Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Pyt.2 - nie musisz, to jest wykroczenie (karalność to co innego)
  2. zależy kiedy by przyszło do płacenia na razie się nie decyduję, tylko wypytuje o szczegóły..... Ale skoro jest już 4 chętnych to rozumiem, że to raczej dość "szybka impreza",
  3. no ! przynajmniej mamy ochotnika na testowanie
  4. to 'turkotanie' mogło akurat się zdarzyć jak deszcz padał. Ale niekoniecznie wiązałbym to... Czy jeśli powoli się toczysz i manewrujesz, to też ten odgłos jest ? (na przykład w czasie parkowania)
  5. na kiedy planowane jest zamówienie ? Bo od tego wiele zależy
  6. a nie zapłacenie mandatów to nie bezprawie ? To jest ustawa o postępowaniu egzekucyjnym, może znajdę jakieś szczególy http://www.salamandra.org.pl/prawo/u_postepowanie_wykroczenia.html rozdział 17 i jeszcze
  7. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9 http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3 jest podświetlana
  8. rozumiem, że to jest bez orurowania ? i że "w detalu 700zł" oznacza, że przy kilku sztukach może być trochę taniej ?
  9. www.tomboy.pl, daj dwie ankiety: - gdzie OC - gdzie AC i wrzuc różne ubezpieczalnie, ciekawe co wyjdzie
  10. Taki spojler S-line ? Ładny... To była fura kolegi Matschke, ale pozostaje w klubie (pozostaje ?? ) IMHO, to jeden z ładniejszych sedanów A4 !
  11. najpierw zrób diagnozę silnika, musi być wszystko ok. potem program - moc około 170PS
  12. że też Ci się chciało przerabiać fotki - obrócenie o kąt 180 stopni fajny, jakieś zmiany będą ?
  13. pre_pl odpowiedział(a) na adamq temat w Audi A4 B5
    jeszcze myśle, że warto dodać że jak się robi logi na jałowym, to nie dłużej niż 2 minuty (chodzi o to jak długo silnik chodzi na tym biegu).
  14. To prawda ! Mi tez od paru lat wychodzi najtaniej w PZU, no czasem OC drożej gdzie indziej, ale to takie kwoty, że nie warto się przenosić.... I też potwierdzam, że nigdy nie miałem problemów w PZU z kasą. W tym roku pytałem na przykład w Allianzie (mam już tam mieszkanie ubezpieczone) i zaśpiewali mi kwotę za auta 50% większą niż w PZU ! Do linka4 ludzie odchodzą jak mają w innych ubezpieczalniach 'zwyżke' za szkodowość. Znam takich dwóch osiołków
  15. ale jesli juz sie zdecydowali wyplacic, to maja max miesiac na przelanie kasy imho. Chyba, że nie są zakonczone jakies proceduralne sprawy jeszcze....
  16. kiedyś w Trójmiescie podobno była A6 z videoradarem, podobno jeździł nią instruktor videoradarowania
  17. no źle ustawiony rozrząd, może też czujnik G40.. Ale wszędzie piszą też, że to wina rozrządu
  18. 6TB = outer right rear view mirror: convex, powered Szuka się tu : http://igorweb.org/equidec/Default.aspx Było kilka razy już na forum (ten link)
  19. myśle, że może być 2 razy więcej wart niż Twój gnojek
  20. Szubek-line, no i jak ? Byłeś ? Zrobiłeś ? Działa ?
  21. Nie jest to skomplikowana czynność, znajduje się niedaleko filtra powietrza (stań przodem do auta - po lewej stronie). Poniżej rysunek poglądowy.
  22. no nie wiem one stoją zdaje się zaraz obok kaloryfera
  23. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    i wtedy nie rdzewieje ??? :razz:
  24. ja czytałem też, że nie trzeba przekładać opon (z felgami), jesli są tylko dwie jedna-na-drugiej Czyli takie dwie wieżyczki
  25. to fakt, ale ciśnie tylko wtedy jak się dziwnie spodnie złożą (zwłaszcza jeansy) Także właściwie to spodnie tak cisną :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.