Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. nawet jezeli poziom oleju bedzie ok to wymien sobie olej w skrzyni bo nie wiadomo kiedy ostatni raz ktos go wymienial,chyba ze masz od znajomego ja po zakupie audi wymienilem olej w skrzyni
  2. no wkoncu ¨troche trza bylo czekac zebys sie pochwalil co dzwon byl i musiales pomalowac najpierw kolor jak zwykle czarny-najlepszy kiere RS4 przekladasz do nowej? jak nie dawaj zamienimy sie kierami
  3. wez cos wrzuc moze na PW
  4. no to ten v tech nawet widzialem te audi jak bylo juz zrobione u mojego mechanika
  5. a masz jakies sety Armina lub tiesto?
  6. daruj sobie robienie programu w Vtech szczecin,bylem tam robic hamownie,nie wygladali dla mnie profesjonalnie a moj mechanik naprawial a6 3.0 tdi po programie u nich- skrzynia,napisz do goscia z forum agentsmith on montowal u siebie Fimca chyba w Kamieniu Pom
  7. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    z tymi pompkami to roznie,jedni mowia ze wyniki jak 195ps maja na seryjnych pompkach ale nigdy nie wiadomo ile w tym prawdy
  8. fajna szkoda ze kombi ile kosztuje takie a6 w UK w przeliczeniu na PL?
  9. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    oprocz Ciebie to nikt Adamoo pisales ze Shotgun dobry ale na mnie kompletnie nie dzialal wiadomo roznie dziala na kazdego ale pobudzenie dla mnie prawie zerowe a w puszce jedynie 28 porocji jesli ktos szuka dobrego stacku kreatynowego polecam zdecydowanie Green Magnitude dla mnie lepsza kreatyna niz slawny Storm http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to robi jakas roznice ze kolo jest malowane proszkowo? kupilem na probe takie cos http://allegro.pl/turtle-wax-ice-whell-cleaner-plyn-do-mycia-felg-i1641173462.html
  11. fotle jak u mnie ori xenon dokladki w kolor i bedzie dobrze, szkoda ze trumniak
  12. mam takie cos tylko na 2 biegu jak dam w podloge i trzesie sie tak od 2 tys obr,mechanikowi pokazywalem mowi ze wibracje ida gdzies od silnika ale zebym sie nie przejmowal,ale przyznac trzeba ze wkuriwajace to jest
  13. no jakbys wyrezal ledy na ori lampach z tylu to by bylo cos
  14. piekna a4 kolor mody :oklaski: szacun za ilosc wlozonej kasy i czasu jedno mi sie nie podoba na ostatnim zdjeciu pierwszej strony widac ze przod stoi wyzej niz tyl tak Ci audi siadla na tych H&R ??
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto mi poleci produkt do mycia felg jakis dobry ale nie z kosmiczna cena
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    laki?
  17. ale sie odpycha ta rs4 b5 od 200 do 300 jak idzie
  18. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a jak ten xpand? nigdy nie probowalem,czytalem opinie o nim to niby taki sobie
  19. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    daj znac jak dziala bo myslalem nad nim ja teraz mysle co kupic jako stack przedtreningowy ale nie wiem co wybrac,jadlem juz Xplode,Shock Teraphy,Super Pump,Shotgun i najlepiej dzialal na mnie xlopde
  20. w 3 masz lepszy silnik niz w b6,nowsza technologia i cichszy
  21. wypas jak na 3 konkretny kolor kombi a to juz jest silnik w technologi CR?
  22. jeden z pierwszych modow jakie bym zrobil w b7
  23. bedziesz cisnal do wawy na program? grille fajnie wygladaja mialem pytac czy pasuje wlasnie grill dolny od s4 do zderzaka s-line
  24. Artur ja kupilem te dywaniki i jestem z nich zadowolony , gruby material http://allegro.pl/s-line-audi-a4-01-07-dyw-wel-polyamidowe-na-gumie-i1597698518.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.