Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. popiołka jest ta sama chyba, tylko wciska się przełączniki pod nią, ale żeby kable już były ?? No raczej wątpię, do tego jeszcze kanapa z matami przełączniki wystepujące na allegro i ebay.de są w cenie oryginału z aso zazwyczaj (ztcp)
  2. kurde ludzie, po co wam moderator do tego ? Pozbierajcie co wiecie i zróbcie nowy temat.... Każdy ma takie prawo. Na razie to tylko "też jestem za tym", ale nikt się za to nie zabrał nawet...
  3. 660 to nieoficjalna... Z nowymi mapami 2009 nie ma aktualizacji softu
  4. jakie linie wybrałeś ?
  5. nie zauważyłem dymienia....
  6. fragment : cały komplecik (wszystkie zaślepki)
  7. już jedzie grill czaaaarny oczywiście z odpowiednim zderzaczkiem szkoda, że kurna zmykam i na razie pójdzie do piwnicy ;(
  8. na grilu, a fe
  9. noo ! to pozbyłem się już tego ohydnego chromu z auta
  10. boże, co te babska mają z tymi ravkami...
  11. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    śmieszne... i głupie... bardzo głupie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56252.0.html;highlight=wycieraczki+b5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46473.0.html;highlight=wycieraczki+b5 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_problem_z_wycieraczkami-t10122.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b6_avb_mechanizm_wycieraczek-t13899.0.html szukałem dla B5, ale można smiało szukać i pod 'b6' bo to ten sam problem
  12. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ale jaja ten problem był poruszany na forum....
  13. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to już 3 temat... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajl_wycieraczki_zwolnily-t59472.0.html;msg637490#msg637490 ten drugi chyba został już usunięty, co ?
  14. ten przycisk pod ekonem, to włączenie automatycznego otwierania obiegu wewnętrznego jeśli specjalny czujnik wykryje "brzydkie powietrze" Tylko, że... Ty licytujesz ten panel, który masz. Po co chcesz kupić drugi ? Czy ten drugi będzie działał ? Hmm.. Nie jestem pewien, ale może potrzebna byłaby przeróbka. (mam na myśli ten przycisk, bo reszta będzie działać, rzecz jasna)
  15. uuu, zaciąłeś się widzę chopie to po tym szylweszcze tak się ciebie stało ?
  16. 81452 sztuk czuwaj
  17. nie do włączania klimatyzacji, tylko włączenia/wyłączenia sprężarki klimatyzacji
  18. devastation, po co taki język ?
  19. kompresor pracuje wtedy, gdy nie ma włączonego trybu ECON. Jesli pracuje może być zwiększone zużycie paliwa
  20. mogą być wygłuszone szyby, chyba przyciemnione... przednia występuje też podgrzewana
  21. a to alvik, no to wyraźnie napisał, że nie sprawdzał pewno nie działają [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:09_________________________________________________ a bo się tu dzisiaj "siakoś" pusto zrobiło, więc mamy trochę rooma, co by se swobodnie pogadać, co nie Łukaszku ?
  22. ale to przetwornica, a ona taka sama chyba jest w obu lampach...
  23. Ty, normalnie dzisiaj się też nad tym zastanawiałem...
  24. wystarczy poszukać na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39953.0.html;highlight=awx+napi%C4%99cie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.