Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AJM] Gdzie znajde przekaźnik od rozrusznika?
Kolego poczytaj o immo - może to Ci pomoże.
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
Rewelacja
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Eeee tam. Na pierwszy śnieg w Wawie napewno nie będę zakładał zimówek, a potem ma być jeszcze dobra pogoda. Jak spadnie coś a'la śnieg, to i tak cała Warszawa stanie, więc przy prędkości 10-20 km/h da się jechać na letnich
-
[ALL] Jak przechowywać opony na felgach?
Zwiększyć lekko.
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
Oczywiście Pudziana nie polecam do tego. Na pół metra unosić też nie trzeba. Z głową, a gwarantuje że błotnik zostanie na miejscu. Przynajmniej mój ma się nadal dobrze.
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
Poduszki amorków mogą być jak najbardziej - podnieś auto za błotnik do góry. Jak będzie puknięcie, to właśnie poduszki mogą być. Sprawdź też łączniki - przy kręceniu kółkiem mogą stukać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paraf, zadzwón pod 505 583 800 lub 664 092 743. Wymieniają pod domem - ponad rok temu wymieniałem i jest wszystko OK. Cena też bardzo dobra.
-
[B5 1Z] Dzwięki spod maski przypominajace jadące, rozpędzony pociąg na torach
A osłonę pod silnikiem/skrzynią sprawdzałeś??? Wystarczy, że puści jeden wkręt i przy większej prędkości może trzepotać.
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
Tak, tak. "Polska to bardzo dziwna Kraj"
-
[B5 1Z] Dzwięki spod maski przypominajace jadące, rozpędzony pociąg na torach
Łożyska?! Samochód na podnośnik i sprawdź czy nie ma luzów na kołach + ciężko chodzą. Jeśli łożyska, to felgi powinny się mocno grzać. A najlepiej, to wziąć jakiegoś mechaniora do środka, przewieźć i niech szuka, bo na odległość (nawet dźwięk nagrany) to możemy sobie gdybać...
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Maluj maluj - plany masz dokładnie takie jak ja, więc przetrzesz szlak
-
[B6 AVF] Stuki w kole
Mogą też pukać poduszki pod amorkiem - złap za błotniki bujnij parę razy do góry. Jak będzie pukać, to właśnie mogą być poduszki.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
No muszę szczerze powiedzieć, że te czarne nerki jakoś tak średnio wyglądają. Spodziewałem się lepszego efektu. A może w kolor nadwozia maznąć?!
-
Felgi stalowe 14" Pasują do A4?
No i po co żeście wrzucali Teraz chłopak sobie kupi i ... Koniecznie wrzuć kolego fotki Audi na 14' - będzie wyglądało komicznie [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:04_________________________________________________Chyba że, zapoda się standardowe sprężyny do tego + jakiś listwy szerokie na drzwi + kangurka z przodu i będzie tak ostatnio modny samochód typu SAV (Sport Activity Vehicle) zwany potocznie Allroadem
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
184KM motory są niestety mniej podatne na wirusa - zazwyczaj wychodzi z nich ok. 220 KM, ale dlaczego to już nie wiem .
-
Felgi stalowe 14" Pasują do A4?
W B5 są 15'. Ale jestem ciekawy, czy znajdziesz 14' felgi do Audi - obstawiam, że nie.
-
[B5 1Z] Za dużo wlane oleju
Sprawdź na bagnecie ile wychodzi poza max. Ja u siebie kiedyś ściągałem - też wlali 4L. A jak wiadomo 3,8 to już jest max. Strzykaweczka + wężyk z apteki w miejsce bagnetu i ściągasz.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Tas, muszę Cię wyprowadzić z błędu co do mocy po programie Lajtowo, to się robi w tym silniku 270-280 KM i 580Nm Taki programik ma Norbi w swojej 330d - robione u Rogala. A furka zarąbista. Fele bym wstawił czarne. Całe czarne w lekkim połysku.
-
[B5 ALL] Panel sterowania klimatronic ( nie wyświetla się "śnieżynka")
Zajrzyj pod maskę, a niech ktoś włączy klimę. Jak działa, to napewno to zauważysz (włączy się dodatkowy wiatrak i poczujesz obciążenie na silniku i podczas jazdy). A jeśli nie działa, to - jest trochę na forum porad i wskazówek.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie. Podobno jutro ...
-
[B6 AVF] Dziwny problem z amortyzatorem
Zanim zabierzesz się drugi raz za wymianę amorków, sprawdź na innym stanowisku/innej stacji. Szybciej i taniej wyjdzie, niż dłubanie przy amorkach. Chyba, że tam w Belgii tacy samy mechanicy jak w Anglii
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jestem :tongue4 A raport [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 21:55_________________________________________________http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/to-juz-przesadzone-kubica-w-renault,1378231
-
[B6 AVF] Dziwny problem z amortyzatorem
Jedź najpierw na inną stację diagnostyczną - może po prostu koleś ma spiep..m maszynkę. A żeby wykluczyć oponę, zamien koła stronami lub przód-tył, tak na wszelki wypadek.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/renault-jutro-zaangazuje-roberta-kubice,1378135 Ciekawe, czy to prawda?! Wąski wystąp do raportu
-
[B5 AFN] Ogrzewanie - jak dlugo??
Obawiam się panowie, że jest to norma w AFN - ciepłe powietrze zaczyna dmuchać dopiero przy 60 st. (temp. silnika). Mam tak samo i kolega w pasku też. Kanal - masz benzynę. U ciebie sprawa wygląda całkowiecie inaczej. Moja Żona jak wyjeżdża Almerą z osiedla to już ma ciepło w samochodzie (benzynka oczywiście, a samochód stoi pod chmurką). Daimos, w Twoim motorze może są już dodatkowe grzałki elektryczne, które dają ciepło przed nagrzaniem się silnika - tak jest w nowych dieslach, ale nie mam pojecią, czy już w tym.