Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 1Z] Dzwięki spod maski przypominajace jadące, rozpędzony pociąg na torach
- [ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia
Mam podobnie, tylko ja zrobiłem tam dodatkowe gniazdko 12V, w które wpinam radio lub coś innego. A kabelek ciągnąłem przez filtr kabinowy (do zrobienia jedna dziurka w obudowie) i za schowkiem.- [B5 AKN] Jak przeprowadzic kabel do wzmacniacza przez komorę silnikową
Od aku można przejść przez filtr kabinowy. W obudowie można nawiercić jedną dziurkę, potem kabelek w stronę schowka i za schowkiem do radia (ja ciągnąłem kable do dodatkowych gniazdek).- Prośba - hasło reklamowe, slogan
Jesteś Żyła?! Chcesz Rabatu?! Dzwoń po Tiger TAXI Brachu!- [B5 AFN] Moja A4
Będą. To tzn. chińszczyzna, czyli wielu Ci odradzi, bo plastelina. Ja mam plastelinę 18' i po sezonie letnim brak zastrzeżeń.- rozwiązanie umowy z operatorem
Na najświeższym rachunkiem Ery powinniście dostać info o zmianach w regulaminie - przynajmniej ja dostałem. Są jakieś dwie zmiany. Dla umów zawartych i nie aneksowanych przed kwietniem 2007 (jeśli dobrze pamiętam), to masz chyba możliwość rezygnacji bez kary. Jeśli był w tym czasie jakiś aneks do umowy, czyli przedłużenie/podpisanie nowej, to za rezygnację płacisz karę, gdyż jest zmiana wymuszona przepisami. W praktyce pewnie nikt nie ma możliwości zerwać umowy bez opłat, bo po 2 latach zawsze dzwonią i namawiają do przedłużenia/zmiany umowy, czyli jest aneks. Tyle zrozumiałem z tego bełkotu. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I bardzo dobrze ...- Jak długo powinna iść przesyłka kurirem???
Chciałem tylko powiedzieć, że pracowałem w firmie kurierskiej i paczka może iść ... tydzień, a może i wogołe nie dojść. (w szczegóły wnikał nie będę). Jeśli dostawy był prywatny, to kurier mógł odbić się od drzwi i będzie próbował nastęnego dnia lub za dwa dni (a może był zawalony robotą i mu się nie chciało podjechać, a dzwonić nie musi). Proponuję nie siąć paniki, tylko poczekać na numer listu i sprawdzić z DPD. Jak wysyłający się będzie opóźniał z podaniem listu, to wtedy trzeba się zacząć martwić. A może tak wogóle to sprawa już zamknięta?- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Nie osądzając...suche fakty na podstawie korespondencji (początkowej rozmowy nie słyszeliśmy, więc nie można się odnieść) Brak wzmianki, że turbina regenerowana, ale i brak info, że nowa. Rzecz regenerowana = nowa (technicznie). W sklepie też możesz kupić nową turbinę, która tak naprawdę jest regenerowana. Jeśli byłaby nowa, to zapewne sprzedający miałby kwity na nią i razem z nią przekazał nowemu nabywcy, a także poinformował, że jest gwarancja itd. Podsumowując: zaszło pewne niedomówienie, ale chaniebnego czynu się nie doszukałem, więc może darujcie sobie wieszanie psów na sprzedającym. Owszem, może Piotr powinien machnąć ręką i przyjąć turbinkę spowrotem, aby zakończyć sprawę miło, ze względu na dobre stosunki panujące na forum. PS Piotra nie znam i nigdy nie miałem z nim nic do czynienia, więc nie mam powodów, aby go bronić.- [B5 APS] Alfa mej Zonki i krotki filmik z modow
Panowie, skończcie OT. To nie jest wątek pt. O wyższości H na AR czy na odwrót- [B5 APS] Alfa mej Zonki i krotki filmik z modow
Nieźle. Trochę mi tylny zderzak w Alfie nie podchodzi, ale przód jest- A4 Avant 3.0TDI 232PS 2007r. vs. A6 Avant 3.0TDI 224PS 2006r.
Tomeks, w Twoim przypadku kupiłbym A6, bo zmienić na trochę nowszy, ale taki sam samochód to .... . Nie będzie takiej radochy. Co do późniejszej sprzedaży, to myślę że A6 3.0 TDI się sprzeda szybciej niż A4 3.0 TDI (pomijając ilość aut na rynku). A6 to duży samochód i ludzie szukają dużych silników. A4 z 3.0 TDI to dla większości już stosunkowo mały samochód z "paliwożernym" silnikiem - czyli samochód dla zapaleńców.- [B5 1Z] Dzwięki spod maski przypominajace jadące, rozpędzony pociąg na torach
A sprawdziłeś już tą osłonę, czy nie?- [B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Przyda się potomnym, bo ja już zakupiłem drugą klameczkę i zmieniłem sprężynkę- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
Od samej zmiany Turbo mocy Ci nie przybędzie - trzeba skorygować soft.- Nowy Lotus!!
Kolejna odsłona Exige'a poprostu.- [ALL B5] Identyfikacja silnika
2.5 to V6 a 1.9 to R4, więc optycznie nie powinno być problemu z rozpoznaniem.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód? Dla Lansu?!- CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
Jeśli dobrze kojarzę, to Makki ma nófkę B8 i zrobił lub ma robić program. Z tym, że samochód zakupiony w NO, więc może są jakieś różnice w warunkach gwarancji. Napisz do niego, to Ci sprawę naświetli.- [jeep] pytanie o oponki do jeepa grand cherokee
Rozmiar nie ma nic do ciężaru. Wagę określają liczby 88-92-94 itd. Szczegółów poszukaj na portalach oponiarskich.- [B5 AKN] MOBIL1 0W40 Turbo Diesel vs MOTUL 5W40 8100 X-CESS - Porównanie
Mobil 1 to 100% syntetyk ja na Mobil 1 Turbo Diesel 0-W40 moim AFN miałem nalatane 360 tys, bez żadnych problemów Opis "wpełni syntetyczny" (taki opis jest na większości olejów m.in. Mobil i Castrol) nie oznacza, że jest on 100% syntetyczny. Jak będę miał wolną nockę, to poszukam tego, co kiedyś czytałem i wrzucę tutaj.- [ALL B5] Problemy przy skręcaniu w prawo
Obluzowany wydech? Lub jakaś blacha, osłona plastikowa jest niedokręcona i ...- [B5 AKN] MOBIL1 0W40 Turbo Diesel vs MOTUL 5W40 8100 X-CESS - Porównanie
Krótko i po chłopsku. Motul finansowo wychodzi lepiej: 5L do 4L Mobila, Castrola itd. Motula można kupić za ok. 180 zeta od forumowych kolegów - cena wg. mnie bardzo dobra. Motul to 100% syntetyczny olej. Mobil & Castrol robione są na bazie syntetyku, czyli nie są 100%. Ponadto Castrol dodaje do swoich olejów jakieś specyfiki, które uszczelniają motor, co jakby uzależnia motor od Castrola - po wlaniu np. Motula, zaczyna pobierać pewne ilości oleju (doświadczenie własne, a raczej znajomego). W związku z powyższym, jak ktoś do tej pory jeździł na Castrolu, niech dalej na nim jeździ. Na Mobilu - nie mam doświadczenia, ale też bym pozostał, bo nie wiem, czy dodają jakieś uszczelniacze. U siebie na początku zalałem Motula 300V Competition 15w50 (można powiedzieć, że wyczynowy olej) - dolewałem ok. 1,5 L na 15 000 km. Po dwóch wymianach zmieniłem na Motul 8100 X-cess 5w40 - w tej chwili wychodzi mi ok. 0,5-1L na 15 000 km (podczas długich szybkich tras bierze troszeczkę tego oleju) - uważam, że zużycie jest odpowiednie. Turbina pić musi, aby rozsądnie. Podejrzewam, że gdybym zmienił na Castrola, to przestałby brać całkowicie - ale czy to jest plusem? Wątpię, więc pozostaję przy Motulu. Jak ktoś chciałby wiedzieć więcej o dodatkach do Castrola, produkcji na bazie syntetyku itd., to polecam użyć Googli - stąd pochodzą moje informacje (swego czasu spędziłem parę nocek na czytaniu).- rozwiązanie umowy z operatorem
Jeżeli zmiana nastąpiła na taryfę promocyjną (właściwie każda taka jest), to niestety nie można jej zmienić na niższą. Jeżeli zmiany w regulaminie są na korzyść abonenta lub związane ze zmianą przepisów, to nie można wypowiedzieć umowy bez kary (jak to już wyżej napisano), niestety. Pozostaje Ci wcisnąć komuś ten abonament lub płacić przez 18 miesięcy (ostatnio umowy promocyjne były na 18 miesięcy). Sprawdź jednak wysokość kary, bo może bardziej się opłaca ją zerwać niż płacić przez cały czas.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Champions lub Sofia ...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: ale nie tym razem. Tym razem to są babskie urodziny, ale przy okazji trzeba by obejrzeć walkę (i to nie w kisielu...) . - [ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia