Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. No ja za chwilę siadam na 18' (z 15' ), więc mam nadzieję, że nie będą za duże. Nowak, a może spróbujesz zrobić Allroada? A4 B5 Allroad jeszcze chyba nie bylo. Podnieść zawieszkę do góry tym razem i wrzucić jakieś 22'
  2. Oj adams, żebyś miał rację i żeby były tym razem skuteczne, bo ... zje... drugą połowę poprzedniego sezonu (nie robili żadnych poprawek) przygotowując bolid na ten rok ... i co ??? Wielka Kupa !!!
  3. Na początek pewnie pomoże. A jak już wymontujesz turbulum, to możesz dać jakiemuś mądremu człowiekowi do obejrzenia (tylko nie temu, który Ci kazal wymienić od razu) wtedy się okaże, czy czyszczenie wystarczy na długi czas, czy lepiej od razy zregenerować a może i wymienić. Ale zaczął bym od zrobienia logów, bo może się okazać, że coś innego szwankuje i robota może być nadaremna (tzn. wyczyszczenie nie zaszkodzi, ale może nie przynieść spodziewanych efektów).
  4. Jaguar XJ - aluminium. armistead, a możesz powiedzieć skąd masz taką informację, że s60 z aluminium, bo pierwsze słyszę...???
  5. lepi, zmień mechanika. Większość turbo gwiżdże, a nawet nófka sztuka, którą ostatnio moi teściowie założyli do 3 letniego Leona. Najpierw trzeba zrobić logi i dopiero można zacząć myśleć o ewentualnej wymianie.
  6. Słyszałem zgoła inne opinie, ale fachowcem nie jestem, więc ... Każdy niech sobie zrobi jak chce.
  7. I już pozamiatane Cysterna wyjechała, zderzak rozwaliła i za***prza na 18 pozycji aż huk idzie
  8. Cool Dach na czarno + luesterka na czarno i będzie
  9. Daruj sobie. Na szybko możesz wstawić sobie jedynie dach odchylany lyb wysuwany na wierzch - kiedyś szczelność była OK. Multum się tego robiło w starych samochodach, ale w B6 już bym się chyba bał tak rezać. Zbyt skomplikowana technika, żeby powierzyć jakiemuś tam warsztatowi to. Można wyrezać dach na ori częściach, ale koszt jest napewno nie wart zachodu.
  10. Jeżeli malować, to całość, razem z bocznymi listwami. Jeżeli "maźniesz" tylko zderzaki to będzie to wyglądało obciachowo. A poza tym, to myślę, że akurat malowane dokładki w B5 nie robią szału, a może wręcz przeciwnie (B6 to co innego).
  11. 3 lata ??? A nie wiadomo, kiedy Twój poprzednik robił przegląd. Zrób jak najszybsciej. To, że klima chłodzi, to nie znaczy jeszcze nic - może być na wykończeniu (miejmy nadzieję, że nie) Nawet w pełni sprawna klima może Ci przez rok "wciągnąć" połowę czynnika, a ten czynnik smaruje cały układ. A jak brak smarowania to ... koszty, koszty, koszty. Koszty nabicia, to ok. 150 - zależy ile czynnika będą musieli Ci dopompować. Odgrzybić możesz oczywiście sam jakimś preparatem - warsztatów nie polecam do tej czynności, bo to wyrzucone pieniądze. No chyba, że rozbierają schowek itd i czyszczą dokładnie (instrukcję możesz znaleźć na forum), ale większość wsuwa tylko wężyk w nadmuch i na tym się kończy cała robota. Polecam ozonowanie - kosztuje z 50 złotych a zabija podobno wszystko !!! W tym roku sam sobie zapodam to cudo.
  12. Ale wtedy będzie juz chyba wyglądał jak Monster Truck , bo teraz już te felgi są ogromne
  13. Tak wogóle to S4 były przerabiane były na RS4, S4 limo na RS4 limo itd. A może by tak nowy projekt? RS4 Avant przerobić na A4 sedan 1.6? To by było dopiero wyzwanie
  14. No fakt, ale polerka nie odbiega aż tak bardzo od chromu, więc efekt będzie podobny. Zresztą to tylko moje zdanie, a Nowak zrobić co będzie uważał. Zresztą, znając życie to i tak felgi niedługo pójdą na sprzedaż i zapoda inny model
  15. Zdecydowanie 2, czyli po II lifcie. 1 tutaj nie podchodzi - nie komponuje się z resztą, czyli brak progów w tej stylistyce (tyłu nie widać, więc brak odniesienia). Chyba, że pojawiłyby się progi, to wtedy moooooże ...
  16. Coś czuję pod skórą, że jak dasz te dystanse 15mm na przód to może być dobrze A jak opona i felga (19' wiem, ale szerokość)?
  17. No właśnie będą się rzucały w oczy. Aż będa kłuły w oczy na tle czarnej reszty, a w tzw. "black-line" nie o to chodzi. Samochód powinien być "cichociemny" a po założeniu chromowanych felg taki nie będzie. W tej chwili wygląda bardzo dobrze, ale nie hardcore'owo. Jakby maznął felgi na grafit albo czarny + grill, to może być fajnie, ale felgi w graficie już mi się oklepały (chyba ze dwie osoby na forum mają ). Nowak, wymyśl coś nowego
  18. Co do numerów części to nie mam pojęcia. Tom77 pracuje na Wrocławskiej Tutaj masz LINK do jego ogłoszenia na forum.
  19. Nowak, do chromowanych felg musiałbyś dorzucić relingi, lusterka itd, a wtedy zrobi się choinka. A miało być black-line ?!
  20. Po części w W-wie najlepiej uderzaj do klubowego kolegi TOM77 - ma fajne ceny. ATE są dobre, ale lepsze są klocki Ferodo Premier/Premium - rożnica jest wyczuwalna, szczególnie jak ja przesiadłem się z Ferodo (nie wiedziałem, że takie mam założone) na ATE. Ferodo mocniej łąpią i nie męczą się po częstym hamowaniu w mieście. Do tego założyłbym tarcze Brembo - taki zestaw miałem w poprzednim samochodzie i był naprawdę extra.
  21. Dzień z mojego życia -> KLIK :>
  22. No Risk, No Fun
  23. Zakochałem się A jestem już żonaty Ale ja tu nie widzę żadnego problemu ??? Wg. to prawidłowa reakcja
  24. Niestety teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką, bo u mnie też teoretycznie bierze źle od dwóch lat i ... pewnie padnie jak zrobię chipa
  25. Na forum to trochę wróżenie z fusów, tym bardziej że Q mało awaryjne jest, więc mało informacji. Poważnie, wpadnij na spota - nawet na parkingu można bokiem chodzić (wkoło słupów), więc diagnoza będzie na miejscu Ludzie trochę narzędzi mają (młotek i śrubowkręt zawsze się znajdzie), więc może Ci nawet naprawią. Zaanonsuj się na Spocikach Warszawskich z tym tematem i ktoś do pomocy się znajdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.