Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B6] Grzanie tylnych stołków w B6 - ktoś się bawił ? jaki koszt ?
popiołka jest ta sama chyba, tylko wciska się przełączniki pod nią, ale żeby kable już były ?? No raczej wątpię, do tego jeszcze kanapa z matami przełączniki wystepujące na allegro i ebay.de są w cenie oryginału z aso zazwyczaj (ztcp)
-
[ALL B5] Jak zrobić logi - silnik benzynowy ?
kurde ludzie, po co wam moderator do tego ? Pozbierajcie co wiecie i zróbcie nowy temat.... Każdy ma takie prawo. Na razie to tylko "też jestem za tym", ale nikt się za to nie zabrał nawet...
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
660 to nieoficjalna... Z nowymi mapami 2009 nie ma aktualizacji softu
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
jakie linie wybrałeś ?
-
[B6 AVF] Webasto - odpalane automatycznie ?
nie zauważyłem dymienia....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fragment : cały komplecik (wszystkie zaślepki)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już jedzie grill czaaaarny oczywiście z odpowiednim zderzaczkiem szkoda, że kurna zmykam i na razie pójdzie do piwnicy ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na grilu, a fe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
noo ! to pozbyłem się już tego ohydnego chromu z auta
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
boże, co te babska mają z tymi ravkami...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
tęcza nad Wołominem
-
[B5 AJL] popsute wycieraczki
śmieszne... i głupie... bardzo głupie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56252.0.html;highlight=wycieraczki+b5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46473.0.html;highlight=wycieraczki+b5 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_problem_z_wycieraczkami-t10122.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b6_avb_mechanizm_wycieraczek-t13899.0.html szukałem dla B5, ale można smiało szukać i pod 'b6' bo to ten sam problem
-
[B5 AJL] popsute wycieraczki
ale jaja ten problem był poruszany na forum....
-
[B5 AJL] popsute wycieraczki
to już 3 temat... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajl_wycieraczki_zwolnily-t59472.0.html;msg637490#msg637490 ten drugi chyba został już usunięty, co ?
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji - czy mogę na taki wymienić ?
ten przycisk pod ekonem, to włączenie automatycznego otwierania obiegu wewnętrznego jeśli specjalny czujnik wykryje "brzydkie powietrze" Tylko, że... Ty licytujesz ten panel, który masz. Po co chcesz kupić drugi ? Czy ten drugi będzie działał ? Hmm.. Nie jestem pewien, ale może potrzebna byłaby przeróbka. (mam na myśli ten przycisk, bo reszta będzie działać, rzecz jasna)
-
Podsumowanie roku 2008
uuu, zaciąłeś się widzę chopie to po tym szylweszcze tak się ciebie stało ?
-
Podsumowanie roku 2008
81452 sztuk czuwaj
-
[B6 AWX] ECON
nie do włączania klimatyzacji, tylko włączenia/wyłączenia sprężarki klimatyzacji
-
[B5 ADR] Problem z niską temperaturą silnika
devastation, po co taki język ?
-
[B6 AWX] Czy w zimę pracuje kompresor klimatyzacji ?
kompresor pracuje wtedy, gdy nie ma włączonego trybu ECON. Jesli pracuje może być zwiększone zużycie paliwa
-
[ALL B7] CO dokładnie oznacza kod wyposażenia 4GH i 4KC?
mogą być wygłuszone szyby, chyba przyciemnione... przednia występuje też podgrzewana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to alvik, no to wyraźnie napisał, że nie sprawdzał pewno nie działają [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:09_________________________________________________ a bo się tu dzisiaj "siakoś" pusto zrobiło, więc mamy trochę rooma, co by se swobodnie pogadać, co nie Łukaszku ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to przetwornica, a ona taka sama chyba jest w obu lampach...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty, normalnie dzisiaj się też nad tym zastanawiałem...
-
[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny paska rozrządu
wystarczy poszukać na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39953.0.html;highlight=awx+napi%C4%99cie