Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Mam podobnie, tylko ja zrobiłem tam dodatkowe gniazdko 12V, w które wpinam radio lub coś innego. A kabelek ciągnąłem przez filtr kabinowy (do zrobienia jedna dziurka w obudowie) i za schowkiem.
  2. Od aku można przejść przez filtr kabinowy. W obudowie można nawiercić jedną dziurkę, potem kabelek w stronę schowka i za schowkiem do radia (ja ciągnąłem kable do dodatkowych gniazdek).
  3. Jesteś Żyła?! Chcesz Rabatu?! Dzwoń po Tiger TAXI Brachu!
  4. Będą. To tzn. chińszczyzna, czyli wielu Ci odradzi, bo plastelina. Ja mam plastelinę 18' i po sezonie letnim brak zastrzeżeń.
  5. Na najświeższym rachunkiem Ery powinniście dostać info o zmianach w regulaminie - przynajmniej ja dostałem. Są jakieś dwie zmiany. Dla umów zawartych i nie aneksowanych przed kwietniem 2007 (jeśli dobrze pamiętam), to masz chyba możliwość rezygnacji bez kary. Jeśli był w tym czasie jakiś aneks do umowy, czyli przedłużenie/podpisanie nowej, to za rezygnację płacisz karę, gdyż jest zmiana wymuszona przepisami. W praktyce pewnie nikt nie ma możliwości zerwać umowy bez opłat, bo po 2 latach zawsze dzwonią i namawiają do przedłużenia/zmiany umowy, czyli jest aneks. Tyle zrozumiałem z tego bełkotu. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.
  6. I bardzo dobrze ...
  7. Chciałem tylko powiedzieć, że pracowałem w firmie kurierskiej i paczka może iść ... tydzień, a może i wogołe nie dojść. (w szczegóły wnikał nie będę). Jeśli dostawy był prywatny, to kurier mógł odbić się od drzwi i będzie próbował nastęnego dnia lub za dwa dni (a może był zawalony robotą i mu się nie chciało podjechać, a dzwonić nie musi). Proponuję nie siąć paniki, tylko poczekać na numer listu i sprawdzić z DPD. Jak wysyłający się będzie opóźniał z podaniem listu, to wtedy trzeba się zacząć martwić. A może tak wogóle to sprawa już zamknięta?
  8. Nie osądzając...suche fakty na podstawie korespondencji (początkowej rozmowy nie słyszeliśmy, więc nie można się odnieść) Brak wzmianki, że turbina regenerowana, ale i brak info, że nowa. Rzecz regenerowana = nowa (technicznie). W sklepie też możesz kupić nową turbinę, która tak naprawdę jest regenerowana. Jeśli byłaby nowa, to zapewne sprzedający miałby kwity na nią i razem z nią przekazał nowemu nabywcy, a także poinformował, że jest gwarancja itd. Podsumowując: zaszło pewne niedomówienie, ale chaniebnego czynu się nie doszukałem, więc może darujcie sobie wieszanie psów na sprzedającym. Owszem, może Piotr powinien machnąć ręką i przyjąć turbinkę spowrotem, aby zakończyć sprawę miło, ze względu na dobre stosunki panujące na forum. PS Piotra nie znam i nigdy nie miałem z nim nic do czynienia, więc nie mam powodów, aby go bronić.
  9. Panowie, skończcie OT. To nie jest wątek pt. O wyższości H na AR czy na odwrót
  10. Nieźle. Trochę mi tylny zderzak w Alfie nie podchodzi, ale przód jest
  11. Tomeks, w Twoim przypadku kupiłbym A6, bo zmienić na trochę nowszy, ale taki sam samochód to .... . Nie będzie takiej radochy. Co do późniejszej sprzedaży, to myślę że A6 3.0 TDI się sprzeda szybciej niż A4 3.0 TDI (pomijając ilość aut na rynku). A6 to duży samochód i ludzie szukają dużych silników. A4 z 3.0 TDI to dla większości już stosunkowo mały samochód z "paliwożernym" silnikiem - czyli samochód dla zapaleńców.
  12. A sprawdziłeś już tą osłonę, czy nie?
  13. Przyda się potomnym, bo ja już zakupiłem drugą klameczkę i zmieniłem sprężynkę
  14. Od samej zmiany Turbo mocy Ci nie przybędzie - trzeba skorygować soft.
  15. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kolejna odsłona Exige'a poprostu.
  16. 2.5 to V6 a 1.9 to R4, więc optycznie nie powinno być problemu z rozpoznaniem.
  17. Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód? Dla Lansu?!
  18. Jeśli dobrze kojarzę, to Makki ma nófkę B8 i zrobił lub ma robić program. Z tym, że samochód zakupiony w NO, więc może są jakieś różnice w warunkach gwarancji. Napisz do niego, to Ci sprawę naświetli.
  19. Rozmiar nie ma nic do ciężaru. Wagę określają liczby 88-92-94 itd. Szczegółów poszukaj na portalach oponiarskich.
  20. Mobil 1 to 100% syntetyk ja na Mobil 1 Turbo Diesel 0-W40 moim AFN miałem nalatane 360 tys, bez żadnych problemów Opis "wpełni syntetyczny" (taki opis jest na większości olejów m.in. Mobil i Castrol) nie oznacza, że jest on 100% syntetyczny. Jak będę miał wolną nockę, to poszukam tego, co kiedyś czytałem i wrzucę tutaj.
  21. Obluzowany wydech? Lub jakaś blacha, osłona plastikowa jest niedokręcona i ...
  22. Krótko i po chłopsku. Motul finansowo wychodzi lepiej: 5L do 4L Mobila, Castrola itd. Motula można kupić za ok. 180 zeta od forumowych kolegów - cena wg. mnie bardzo dobra. Motul to 100% syntetyczny olej. Mobil & Castrol robione są na bazie syntetyku, czyli nie są 100%. Ponadto Castrol dodaje do swoich olejów jakieś specyfiki, które uszczelniają motor, co jakby uzależnia motor od Castrola - po wlaniu np. Motula, zaczyna pobierać pewne ilości oleju (doświadczenie własne, a raczej znajomego). W związku z powyższym, jak ktoś do tej pory jeździł na Castrolu, niech dalej na nim jeździ. Na Mobilu - nie mam doświadczenia, ale też bym pozostał, bo nie wiem, czy dodają jakieś uszczelniacze. U siebie na początku zalałem Motula 300V Competition 15w50 (można powiedzieć, że wyczynowy olej) - dolewałem ok. 1,5 L na 15 000 km. Po dwóch wymianach zmieniłem na Motul 8100 X-cess 5w40 - w tej chwili wychodzi mi ok. 0,5-1L na 15 000 km (podczas długich szybkich tras bierze troszeczkę tego oleju) - uważam, że zużycie jest odpowiednie. Turbina pić musi, aby rozsądnie. Podejrzewam, że gdybym zmienił na Castrola, to przestałby brać całkowicie - ale czy to jest plusem? Wątpię, więc pozostaję przy Motulu. Jak ktoś chciałby wiedzieć więcej o dodatkach do Castrola, produkcji na bazie syntetyku itd., to polecam użyć Googli - stąd pochodzą moje informacje (swego czasu spędziłem parę nocek na czytaniu).
  23. Jeżeli zmiana nastąpiła na taryfę promocyjną (właściwie każda taka jest), to niestety nie można jej zmienić na niższą. Jeżeli zmiany w regulaminie są na korzyść abonenta lub związane ze zmianą przepisów, to nie można wypowiedzieć umowy bez kary (jak to już wyżej napisano), niestety. Pozostaje Ci wcisnąć komuś ten abonament lub płacić przez 18 miesięcy (ostatnio umowy promocyjne były na 18 miesięcy). Sprawdź jednak wysokość kary, bo może bardziej się opłaca ją zerwać niż płacić przez cały czas.
  24. Champions lub Sofia ...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: ale nie tym razem. Tym razem to są babskie urodziny, ale przy okazji trzeba by obejrzeć walkę (i to nie w kisielu...) .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.