5 ADR] czy ktos ma w a4 sedan orginalny aktywny wofer w nadkolu dajcie foty!!
był gdzieś podobny temat ale nie mogłem go odszukać bo nie pamiętam czy to na naszym forum było czy na audi klub polska, tam właśnie gościu zdjął wykładzine i zrobił foty, bo pytał sie co to właśnie jest ten głośniczek w bagażniku, zresztą poszukaj, jest temat jak przerobić orginalny suboofer itd. powodzonka
-
[B5 ADR] czy ktos ma w a4 sedan orginalny aktywny wofer w nadkolu dajcie foty!!
po wyjęciu wygląda on tak http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a5abf35ccfc6126 jak coś jeszcze znajdę to podeśle. a jest on montowany w bagażniku w lewym nadkolu.
-
[B6 AWX] co to moze byc ?
potwierdzam, był już podobny (taki sam temat)
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
dobrze to napisałeś, ja też ju parę razy robiłem miejsce temu co hamował za mną i niestety raz ja zjechałem na pobocze (za margines) a gość przyłożył w tego co stał przede mną, tłumaczył sie że sie zagapił....
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
dokładnie i do tego jeszcze dobre i szybkie auto od tatusia na weekend lub tylko na przejażdżkę, a dodać do tego jeszcze kolegów i nieszczęście gotowe.
-
[B6] Mega Rezacz
no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje moim zdaniem dobrze Ci sie wydaje
-
Strefa Śmiechu
tyrysta zupełnie przypadkiem trafił do jakiejś małej wioski, patrzy ładna okolica,pyta pierwszego lepszego gospodarza: -gospodarzu jakie macie tu atrakcje??? A była taka jedna ale za mąż wyszła.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
racja, ale nie wiadomo co jest lepsze..... ostatnio słyszałem wypowiedź (po jakimś wypadku motocyklisty, zginął na miejscu) że takim to powinni motory za darmo dawać, i organy od nich pobierać, i mniej by ich było itd.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
wstępnie 2, pokój 2-osobowy (jeśli można)
-
Jak zdemontować syczki w drzwiach przednich?
chyba trzeba zdjąć cały boczek z drzwi, nie jest to trudne, nie pamiętam tylko czy 4 czy 5 śrubek jest do odręcenia
-
Cb radio za granicą (D,F,SP)
czy trzeba mieć zezwolenia to nie wiem, co do niemiec to ja śmigałem z CB i było ok, kanał 28
-
co zrobic z wytartą kierownicą??????
no to nie mało
-
co zrobic z wytartą kierownicą??????
lub trzeba trochę oszczędzać i kupuic w ASO (jeśli nie ma innego wyjścia) ale tak jak koledzy napisali po obszyciu powinno być ok. ps. uzupełnij profil.
-
AIR BAG za świecił się
mi się kiedyś włączyła kontrolka air bag_u jak chciałem przed wsiadaniem do auta odsunąć fotel do tyłu i pomyliłem dźwignie i fotel "katapultował" sie do góry, błąd skasowałem Vag_iem, i od tamtej pory jest ok, z tym że uważam żeby znów się nie pomylić
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
racja trochę lubią wypić sobie
-
Antyradary ?
z doświadczenia wiem że piszczy tez przy bramach na pilota itp. proponuje zakup CB
-
nie tak z klimatrnikiem
ostatnio nie było spocika w radomiu, zresztą tak jak pisałem w spotach nie miałbym czym pojechać, wiec może na następny pojadę, mam Vag_a i mógłbym ci zdiagnozowac autko
-
Strefa Śmiechu
co do bajek.... http://macdac.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?322705
-
SPOTY RADOMSKIE
moja obecnośc na spocie sie już wyjaśniła, niunia nie ma przeglądu, wiec nie pojadę, pół miesiąca jeździłem bez przeglądu nawet o tym nie wiedząc, to samo jest z motocyklem życzę udanej imprezki, i dobrej pogody.
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
a właśnie nie przyuważyłem co ma w opisie, sorka
-
[A4 B5 AVANT] Awaria tylnej wycieraczki
może to coś wniesie do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4698.0 ja miałem podobny przypadek z przednimi, zatarł sie sworzeń wycieraczki od kierowcy, psiknałem WD i kręciłem to poprzez zrobienie dźwigni bo o wybijaniu nie było co marzyć, poprostu to by popękało
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
racja jest jeden zbiornik na płyn do wycieraczek przednich i tylnej, do tylnej jest poprowadzony przewodzik lewym nadprożem.
-
[B5] jak skasować kontrolke AIR BAG
Możesz spróbować, ale wątpię. Szkoda , że przed nie odłączyłeś aku,teraz trzeba podłączyć sie pod Vaga. to próbowanie niewiele pomoże a raczej nic więc lepiej od razu podłączaj pod Vag_a
-
Strefa Śmiechu
jak nazywa sie grecki kochanek? -Makutas Posampas. japoński biegacz? -Ganiasuki Nabosaka.