Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jak ci wyszło kasowo? Też mnie to czeka ale się zastanawiam co robić fmic czy 2smic. U mnie zadecyduje kasa, bo rzeźbił jakoś grubo nie będę.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Będzie chyba wina płyty. Pokazuje 8 satelit a restart Dominik nie pomógł. Ma ktoś w okolicach Radomia lub Pionek płytke żeby sprawdzić?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A jak ją sprawdzić?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie ostatnio w moim rnse pojawił się taki problem.Odpalam navi i przez kilka kilometrów pokazuje mi komunikat że jestem off road.Mapa jest wyświetlona i się rusza, moja pozycja się przesuwa w kierunku jazdy, ale........... pokazuje mnie obok jezdni i przez to nie informuje o zakrętach itd. po kilku kilometrach wraca do normy.
-
Kłopoty z czujnikiem wstecznego - świecący wsteczny
A kolega ma avanta. Mam ten sam problem. Myslałem,że może mi zalało coś w klapie bo wymieniałem silnik wycieraczki. Daj kolego znać jak ci poszło i czy zadziałało. Może jakieś foto gdzie to jest?
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
Pany a miedź jaką zakładaliście? Mam bfb z zenitem pro obd, golda i hany niebieskie. Zakładałem przed programem. Teraz jest ok 200km. Zestaw zaczerpnąłem z forum, ale nie pomyślałem o miedzi i teraz sie tak zastanawiam jaka powinna być
-
Strojenie LPG
Mam to samo. Podobno w Antoniówce najlepiej
-
Ile obrotów przy 140km/h
Ja mam b7 bfb w Q, skrzynia 6. U mnie 140 jest przy ok. 3100 obrotów. Delikatnie przeskakuje 3000. Oznaczenia skrzyni nie znam, ale wózek jakiego szuka zainteresowany. Gdzie znaleźć oznaczenie?
-
Listwy Dekory LED
- Zrobiony soft - proszę o ocenę
Z tej suszarki więcej nie będzie. Akurat te graty to podstawa- Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Dev na serii ??? Bez wtrysków od bexa i DP?- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
hehe, z pojemnością to nie problem, gorzej ze zrozumieniem czasem tego wszystkiego z czasem jak sie doczytałem jak wreszcie znalazłem to i tamto, jak wiele czynników ma wpływ na pracę turbospreżarki, zrozumienie flowmap, ile wspólnego ma boost z przepływem i jeszcze kupe zjawisk które na pierwszy rzut oka za wiele wspólnego nie mają z tym wszystkim to dopiero zrozumiałem, że 95% rynku idzie drogą którą stworzyło 5% kumatych tak aby módz tym rynkiem rządzić niejako. To jest jak z religią, ciemna masa musi łykac wszystko w koło i tylko potwierdzać cudowne kreski z wykresów ponoc to najlepszych tjunerów w polszy :grin: a ja tylko siedze i padam ze smiechu jak ktos sie wdaje ze mna w konwersacje że on w aeb na seryjnej suszarce zrobił lekkie 240KM, tylko że na koniec konwersacji wychodzi że te auto jest strojone na E85 a on nie widzi w tym nic dziwnego :huh: :huh: :huh: to podchodząc do tego w ten sposób to ja moge postroic takiego AEBa na 350KM na mieszance perhydrolu z nitrometanem i tez cudu nie bedzie :P :P Żenujące wykresy co po niektórych naszych stoicieli z czołówki elit strojących mnie rozpier*alają, a naiwność ich klyentuf jeszcze bardziej :facepalm: :facepalm: Niech mi ktoś powie czy np. u Gregora czy Zaprzala widział ktokolwiek z was kreski z nieba wzięte??????? Ja już dawno zacząłem twardo chodzić po ziemi w tej kwestii i to Paweł mi naprawde szeroko oczy otworzył w tej kwestii. Dlaczego pewna EvoX wystrojona u Jurczaka mająca mniej koni i niuta objezdzała z kazdego biegu drugą EvoX wystrojoną u najwiekszych specuf w polszy od lanseruf Bo co po niektórzy nauczyli się obsługi fotoszopa sie okazuje albo wciskaja odpowiednie opcje na hamowniach witajcie w realiach tej branży, bo to nie jest juz dawno współzawodnictwo tylko pier*olona świeta wojna na kreski Na dniach bedzie może postrojony sleeper Omena i zobaczymy czy moja teoria ma sprawdzenie w praktyce :decayed: , a jak ma to na wiosne szykowac sie bedzie naprawde kosiorski upgrade u niego ale na tym samym rdzeniu td04 co ma, bo flow a boost to są dwie rózne sprawy tak naprawde i to jest niestety ale nie cud a fizyka. I kwestia najwazniejsza, ja wszystkie mody jakie robie nie robie dla szmalu, tylko jest to robota czysto rozrywkowa liczona po roboczogodzinach w to wsadzonych. Devciu uwierz mi, ze ja mam ochote na jakies klubowe spotkanko latem i konkretny reset i format, tylko ja sklepowego gufna nie piję a najbardziej nietrawie towarzystwa które z picia towarzyskiego robi zawody sportowe i naprawde niewiele jest osób które sa w stanie to zrozumieć.Ale żeś elaborat ebnął. PRAWDA, PRAWDA, PRAWDA. Za bardzo się w kreski wierzy. A nimi się nie jeździ jak wiemy.- Grill B7 S-line. Malowanie po klejeniu.
Pany a jak zdemontować grill???Muszę go zdjąć a nie chę czegoś urwać- analiza logów B6 1.8 T 163
Wiedziałem ,że coś jest na rzeczy. Najpierw go wymienie a potem zrobie logi Logi po wymianie filtra.Błędów brak. zrobiłem sobie odrazu kpowera. http://vaglog.pl/log_196096.html http://vaglog.pl/log_196097.html http://vaglog.pl/log_196095.html Jak teraz wstawić zdjęcie???- pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
Dziś przed wyjazdem do pracy zrobiłem ten trick. Wyraźnie lepsza reakcja na gaz. Czasami zastanawiała się chwilkę a dziś jechała z samego dołu. Coś w tym jest. Dobre dla osób ktore jeżdżą spokojnie- pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
Mam podobne wrażenia.Dojeżdżam do pracy raczej spokojnie i wtedy ją muli.Jak jej dop...... to od razu jej przechodzi.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wiem wiem sorki.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev jako spec od hebli powiedz mi w 1.8 T wychodziły trzy rodzaje? Wymieniam klocki i taką informację powiedział mi kumpel u którego kupowałem. Nawet wyszedł ze sklepu i oglądał klocki. Na koniec stwierdził, że mam te największe. Porównywałem nawet z kumpla A8 3litry w ON i tarcze byly bardzo podobne, może minimalnie mniejsze. Strasznie mnie to zaciekawiło- ...
Nie ma się nad czym zastanawiać. Same plusy. Spalanie takie samo lub mniejsze- analiza logów B6 1.8 T 163
Tak kasowałem.Pamiętam twoje nauki.Poprawcie mnie jak się mylę, ale kiedyś czytałem że w filtr paliwa też czymś steruje. Może to mieć wpływ.Mój jest do wymiany Nie pany to logi na PB- analiza logów B6 1.8 T 163
Podpowiesz jak.Nigdy tego nie robiłem- analiza logów B6 1.8 T 163
Są bexy i lajtowy programik Do Moderatora _ wrzuć mnie Pan do działu b6/b7 bo mój temacik zakładał Kolega i teraz po dużej przerwie zobaczyłem, że jestem nie tam gdzie trzeba.- analiza logów B6 1.8 T 163
Na to wygląda Nowe logi. Czy wszystko ok? http://vaglog.pl/log_192878.html http://vaglog.pl/log_192879.html http://vaglog.pl/log_192880.html- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
McG śledze ten wątek kawał czasu i twoje mody razpier......ą. A twoja szczerość w ogłoszeniu jeszcze bardziej. Rzadkość- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Pany sorki, ale mam pytanie. Jechałem ostatnio b7 i jej układ kierowniczy to był kluch.Nie jestem pewiem, ale wychodzi, że u mnie jest servotronic, bo to niebo a ziemia.Zaglądnąłem do przekaźników tam gdzie montujecie ten 640 i u mnie jest biały 614.Skoro servotronic jest sterowany przekaźnikiem i mam w tym miejscu ten 614 to wychodzi ,że jest u mnie ten wynalazek..Dobrze myślę?Gdyby go nie było to nie miałbym serva, prawda? Jak porównać moją z tą, którą jechałem to ten wynalazek jest wart każdych pieniędzy - Zrobiony soft - proszę o ocenę