Treść opublikowana przez David
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja zakupilem u tego goscia sprezyny i amory mts.sprezyny -30mm.mam kola 17' i auto wyglada teraz jak koza takze troche gleby musi byc. za tydzien bede zakladal wiec tez dodam swoja opinie.jak bedziecie kupowac zapytajcie o rabat.ja pisalem czy dostane znizke dla a4-klub i zdjaj mi troche z ceny :> swietny kontakt mailowy z tym sprzedawca. no a cena tez przystepna i 2 lata gwarancji pytanie : czy jak zaloze nowe amory i sprezyne musze ustawiac zbieznosc?
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
Kowi87 zgadzam sie z Toba w 100%. jak ma sie jasny kolor to warto pomalowac.ja mam srebrny i w czerwcu bede dawal do malowania.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
212 km/h autobahn niemcy kola 225/45/17 wiecej nie da rady.wskazania na liczniku.bez wirusa.
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do zawiechy -35/-35 w Avancie->1.9 TDI AFN 110KM
ja juz mam te sprezyny mts ale jeszcze nie zalozylem bo czaje sie na zakup amorow u mnie nie chodzi o portfel ale o sens wkladania amorow za 1,5 - 2 tys do auta wartego 17 tys.a i tak raczej zmienie na b6 za rok wiec mam kupic komus w prezencie najlepsze amory na rynku ? a przez ten rok jezdzenia watpie ze mts sie zniszcza
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do zawiechy -35/-35 w Avancie->1.9 TDI AFN 110KM
i jak sie sprawuja te MTS ??
-
[B5 AVG] Po założeniu sprężyn Weiteca -30mm auto pływa
edmondo i jak to te amory ci pukaja? mysle nad kupnem tych amorow
-
[ALL] Sprężyny MTS technik - opinie
tak tez mi powiedzial mechanik.ze amory tez powinienem wymienic poniewaz oryginalne beda caly czas wcisniete a sportowe maja krotszy skok specjalnie do krotszych sprezyn
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
http://otomoto.pl/audi-a4-niepowtarzalna-a4-quattro-C8153830.html tata daje na nowe auto
-
Moja taksówka :)
tak jak wyzej i jeszcze jak bedziesz malowal klamki to pomaluj odrazu progi i doly zderzakow. ja jeszcze bym zdjal spoiler
-
[B5 AFN] Moja srebrna Audiczka
taka sama jak moja tylko ze ja mam 97 i niestety mam ta stara brzydka kiere ale kolor ten sam.no mozesz przyciemnic szyby ja tez to bede robil.mozesz pomalowac dokladki w kolor.
-
[B5 AFN] Moja a4 - wielka zagadka
artykul swietny. wiekszosc ludzi na tym forum nie wie jakie ich auto ma przebieg.smieszy mnie to jak widze diesle z 1995-1999 ktore maja ponizej 250 tys. nie przejmuj sie tylko dowiedz sie co i jak. ja tez sie ciekawych rzeczy dowiedzialem o swoim aucie ale teraz wszystko jest oki
-
[B5 AFN] Gdzie kupić takie tylne lampy ?
bylo by klawo :>
-
Diagnostyka VAG
w gryf alarm spoko koles z czasem robi promocje,zalatwil mi podgrzewane lusterka,nie musialem jezdzic i szukac. polecam
-
[ALL B5] czy to pasuje do a4??
- [ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
a ja bym zmienil na te ledy chociaz znalazlem ladniejsze na allegro i tansze. zrob jak uwazasz. wszyscy tu pisza ze najlepsze po II lifcie. skoro tak trzymaja sie oryginalow to czemu zakladaja pseudo ksenony? prawdziwe ksenony maja spryskiwacze i samopoziomowanie oraz specajalny reflektor do swiatla ksenonowego.zalaoza podroby a pozniej jak policje widza to trzesa tylkiem. a jak w nowej a4 sa diody to co tez wiocha ? w nowej ledy wam sie napewno podobaja....- [B5 ARG] AUDI A4 1999r.
audi kozak felgi ogromne jak dla mojego dziurawego miasta tylko przyciemic szyby i pomalowac dol w kolor tj zderzaki i listwy progowe i wszystko- [B5 ADR] Kilka nowych fotek mojej A4
spoko a4 felgi tez ladny wzor ale moglyby byc wieksze- [ALL B6] Moja czarnulka. 1.8 TURBO QUATTRO
switeny wybor czarne auto jest naj.zawsze mialem czarne a naszlo mnie na srebrne i zaluje. zaden kolor nie wygra z czarnym po umyciu i nalozeniu czarnego wosku. i widze ze masz fajnie wyposazone. gratuluje- [B6 AVF] Witam. Kolejne A4 :)
z tym spalaniem po chipe to zalezy jak umiesz jezdzic.byl o tym duzy artykul w motorze albo auto swiat juz nie pamietma dokladnie.trzeba dynamicznie przyspieszac i wykorzystowac odpowiednio moment bo auto lepiej przyspiesza po chipie a wiec potrzebuje mniej czasu na osiagniecie zakladanej predkosci czyli zuzywa podczas tego mniej paliwa.- [ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
b6 sedan to jest to moje przyszle auto swietny wybor i 1,9 Tdi 130 jeszcze wirusa do 160km i mozna jezdzic- [ALL] Sprężyny MTS technik - opinie
ja tez sie zastanawiam nad tymi sprezynami.bede chcial obnizyc przod -35 tyl 30,ewentualnie przod i tyl po 30.a czy musze zakladac sportowe amory?- [B5 ABC] Ile obniżyć zawieszenie ?
ale jak sie obniza auto tylko o 30 mm to tez trzeba zakladac sportowe amory?- [B5 ADR] Moja Gwiazdka
pucek2509 a gdzie sa takie lampy 2 lift z diodami? na allegro. zapodaj link jak mozesz. ja tez wlasnie sie przesiadlem na 17 225/45 i tez jakby z 10 koni ucieklo i wiecej mi na trasie wzial.ale efekt bezcenny- [B5 ADR] Moja Gwiazdka
zmiany w dobrym kierunku.ale fele 18 dla mnie za duze , ja mam 17 i po naszych droga nie ciekawie fajne tylne lampy.jesli chcesz nia jezdzic dlugo pomysl nad kiera S.ja moja sprzedaje za rok takze nie bede wkladal nowej,a mam taka sama ja Ty powodzenia w dalszych modach- [ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
ja na zywo nie widzialem,ale moze sam takie cos zapodam widzialem ze ktos na forum mial takie cos wstawione...ale nie pamietam kto. - [ALL B5] Nowe lampy tył - sedan