Treść opublikowana przez pre_pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na nasze trójmiejskie spotkania
-
[ALL B5] Sprężarka klimatyzacji
rozwiązanie jak łączyć sie ze sterownikiem jest podane na forum, nawet w temacie FAQ (podwieszonym)
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
w tym czasie będę raczej dość daleko od Sobieszewa
-
[ALL B6] Palące się żarówki
wymień dwie od razu o wymianie lamp jest choćby tutaj: lampy diodowe tylne w audi a4 b6 nikt na tym forum nie poleci Ci lamp 'lexus style'
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja niestety nie... alvaro, mydlo i tomeks32 będą ( i jadą z tego co mówili nie tylko oglądać) polecam leoneq
-
[ALL B6] Palące się żarówki
to nie jest przerabianie, tylko kupowanie całej lampy z diodami wymieniasz zawsze dwie żarówki stop ? Czy tylko tę zepsutą ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Leoneq, włącz se powiadomienie tego tematu, dostaniesz mejla za każdym razem jak ktoś coś tutaj napisze....
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
mniesie podobuje szkoda, że nie będę mógł się z Wami napić wódy... k...
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
żaden, kolega napisał 'tak sobie' tylko niedługo zaczniemy pisać drugą stronę, a Ty nie odpowiedziałeś na pytanie/zadanie które już w pierwszej odpowiedzi do Twojego problemu jest napisane....
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
czy są zarejestrowane jakieś błędy w sterowniku silnika ? Czyli grupie 01-engine no już naprawdę, prościej się nie da.... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 20:37 _________________________________________________ przecież jest jasno napisane "co to" w opisie błędu...
-
[B6 AVB] Pasek alternatora - czy dobry kupiłem ?
kupiłeś ten sam, ale to są dwóch różnych producentów chyba...
-
Concert cd a FIS w B5
od 2000 mogą B5tki mieć już CAN do zegarów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
heh, tak myślałem fuso, że to Ty goniłem od świateł przy zjeździe na opata Rybińskiego/Piastowską
-
[B6 AVB] Przycisk ESP
proszę, z szufladką wygląda to tak... popros o vin to zobaczymy co to jest, nie kojarzę również z ori czegoś takiego
-
[B5 AFN] Temperatura w dolocie
zachęcam do tego: http://www.a4-klub.pl/smf/cooler_od_a6_25_tdi-t11992.0.html;msg151425#msg151425 co prawda to awx, ale może też poróbcie....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
znajdziesz na forum, jest w miarę przejrzyście napisane witamy
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
sterownik ABS inforume Cię, żebyś sprawdził błędy w silniku. popraw proszę temat, bo nic z niego nie wynika....
-
[ALL B6] Potrzebuje pojemności bagażników w sedanie i avancie
slaveq to dane b6 tak? Bo w twoim profilu widze b5 z pamięci potwiedzę, że takie są wielkości bagażników w B6 (przed rozłożeniem kanapy, bo potem już nie znam wielkości )
-
[B5 AHU] Kontrolka - pomarańczowa spirala - co oznacza ?
dlaczego dałeś ALL w prefixie ? Jesteś pewien, że wszystkie auta mają tę kontrolkę ? Nie ? No to daj model silnika, zamiast ALL zapewne chodzi o to :
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?
to jak Ty w ogóle chcesz rozrząd zrobić, jak nie wiesz jaki motor masz ??
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?
o jaki motor dokładnie Ci chodzi ? AFF czy taki jak masz w probilu : AVG o rozrządach trochę jest, poza tym w prefixie nie podaje się ALL jeśli pytasz o konkretną rzecz w konkretnym silniku...
-
[OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
http://www.a4-klub.pl/smf/ot_4motion_w_passacie_czy_to_to_samo_co_quattro_w_a4-t1462.0.html;msg21961#msg21961 w B6 są poprzeczne silniki, nawet nie przeczytałeś tematu i próbowałeś coś napisać... http://www.moto.allegro.pl/item401248931_vw_passat_trendline_2_0l_tdi_06r_140km_fak_vat_.html
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
noo, siem czajem, ale do portu nie zaglądam bo strach, na parkingu pod lasem jeżdżę tylko
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
innego BDG masz u takiego gościa pre_pl pod nickiem, o tuu, zaraz obok. Te 9L Tyle, że praktycznie 100% miasto Kilka tanńkowań pełnego baku
-
[ALL B6]S-line,kiera TTs
włącza się ekran z podglądem tły auta automatycznie po wrzuceniu wstecznego. Po wyłączeniu biegu ekran rne powraca do cd na przykład Tak to powinno działać.