Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. ...no więc ja niewiem co jest nie tak, ale wczoraj był chyba 17ty ?...
  2. 24.11. i 01.12. mnie nie pasuje , pod każdy inny termin się podłączam.
  3. Zależy na jakie pytanie chcesz uzyskać odpowieć ?
  4. Przy idealnym spalaniu (całkowitym) powstaje H20 I CO2. Biorąc pod uwagę, że nasze silniki nie są idealne oprócz H2O i CO2 mamy jeszcze CO, HC i O2 (te powinien dopalać katalizator) to z nadmiaru wody (w postaci pary) można się tylko cieszyć. Świadczy to o dobrym spalaniu.
  5. Wszystko zależy od tego jaką masz instalację: - jeżeli II gen. to możesz logi wyrzucić do kosza ze względu na emulację sondy - jeżeli IV gen. to proponuję porządnie ją wyregulować, ale przynajmniej widać, że sonda działa.
  6. ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz
  7. Dzisiaj się dowiedzialem, że 24.11 i 01.12 mi nie pasuje ! , więc jak coś się będzie działo wcześniej lub później to chętnie dołącze.
  8. Rozumiem, że rozdzielacz to u Ciebie kopułka + palec, więc nie widze problemu. Chyba, że chcesz wyjąć cały aparat zpłonowy?[br]Dopisany: 10 Listopad 2007, 12:39 _________________________________________________i nie w 1.8 tylko w 1.6 ADP !
  9. Wystarczy zdjąć plastikową osłone, która przykrywa świece..... i masz wystarczający dostęp do wszystkiego co trzeba.
  10. Rozważałeś opcję, że temp. jest ok tylko wskaźnik przekłamuje? Taka temp. (według instrukcji obsługi) to jeszcze nic strasznego. Może chłodnica jest zakamieniona lub zapchana innym syfem.
  11. mniej gazu! Jak delikatnie przyspieszasz to też ?
  12. Przerabialiśmy podobny temat w A8, tam sprawę załatwiła wymiana żarnika, chociaż sprzedawca straszył nas, że może być przetwornica (chyba chodziło o "starter", tylko, że wtedy jak już się zapali to by świecił). W rezultacie wymieniliśmy jeszcze drugi żeby kolor był taki sam.
  13. Do samego termostatu nie trzeba, przynajmniej w ABZ wystarczy zdjąć rury od chłodnicy, chyba, że u Ciebie jest inaczej... [ że niby jaki tu mamy temat? chcecie po kropeczce czy jak? ]
  14. Dlatego mówiłem żebyś czyścił, 278zł boschowski w Focie.[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 20:28 _________________________________________________http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(b5izvempcnhsog2kahxzb445))/Samochod3.aspx?GenArtNr=1411
  15. a czy Twoje koła (felgi 16") niemają przypadkiem czujników kontroli ciśnienia?! [br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 20:11 _________________________________________________symbol "koła" czy kółko?
  16. http://www.joemonster.org/filmy/5419/Mistrz-glupoty-ucieka
  17. Dasz radę ! sam... Tylko zanim kupisz nowy (drugi) spróbuj tego zdemontować i przepłukać jakimś płynem czyszczącym, typu WD 40
  18. i pewnie gdyby dało się na tym jeździć to by tak było Jednakże ponieważ temat jest nieedukacyjny i nic wartościowego nie wnosi do sprawy, a dalsze spekulacje mogą niemieć końca, proponuje go zamknąć !
  19. W okolicach filtra powietrza, o ile dobrze pamiętam
  20. Przy pracującym silniku czy zgaszonym? Może masz uszkodzony zaworek filtra węgla aktywnego i jak zalejesz do pełna (pod korek) to zaciąga tamtendy czyste paliwo, zalewa silnik?
  21. Teoretycznie 50/50 w okresie letnim i 70/30 w okresie zimowym (jeżeli dobrze pamiętam, choć mogę się mylić, bo niejestem pewien proporcji). Tak powinno być, tylko oczywiście w polskich realiach nie normalizują tego żadne przepisu (przynajmniej narazie), więc bywa różnie. Tak jak napisałeś propan jest nieznacznie droższy .....
  22. mateogda odpowiedział(a) na nowy temat w 1.6
    Zaworek zwrotny do pompy wspomagania hamulców. Kruciec podciśnienia wykorzystany w zależności od wyposażenia lub poprostu zaślepiony.
  23. ...a zauważyłeś różnicę w zeszłym roku?, albo dwa lata temu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.