Treść opublikowana przez konrad_A4
-
[B6 AWX] Kontrolka ciśnienia oleju
lepiej czym predzej podlacz manometr i sprawdz cisnienie
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
to ja Ci dopowiem, ze jest to taksowka ktora ujezdza 20-tu roznych kierowcow - takze teoria niewlasciwego uzytkowania jest wysoce prawdopodobna
-
[B5 1Z] Spadek obrotów mimo wciskania gazu przy wciśniętym hamulcu nożnym
tak ma byc,
-
[B7 BLB] Quantum - olej polecony w serwisie Audi
jest ok - approved by VW group - serwisy go sprzedaja bo maja na nim najwieksza przybitke, w twoim przypadku bedzie to quantum platinium
-
[ALL B5] Czego brakuje w moim silniku ?
brakuje ci jeszcze oslonki na wtyczke do ESP a pokrywka jest inna - przyklad tutaj : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8810445
-
[ALL] VAG CAN Szczecin
nie wiem ,robia tam Artur i Tomek, chlopaki poszli na swoje a poprzednio robili u ciesielskiego na wernyhory
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
napinacz byl w takim stanie tj. z ulamanym slizgiem ?
-
[ALL] VAG CAN Szczecin
podjedz do chlopakow tutaj http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=53.428765,14.472438&hl=pl&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=18&sll=53.428557,14.47247&sspn=0.001547,0.004828&ie=UTF8&t=h&z=18
-
[B6 AVJ] Oznaczenie modułu komfortu
BC zamienia sie na BD a AK zamienia sie na AJ przypisyna kody PR i zakres nr nadwozia masz ponizej http://img2.pict.com/06/9c/de/98960f94d4d644b8e6185ee555/Z9VYh/111111.jpg
-
[ALL B7] Wymiana sterownika silnika w B7
http://wiki.ross-tech.com/index.php/Immobilizer_III_ECU_Swapping#Engine_Control_Unit_.28ECU.29_Swapping_.28USED_ECU.29
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Witam Widziałem tutaj całe soczewki: http://www.xenony.intnet.pl/sklep/index.php?cPath=61 ale jak do gościa napisałem czy są nowe to nic nie odpowiedział a później temat odpuściłem. Pozdro ja nawet kiedys zamowilem - jakis rok temu, cale szczescie, ze za pobraniem. Do dzis nic nie przyszlo, a koles przez telefon sciemnial, ze wspolnik ktory sie tym zajmowal poszedl na swoje, dal nr do niego, ale oczywiscie nikt nie odbieral. wiec sobie odpuscilem.. Do tego wszystkiego Avast po wejsciu na te strone rozpoznaje wirusa/robaka
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
nie do konca, trzeba zrzucic miske, a zeby to zrobic trzeba podwiesic silnik i opuscic lawe, o pozniejszej geometrii juz nie wspomne
-
[B7 BPW] Przybybywa oleju w silniku !
albo pompa tandem
-
[B5 1Z] Czujnik temperatury paliwa
tutaj mozesz zobaczyc jak to wyglada: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czyszczenie_nastawnika_pompy_vp37_by_lishoo-t75246.0.html
-
[B5 1Z] Czujnik temperatury paliwa
ten jest od PD'kow, u ciebie czujnik jest w pompie
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jesli piszesz w odpowiedzi do obrazka ktore zamiescilem, to moge cie zapewnic co do przebiegu ~150kkm, auto jest mi znane od samego poczatku ze szkod to tylko w turbo sie wałeczek ukrecil i olej poszedl w wydech (po przywroceniu cisnienia), zalozylem nowe i auto zapula az milo dla infomacji rowniez dodam, ze problem w Skodzie jest rowniez znany Skoda UK wypuscila biuletyn w sprawie "oil pressure light" i oprocz nieszczesnego imbusika - pokazuja rowniez mozliwosc uszkodzenia kol zebatych napedu wałków (jak by ktos byl zainteresowany to moge wrzucic fotke) acha i przy uszkodzeniu imbusika skoda zaleca rowniez wymiane calego modułu wałków, cena ~600 funtow
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
naped walkow jest poprzez koła zębate - zużycia na nich nie odnotowalem
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
witam, jesli nikt nie ma nic przeciwko dodam jako ciekawostke pare fotek slynnego waleczka z mojej dziesiejszej naprawy pacjent: skoda superb '06 2.0 TDI 8V [bSS] (wiem, ze nie Audi, ale konstrukcja napedu pompy i wałków wyrównoważających ta sama) objaw: wiadomy - brak cisnienia ława w dół, miska w dół i to o co mi sie okazało: przebieg 95.400 mil, ca. 152kkm
-
[B6 AVF] Po wymianie uszczelki pod głowicą silnik szarpie i stracił moc
taka mala bzdura, ale sprawdz dla spokoju czy przewod paliwowy nie jest pomylony z powrotem
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
jak pala ci sie trzy kontrolki to regeneracja tylko z VAS'a lub VAS'o podobnego urzadzenia
-
[B5 ATJ] Nie działa pedał gaz
jak ktos (nie pamietam kto) ladnie kiedys okreslil - sprawdz czy nie masz wiosny w kostach obok ECU
-
[B5 AVG] Plastikowy zbiorniczek
czujnik jest gdzies w tych rejonach, a pocenie sie z odpowietrzenia skrzyni korobej na wysokosci oddzielacza oleju watpie zeby mialo wplyw na uszkodzenie czujnika temp. Stare czujniki koloru czarnego z natury lubialy sie psuc
-
[B5 AVG] Plastikowy zbiorniczek
oddzielacz oleju
-
[B5 AHU] Problem po wymianie termostatu
wtyczka rozumiem dobrze siedzi pod zbiorniczkiem
-
[ALL B5] Schemat budowy wtrysku sterującego
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=10102