Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Hornet, chyba się nie rozumiemy -ja potrzebuję dwóch fotelików, do dwóch aut. Mam teraz maxi cosi tobi 9-18. Kupilem dzisiaj maxi cosi fero 15-36 do drugiego auta, ktorym Mlody będzie smigal tylko z przedszkola. Jak na jesieni wyrośnie z 9-18 to kupie kolejny fotelik 15-36 do "pierwszego" auta Hahaha. Wtedy kupię cos z wodotryskami i innymi bajerami bo w tym foteliku będzie jeździł duzobi czesto.
  2. W Beemce Fix mam. Ale do Beemki będę szukał fotelika na jesieni, "porządnego", z wszystkimi wodotryskami itd. itp. Teraz potrzebuję coś budżetowego do drugiega auta, które nie ma fixa. A że z używek nic ciekawego w Wawie nie znalazłem (żeby obejrzeć/pomacać) to zacząłem patrzeć po nówkach jakichś tańszych.
  3. Tyle wiem, ale bez sensu jest kupowane fotelika z fixem to auta, które go nie ma. Drugie auto go nie ma. Zaraz będzie zmieniane na takie, które pewnie też nie będzie miało, więc fix odpada. Na zimę i tak będe musił kupić drugi foteli, bo Młody z 9-18 wyrośnie i tutaj pewnie zainwestuje w Fix, bo w mam w Beemce.
  4. Ale ja teraz już chcę własnie kupić 15-36, tylko coś tańszego bez ISO (bo brak w aucie), bo wywalić kasę na dwa foteliki po 700-800 to trochę lipa. Znalazłem właśnie to Maxi Cosi Fero na szybko, a za parę miesięcy kupię kolejny 15-36, coś "porządnego".
  5. Panowie, pomóżcie, bo już zgłupiałem... Potrzebuję fotelik do drugiego auta, na jazdy do przedszkola, do sklepu itd. Krótkie dystanse. (na codzień jeździ jeszcze w Maxi Cosi tobi 9-18) Młodego przymierzałem (2 lata 8 miesięcy) do Recaro 15-36 i już pasuje Pomysł był kupić coś używanego 9-36 lub 15-36 za 2-3 stówki, ale ... nic nie ma pod ręką. W oko wpadło mi taki fotelik: Maxi Cosi Fero Ma jakiś zatrzask przy mocowaniu pasa + mocowanie do zagłówka. Pasuje mi, ale im bardziej się zagłębiam w temat, tym bardziej głupieję a czas nagli. Na jesieni/zimą jak Młody wyrośnie z 9-18 będę szukał czegoś "porządnego" może z Isofixem.
  6. Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko...
  7. Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy. To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska
  8. jarko, wrzuć namiary na ten apartmani + jakieś foty, tak dla potomnych...
  9. Dla kogoś, kto nie spróbował BMW na kilka... kilkanaście dni, to ... auto jak każde inne. A może nawet gorsze, bo w środku nie jest tak "piękne" jak Audi. Ale tym trzeba pojeździć, spróbować kilku zakrętów, kilka łuków... Beemka ma w sobie to coś, czego Audi chyba jeszcze dłuuugo nie będzie miało. Zwą to Radość z jazdy. Pomimo, że moje BMW mnie wkurza w kilku kwestiach, to raczej już nie wrócę do Audi, bo co zrobię sobie sam szybką trasę, to mam banana na gębie - w Audi tego nie miałem. Coś w tym jest. Zimy mamy kilka, kilkanaście dni w roku. Reszta to suche albo mokre dni. Stare E46 ma tak "mądrą" elektronikę, że jazda w deszczu nie psuje radości, więc co dopiero F10. Nie jeździłem C7 S6 czy RS6 ani M5 F10, ale podejrzewam, że M5 da więcej radości z jazdy niż RS6, tym bardziej mając S6 w domu...
  10. Roczna opona nie jest stara. Lipiec 2012 jest OK.
  11. 1BE wystarczy.
  12. Koło to nie problem, bo na asflat narzekać nie można, to fakt. Gorzej z wysokością zawiechy.
  13. W "okolicach" to trochę mało. Jest sporo wiosek, które są na skalistych zboczach na morzem i zjazd jest bardzo stromy, mało miejsca na manewrowanie. Parkingi przy domach ciasne, robione gdzie popadnie, czasami ze sporym progiem wjazdowym. Byłem kiedyś dwa razy w Trogirze, domek miałem 50 metrów od brzegu - na glebie -30 w życiu bym tam nie dojechał - powiesiłbym się na pierwszy zjeździe. I w innych miejscowościach też spotykałem podobne miejsca.
  14. Aż tak kolorowo to nie będzie. Betonowe autostrady w Austrii nie są takie komfortowe jak by się mogło wydawać. Swoje lata już mają. Poza tym, zależy gdzie do Chorwacji też jedziesz, jaka miejscowość, jakie uliczki itd. W niektórych miejscowościach są małe, wąskie, strome uliczki - na lekko obniżonym zawieszeniu można przytrzeć spodem, a co dopiero na sporej glebie.
  15. A co ma do tego ubezpieczalnia? Przecież to człowiek, a nie auto dokonało zniszczeń. Odbędzie się sprawa karna, w której sąd nakaże oskarżonemu naprawienie szkód. Wtedy dostaniesz pełne dane w wyroku sądu, jako poszkodowany. Jeśli ten osobnik nie naprawi szkody, zgłaszasz sprawę do komornika i ten go ściga. To może, niestety, potrwać. Jeśli ten człowiek się zreflektuje, to sam Cię znajdzie i naprawi szkodę. Ma możliwość poddania się dobrowolnie karze, jeśli wykaże, że naprawił szkody, wtedy poprzez sąd albo policję Cię może odszukać.
  16. Ja mam karty i takie i takie ale wolę zachować jakiś minimalny zdrowy rozsądek i w świetle tego co magicy potrafią zrobić z danymi dostępnymi w necie wolałem podpiąć kartę o której pisałem wyżej. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 No to faktycznie pod konto podepnij sobie kartę internetową/prepaidową i po sprawie.
  17. Ale masz jakąś kartę w ogóle? Bo teraz chyba już większość kart umożliwia zakup w internecie, mimo że nie są kredytowe czy debetowe. Sprawdź w swoim banku.
  18. Panamera szału nie robi - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati Miłośnikiem Porsche nie jestem, ale właśnie Panamera jakoś mi podchodzi. Fakt, że nie każda - bo niektóre tak bidnie wyglądają, że aż żal (nietrafiona kompilacja koloru i felg). Ale od jakiegoś czasu po moim rodzinnym miasteczku furka Panamera GTS i muszę powiedzieć, że dźwięk tego auta za każdym razem przyprawia mnie o ciarki na plecach.
  19. Powiem tak: Audi jest za***iste itd. itp. RS6 ciód miód i orzeszki, ale to będzie auto tylko trochę lepsze niż S6, którym już sobie pojeżdziłeś. Ja bym spróbował czegoś innego. Jeśli nadal ma być szybki dupowóz to bierz Panamerę albo M5. Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S
  20. to sobie dostawczaka wynajmiesz albo w ojca furę wsadzisz albo wymyśl coś innego, box na dach, albo kup sobie astrę kombi za 2 tysie albo ....
  21. No własnie, przecież można całe mocowanie wyciągnąć...
  22. Max, ale nie porównuj starego V70 do "nowego" XC60 - to dwie inne bajki. Tu jest w ch... elektroniki. Zamienników pewnie jeszcze mało, więc kłania się serwis. Teściu ma Outlandera I po lifice - brak jeszcze praktycznie zamienników. Np. nadkole przednie 1000 PLNów! Niedawno złapał dużego psa pod podwozie - z zewnątrz brak śladów. Dostała lekko chłodnica, chłodnica klimy,jakieś węże, zderzak z grillem tylko zaczepy miał lekko połamane, ale siedział na miejscu. Naprawa w ASO (z AC) - 25 000 brutto !!!
  23. X5 ogladam narazie na alegro, ale bagażnik chyba niezbyt pojemny również, pisze tak o nim bo czesto bedzie miał przewozone narzedzia:kwasny: XC60 bedzie drogie w ekspluatacji, pozatym chciałem vaga ponieważ najłatwiej sie go naprawia z racji vagów etki itd:whistling: Mitsu Outlander - bagażnik wielki, silnik VW (czy udany, to inna sprawa), można trafić dobre wyposażenie i nagłośnienie ale jakość plastików czy dykty na drzwiach Ale przyjemne auto. Teściu ma nofkę. Przejechał chyba z 70 tyś przez 3 lata i właściwie chyba nic się nie dzieje.
  24. oczywiście że jest realny..... mówisz.... http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin: ...i z hakiem...
  25. Rodzynki są - mam takie przykłady w rodzinie, gdzie kupuje się nowe auto na firmę (koszty, diesel) a potem jeździ po 2 km dziennie Ale idąc tokiem rozumowania Kowiego, z niedawnej dyskusji na Battalionie chyba, to nie ma tekiej opcji, żeby ten samochód dla ludu miał taki mały przebieg Zresztą, nie ważne. Ale żeby przesiadać się z Audi na VW i to małego babskiego SUV Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.