Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
mody na plus,kolor tez odpowiedni,dawaj ja na glebe , szkoda ze Avant-no ale ja juz tak mam jeszcze bym ten chrom wywalil z grillow i ta listwe w klapie
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
7,5-8h magazynier zmiana nocna od 21 w Dk
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
skomentuje ten pakiet tak
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
zmien lampy i bedzie jeszcze troche gleby,zaciski fajnie wygladaja no i koncowki wydechu daj jakies meskie
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
takie ledy http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-04-07-sedan-red-full-led-i2168898633.html swieca cos na styl b8,wiadomo ze nie bedzie jak ori ale ja bym te zapodal
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
widzialbym tu grill rs4,lampy led na tyl i wydech na 2 strony
-
Piłka nożna
fajnie ze Real traci punkty
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
heh no Rafal to wiadomo ,Mystic pw
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
co masz za speca od audi?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
gdzie fotele obszywales? daj jakies namiary i jakie koszta
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
daj troche gleby z przodu bo tyl siedzi nizej niz przod:thumbdown:
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
jakbys wszystko to co masz w chromie zrobil w czerni odrazu by to lepiej wszystko wygladalo,no i znaczek rs4 na 2.0 ??
-
Piłka nożna
wkoncu zwyciestwo ale milan i tak bedzie mial mistrza
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
ja jezdzilem oplami a pozniej chcialem passata no ale nie trafilem w niemczech nic i kupilem a4 b5 i poczulem roznice no i teraz jest a4 b6 a nast bedzie a6 z Q ale mysle ze kiedys sprobuje bmw 5 f10 bo e60 to zygac sie chce na ten srodek
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
i bedziesz musial spalanie zmienic z 7 na 15
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
dajcie spokoj z tym chromem
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
sedan kolor :good:s-line tylko na glebe jeszcze i bedzie git
-
Felgi Repliki
tak tylko kup sobie jakies kolo porzadne ori nie mowie to o jakis opatrzonych wzorach sprzed 5-10 lat,ja bede kupowal replike ale nie chinska,mysle ze jak dam 2300 pln za replike to juz powinno byc dobrze
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
przedni zderzak hofele to zderzak rs4 b6 ktory nigdy audi nie wypuscilo,dla mnie pakiet s4 jest za malo agresywny
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
najwiekszy to hofele,a te zdjecie co wkleiles do s-line to nie s-line
-
Felga z allegro
do a4 te kolo? troche male,17 przynajmniej
-
VREDESTEIN Ultrac Cento 235/40 R18 vs VREDESTEIN Ultrac Sessanta 235/40 R18 - !!!
mialem na lato Ultrac Sessanta 235/35/19 i fajnie sie na nich jezdzilo ale szybko sie starly i 2x ich nie kupie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
to w a6 byl jakis lift w 2006?
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
no i gdzie te foty? masz takie same fotele jak moje ??