Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Jak ci wyszło kasowo? Też mnie to czeka ale się zastanawiam co robić fmic czy 2smic. U mnie zadecyduje kasa, bo rzeźbił jakoś grubo nie będę.
  2. Będzie chyba wina płyty. Pokazuje 8 satelit a restart Dominik nie pomógł. Ma ktoś w okolicach Radomia lub Pionek płytke żeby sprawdzić?
  3. Panowie ostatnio w moim rnse pojawił się taki problem.Odpalam navi i przez kilka kilometrów pokazuje mi komunikat że jestem off road.Mapa jest wyświetlona i się rusza, moja pozycja się przesuwa w kierunku jazdy, ale........... pokazuje mnie obok jezdni i przez to nie informuje o zakrętach itd. po kilku kilometrach wraca do normy.
  4. A kolega ma avanta. Mam ten sam problem. Myslałem,że może mi zalało coś w klapie bo wymieniałem silnik wycieraczki. Daj kolego znać jak ci poszło i czy zadziałało. Może jakieś foto gdzie to jest?
  5. Pany a miedź jaką zakładaliście? Mam bfb z zenitem pro obd, golda i hany niebieskie. Zakładałem przed programem. Teraz jest ok 200km. Zestaw zaczerpnąłem z forum, ale nie pomyślałem o miedzi i teraz sie tak zastanawiam jaka powinna być
  6. Mam to samo. Podobno w Antoniówce najlepiej
  7. grubcio1980 odpowiedział(a) na apw911 temat w 1.8T
    Ja mam b7 bfb w Q, skrzynia 6. U mnie 140 jest przy ok. 3100 obrotów. Delikatnie przeskakuje 3000. Oznaczenia skrzyni nie znam, ale wózek jakiego szuka zainteresowany. Gdzie znaleźć oznaczenie?
  8. grubcio1980 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
  9. Z tej suszarki więcej nie będzie. Akurat te graty to podstawa
  10. Dev na serii ??? Bez wtrysków od bexa i DP?
  11. hehe, z pojemnością to nie problem, gorzej ze zrozumieniem czasem tego wszystkiego z czasem jak sie doczytałem jak wreszcie znalazłem to i tamto, jak wiele czynników ma wpływ na pracę turbospreżarki, zrozumienie flowmap, ile wspólnego ma boost z przepływem i jeszcze kupe zjawisk które na pierwszy rzut oka za wiele wspólnego nie mają z tym wszystkim to dopiero zrozumiałem, że 95% rynku idzie drogą którą stworzyło 5% kumatych tak aby módz tym rynkiem rządzić niejako. To jest jak z religią, ciemna masa musi łykac wszystko w koło i tylko potwierdzać cudowne kreski z wykresów ponoc to najlepszych tjunerów w polszy :grin: a ja tylko siedze i padam ze smiechu jak ktos sie wdaje ze mna w konwersacje że on w aeb na seryjnej suszarce zrobił lekkie 240KM, tylko że na koniec konwersacji wychodzi że te auto jest strojone na E85 a on nie widzi w tym nic dziwnego :huh: :huh: :huh: to podchodząc do tego w ten sposób to ja moge postroic takiego AEBa na 350KM na mieszance perhydrolu z nitrometanem i tez cudu nie bedzie :P :P Żenujące wykresy co po niektórych naszych stoicieli z czołówki elit strojących mnie rozpier*alają, a naiwność ich klyentuf jeszcze bardziej :facepalm: :facepalm: Niech mi ktoś powie czy np. u Gregora czy Zaprzala widział ktokolwiek z was kreski z nieba wzięte??????? Ja już dawno zacząłem twardo chodzić po ziemi w tej kwestii i to Paweł mi naprawde szeroko oczy otworzył w tej kwestii. Dlaczego pewna EvoX wystrojona u Jurczaka mająca mniej koni i niuta objezdzała z kazdego biegu drugą EvoX wystrojoną u najwiekszych specuf w polszy od lanseruf Bo co po niektórzy nauczyli się obsługi fotoszopa sie okazuje albo wciskaja odpowiednie opcje na hamowniach witajcie w realiach tej branży, bo to nie jest juz dawno współzawodnictwo tylko pier*olona świeta wojna na kreski Na dniach bedzie może postrojony sleeper Omena i zobaczymy czy moja teoria ma sprawdzenie w praktyce :decayed: , a jak ma to na wiosne szykowac sie bedzie naprawde kosiorski upgrade u niego ale na tym samym rdzeniu td04 co ma, bo flow a boost to są dwie rózne sprawy tak naprawde i to jest niestety ale nie cud a fizyka. I kwestia najwazniejsza, ja wszystkie mody jakie robie nie robie dla szmalu, tylko jest to robota czysto rozrywkowa liczona po roboczogodzinach w to wsadzonych. Devciu uwierz mi, ze ja mam ochote na jakies klubowe spotkanko latem i konkretny reset i format, tylko ja sklepowego gufna nie piję a najbardziej nietrawie towarzystwa które z picia towarzyskiego robi zawody sportowe i naprawde niewiele jest osób które sa w stanie to zrozumieć.Ale żeś elaborat ebnął. PRAWDA, PRAWDA, PRAWDA. Za bardzo się w kreski wierzy. A nimi się nie jeździ jak wiemy.
  12. Pany a jak zdemontować grill???Muszę go zdjąć a nie chę czegoś urwać
  13. Wiedziałem ,że coś jest na rzeczy. Najpierw go wymienie a potem zrobie logi Logi po wymianie filtra.Błędów brak. zrobiłem sobie odrazu kpowera. http://vaglog.pl/log_196096.html http://vaglog.pl/log_196097.html http://vaglog.pl/log_196095.html Jak teraz wstawić zdjęcie???
  14. Dziś przed wyjazdem do pracy zrobiłem ten trick. Wyraźnie lepsza reakcja na gaz. Czasami zastanawiała się chwilkę a dziś jechała z samego dołu. Coś w tym jest. Dobre dla osób ktore jeżdżą spokojnie
  15. Mam podobne wrażenia.Dojeżdżam do pracy raczej spokojnie i wtedy ją muli.Jak jej dop...... to od razu jej przechodzi.
  16. Dev jako spec od hebli powiedz mi w 1.8 T wychodziły trzy rodzaje? Wymieniam klocki i taką informację powiedział mi kumpel u którego kupowałem. Nawet wyszedł ze sklepu i oglądał klocki. Na koniec stwierdził, że mam te największe. Porównywałem nawet z kumpla A8 3litry w ON i tarcze byly bardzo podobne, może minimalnie mniejsze. Strasznie mnie to zaciekawiło
  17. ...

    grubcio1980 odpowiedział(a) na Rabbi temat w Silnik i Układ Napędowy
    Nie ma się nad czym zastanawiać. Same plusy. Spalanie takie samo lub mniejsze
  18. Tak kasowałem.Pamiętam twoje nauki.Poprawcie mnie jak się mylę, ale kiedyś czytałem że w filtr paliwa też czymś steruje. Może to mieć wpływ.Mój jest do wymiany Nie pany to logi na PB
  19. Podpowiesz jak.Nigdy tego nie robiłem
  20. Są bexy i lajtowy programik Do Moderatora _ wrzuć mnie Pan do działu b6/b7 bo mój temacik zakładał Kolega i teraz po dużej przerwie zobaczyłem, że jestem nie tam gdzie trzeba.
  21. Na to wygląda Nowe logi. Czy wszystko ok? http://vaglog.pl/log_192878.html http://vaglog.pl/log_192879.html http://vaglog.pl/log_192880.html
  22. McG śledze ten wątek kawał czasu i twoje mody razpier......ą. A twoja szczerość w ogłoszeniu jeszcze bardziej. Rzadkość
  23. Pany sorki, ale mam pytanie. Jechałem ostatnio b7 i jej układ kierowniczy to był kluch.Nie jestem pewiem, ale wychodzi, że u mnie jest servotronic, bo to niebo a ziemia.Zaglądnąłem do przekaźników tam gdzie montujecie ten 640 i u mnie jest biały 614.Skoro servotronic jest sterowany przekaźnikiem i mam w tym miejscu ten 614 to wychodzi ,że jest u mnie ten wynalazek..Dobrze myślę?Gdyby go nie było to nie miałbym serva, prawda? Jak porównać moją z tą, którą jechałem to ten wynalazek jest wart każdych pieniędzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.