Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydło zajrzyj na zacisk, system hamulcowy Lucas albo ATE ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował za spota dziewuchy , chociaż dziś nie pogadałem za dużo!
-
[B5 ADR] Gaz w automacie ?
W moim automacie, którym jeżdżę na gazie od września 2007 instalacja sprawuje się bez zarzutu.
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - znowu lambda
Może być kilka tego przyczyn .... Mieszanka nie zawsze jest uboga, bo sterownik próbuje to skorygować, a jak już wyciągnie korektory do góry to z koleji przelewa mieszankę w momencie powrotu na benzynę. Druga sprawa "duże" to pojęcie względne. Na bloku silnika, na wysokości cylindrów od strony kolektora ssącego.
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - znowu lambda
Ewidentnie po gr 009 widć, że masz źle wyregulowaną instalację LPG (za uboga mieszanka).... Co do 016 są to napięcia z czujników spalania stukowego, ponieważ napiecia dla pierwszego i drugiego cylindra są podobne może to być wina czujnika (uszkodzony bądź źle dokręcony).
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak miło znów Cię widzieć na forum
-
[A6 AJP] Jak powstrzymać wyciek oleju - foto ?
Zdejmij czujnik i zobacz jak wygląda zimering (wymień).
-
[B5 AEB] Po przełączeniu na gaz słychać tykanie popychacza chydraulicznego
Tak naprawdę problem pojawia się dopiero wtedy kiedy jeden z nich zaczyna grać zdecydowanie głośniej od pozostałych, metalicznym dźwiękiem, bo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Raczej nie grozi!, albo nie zajechałeś albo to nie ja! Siemano Pre !!!
-
[B5 AEB] Po przełączeniu na gaz słychać tykanie popychacza chydraulicznego
Szczególnie valteki, a tymbardziej żółte.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak byś się zdecydowal możemy się umowić pod tesco w chyloni.
-
[B6 ALT] Świece do gazu
Ze względu na układ zapłonowy tylko i wyłącznie takie jakie zaleca producent samochodu.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów - auto słabnie po nagrzaniu
Ja Cię zmuszać nie będę ale z tego co pamiętam już proponowałem żebyś "wpadł" na spota. (to jest chyba jedyny bezpieczny dla mnie termin)
-
[B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Czy któryś z was spróbował zadzwonić do ASO i zapytać o tą sonde (058906265), bo mi się wydaję że została ona zastąpiona inną, której odpowiednik bosch nie zgadza się jednak z podawanymi przez was numerami. Niechcę nic sugerować, bo może się myle....
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów - auto słabnie po nagrzaniu
W niektórych sterownikach tak wychodzi przy logowaniu.... Jak po resecie wyglądają wartości wyuczone w grupie 008 ?? (Rozumiem, że narazie jeździsz na benzynie).
-
[B6 ALT] Bardzo dużo błędów, które ciągle wracają
Sprawdź bezpieczniki od elementów, które generują błąd zwarcia z masą. Jeżeli posiadasz "niefabryczne" odcięcie zapłonu (alarm) sprawdź poprawność jego działania. Można też wyrywkowo sprawdzić napięcie zasilania na wybranym elemencie z listy.
-
[B6 AEB] System smarowania zaworów - instalacja gazowa
Lubryfikacja to system smarowania zaworów !!! i żadna fikcja ale w Twoim silniku jest po prostu niepotrzebna.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka silnika
Sprawdziłeś który błąd się powtórzył? Może niema sensu robić dwóch rzeczy naraz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla zainteresowanych D1S (prawdopodobnie seria czyli 4300), Philipsy zaproponowali mi po 300 pln. Do cen z alleG to jeszcze daleko ale źródło pewne, więc jak by ktoś reflektował to zapraszam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował za spota Se chopaki te ksenony ponaprawiajcie, a nie takie jednookie bandyty jeżdżą i mrugają.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów - auto słabnie po nagrzaniu
Problem występuje na gazie czy na benzynie? i na czym robiłeś logi? Wstępnie wygląda to tak, że masz źle wyregulowaną gazownie i rozjeżdżają się korektory strojenia mieszanki...
-
[B6 AEB] System smarowania zaworów - instalacja gazowa
... a co jak turbina zaczyna dmuchać? W przypadku tego silnika to pieniądze wyrzucone w błoto.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli temat aktualny to mam sztukę na warsztacie tylko niewiem czy prawa czy lewa, rano sprawdzę....
-
[B5 AEB] Szarpanie na gazie przy max bucie
Tak powinno być!