Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
a ja nakupowałem dziś kolejnych gratów do auta tylko tym razem nie podnoszących mocy ;( .. no może jedna troche podniesie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
może biały ma
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jak za kompletny zderzak , z halogenami , kratkami i spryskami to myśle dobra cena
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
miaudi2606 , oj sie oburzasz chciałem Ci dać do zrozumienia , że zderzaki z laminatu są kruche i kiepskiej jakości. Ori zderzak do audi kosztuje pare ste złoty , a w ASO pewnie pare tysięcy bo jest z ABSu , plastiku który ma odpowiednią wytrzymałość , nie odkształca sie i przy najechaniu na krawężnik sie nie łamie. zderzak z laminatu kosztuje 250zł :/ ja nigdy w moim audi nie wymieniłem rzeczy na tanszą niż wcześniej miałem ( no może poza chu.owym grilem z kamei'a bo byłem młody i głupi ) co do zderzaka przedniego co pokazałeś i auta które pokazałeś to wygląda to bardzo ładnie , niestety siatka kojarzy mi sie z calibrami :gwizdanie: i poważnie te zderzaki nie leżały obok zderzaków od eSki tak wygląda zderzak przedni z S4 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Audi_S4_(Type_B5)_silver_fl.jpg a tak tylni http://www.avalonmotorsports.com/images/Euro%20rear%20small_01.jpg widzisz jakieś podobieństwo ? nie patrząc na to że te zderzaki są z ABS'u a tu masz moje auto http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html pod remizą wszystkie d*py Twoje, ale ja pod nią i tak bym pierwszy zajachał i wybrał co lepsze panny
-
Spoty Katowice i okolice
A co do Concert I to który lepszy? Panasonic czy Blaupunkt? Podobno jakieś problemy z potencjometrem mają.. Na alledrogo taki kablek 90zł, z tego co widziałem W kato taniej ? ja miałem blauptk i był OK , w katowicach pewnie taniej, bo koleś to sam reza jeszcze powiesz że ja Cie poleciłem to Ci pewnie jakąś zniżke da [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 01:32_________________________________________________dobra , spadam spać , bo już sie ciemno na dworze zrobiło :>
-
Spoty Katowice i okolice
concert I kosztuje koło 3stówek , do tego przystawka na Ipod nie wiem ile , ale wiem kto umie to w kato zrobić elektryk na ul.Drozdów
-
Spotkania na drodze
jak była źle zaparkowana to na bank nie z tego klubu , może z ajkiegoś innego clubu była :polew:
-
[B5 AHU] audi a4
i czy aby rocznik dobry bo wyglada mi to na około 98 rok nie ma znaczków audi w błotnikach , także albo tak był dupnięty że oba błotniki nowe , albo to jest 97-98 , albo jako że to jest drugie kolegi A4 to może dane ma w profilu ze starego auta
-
Spoty Katowice i okolice
a ile atrakcji , ludzie na spotach sie w czasie cofają o 22.30 pojechaliśmy do maka , a jak wychodziliśmy to Królu myślał że jest 22
-
Spoty Katowice i okolice
to ustaw to tak , żeby robiły fotki od 200km/h :gwizdanie: :>
-
Spoty Katowice i okolice
silniczki do punto 2 kosztują ~30zł/szt
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
z czym do ludzi , to koło body z S4 nawet nie stało nie nazywajmy szmba perfumerią :gwizdanie: to jest zwykły szajski łamliwy i kruchy Laminat-dizajn auto po założeniu tych zderzaków traci na wartości :/ ten zderzak też jest haj-kłaliti http://www.allegro.pl/item822392994_zderzak_audi_a4_a_4_a_4_przod_nst_design.html
-
Spoty Katowice i okolice
siemka po spocie , ja dopiero wróciłem , siedzieliśmy do 24 w MC Spocik mega hardcore szkoda że sie ferara nie chciała na kresce ustawić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak w piątek do Dynosoftu rozgrzebanym autem na korekte chcesz jechać ??
- Spoty Katowice i okolice
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
ja już kilka przerobiłem najpierw był zwykły : następnie jako młody rezacz założyłem sobie super hiper extra tuningowy grill kamei ale wkońcu mi sie odwidział i wciepłem równie tuningowy grill matig a wkońcu odzyskałem gust i wychaczyłem na allegro piękny grill S4 ale jakoś tak wyszło że wymieniłem sie ze znajomym na grille , bo on miał zderzak z S4 i mu bardziej pasował i założyłem grill po 2lifcie wkońcu wymyśliłem że chce mieć czarną ramke w grillu i wymieniłem sie z innym kumplem żeby zobaczyć jak będzie to wyglądać , zwykły grill z polakerowaną na czarno ramką potem wróciłem do grilla z S4 i zamieniłem sie z kumplem Krolem na taki sam, ale cały czarny i jest mega koks (niestety mam tylko takie zdjęcie): brakuje mi w swojej kolekcji z fajniejszych pozycji jeszcze grila z RS4
-
[B5 AHU] audi a4
to masz wkońcu AFN'a czy AHU ?
-
Spoty Katowice i okolice
może i będzie jeżeli to nie będzie Twój ostatni spot
-
[B6 AVF] Lampa Valeo H7-W5W i HID
http://www.allegro.pl/item826874980_xenon_hid_slim_h1_h3_h4_h7_ksenon_made_in_germany.html tu masz zestaw z małymi przetwornicami , które na pewno wejdą pod lampe a "sloty" masz w każdej lampie , czy to halogen czy xenon. różnią sie tylko soczewką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: wpadaj dziś do kato na spot to sie podbudujesz :gwizdanie: a w nocy możemy pojechac polatać po mieście
-
Spoty Katowice i okolice
mogłeś przyjechać , wróciłeś już w ogóle z tej czewey ?? i jak ? masz prawko ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 12:48_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może i czarny , ciemno było , kolor ciemny :> ale mega koksiarz szkoda że nie miałem jak go podpuścić
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem że drogi ale może uda sie gościa postawić do pionu i zejdzie opowienio z ceny.. Takk za 600zł myśle że by było warto go kupic.. no za 600zł to bierz no te moje fotki też jakieś takie
-
[ALL B5] Lampy przednie
albo , żeby uchwyty sie nie połamały w transporcie
-
Spoty Katowice i okolice
zdążyłeś Krolu na końkurs ? Miszka , jak jeszcze raz nie odbierzesz telefonu od prezesa to masz przechlapana , oby to był środek nocy