Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiem, że jutro dzięki "chopcy" gatki muszą poczekać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chopy, wiecie gdzie dostanę grzałkę do pralki ? Pralka Boscha, dość leciwa już.... Niedziela z naprawianiem pralki to jest to
-
[ALL B6] Włącznik świateł dla FISa i bez FISa - róznice
no jak kupisz przełącznik "bez fisa" to się pozbawisz możliwości przełączania komputera... To chyba oczywiste ? Reszta jak najbardziej będzie działać, tylko uważaj na avantowe i sedanowe przełączniki - są inne http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Czaruś vel tomeks twierdzi, że na odcinku 3 metrów jest szybszy od Olo
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
ale był falstart według mnie (ju noł łot i min ) Na 3 honki trzeba wystartować
-
[ALL B6] Parktronic
no nieee, nie ma instalacji gotowej w aucie... naprawdę nie sądzę, żeby była
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na zlota, gadaliśmy na spocie o tym....
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
bo to B7
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jest to możliwe: - był zjazd z górki - spore przekłamania komputera - inne no chyba, że śwagier na całym baku zrobił 2000km - wtedy chylę czoła przed skodą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uuuuu Andżej :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a był w ogóle "dziad pieruński", jak mnie nie było ?
-
[ALL B6] Parktronic
bieniek, z tego co kojarzę to potrzebujesz jeszcze sterownik (150zł na allegro- dość często występują), stelaż (aso), buzer (30zł, można w aso - tani), no i podpiąć do całości
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ufff, to dobrze, bo mi się znudziło patrzeć na te stare gęby joking
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ej, ale co ? to tylko stara ekipa "byndzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie to jest jakiś parking podziemny ? czy na zewnątrz ?
-
[B6 AVB] Numer VIN i wyposażenie
ej no, ale wysil się trochę po świętach http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest u mnie siora z małą córą, ale to czas (20:00 jak mniemam) kiedy kładą ją spać, więc całkiem możliwe
-
[All] Co to jest DIN 1, DIN 2
http://pl.wikipedia.org/wiki/Deutsches_Institut_f%C3%BCr_Normung rozmiar urządzenia (w tym przypadku radia) : 7.375 cali szerokie 2.25 cali wysokie
-
[ALL B5] Gala w Delcie
to są te linki, które wtedy podawałem: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3905.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4596.0.html
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
o widzisz, ja też chcę wysłać mu radio z A3jki
-
[ALL B6] Dźwięki nadwozia przy ruszaniu/zatrzymywaniu
to nie jest, że "buda jest miękka" - nie powinno być żadnych odgłosów http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51210.0.html;msg608788;highlight=trzeszczy+ruszaniu#msg608788 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4937.0.html;msg65795;highlight=trzeszczy+ruszaniu#msg65795
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
no to chyba "nasz" fabi własnie się reklamuje...
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
żeby się igły na podłogę z choinki nie sypały...
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
po co wyważać drzwi, które są otwarte ? Problem jest znany od kilku lat, tak jak i jego rozwiązanie. Nawet na forum jest opisane dokładnie co jest tego przyczyną (dla ciekawych) poszukaj.,.... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:33_________________________________________________oo. tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38407.0.html;msg456231;highlight=chorus+kom%C3%B3rki#msg456231
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
zastosowany został dość duży skrót... zmienili numer części, bo część się pewno zmieniła, być może i została ulepszona - tak jak cała masa innych rzeczy w samochodzie. Normalna rzecz w końcu Skoro nie było akcji serwisowej (wezwania), to nikt się do niczego nie przyznał - ja bym, tak jak szogun pisze - mocno zastanowił się "nad tym argumentem". Wiem, że niemieccy posiadacze tych motorów równiez się skarżą na podobne rzeczy jak Wy, ale nie wiem jaką metodę zastosowali