Treść opublikowana przez soolek
-
AVIVA - nie polecam
Przede wszystkim sprawdź warunki ubezpieczenia AC, czy możesz robić w ASO czy na zamiennikach. Czy masz udział własny, czy nie itd. itp. Na odwołanie muszą Ci odpowiedzieć, więc pytanie jak długo czekasz na odpowiedź. Są chyba jakieś ustawowe terminy. Możesz też pewnie zrobić wycenę w warsztacie i odwołać się. Osobiście z Avivą mam dobre doświadczenia - po niecałych dwóch tygodniach miałem kasę na koncie i to zadowalającą.
-
[B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Trochę to dziwne, bo auto napewno nie wygląda na -45. Sprawdź jeszcze oznaczenia na amorkach.
-
[B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Ale to pewnie zczytałeś z TUVu. Podejrzewam, że ktoś jednak założył inne sprężyny - samochód nie stoi jak -45.
-
[B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Chyba, że masz gwinta jakiegoś, który na samej górze ma -20 a zjeżdża do -50. Obecnie stoi jak -20 według fotek. Sprawdź na amorach i sprężynach jakie masz oznaczenia a wujek google powie Ci co masz dokładnie wsadzone.
-
[B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Ładna. Co do gleby to masz jakieś -20, mooooże -30. Napewno nie więcej.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale robota też idzie?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody zrób dobre zdjęcia, poproś kogoś niech Ci zrobi profi VT i będzie mnie więcej pogląd.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ale masz problem Krycha, z jedne strony mono z drugiej merc. I po problemie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Eeee tam, piertolicie. Że niby luxury car nie może mieć białych felg? Why? Jakby jakieś kosmiczne lotki wieszał, czy inne lexus looki, to możnaby go zganić. Jak chce białe felgi, to niech maluje. Może to fajnie wyglądać. Jak będzie lipa, to sobie przemaluje. Kto bogatemu zabroni Maluj Młody.
-
[ALL B6/B7] Nie zmienia się prędkość wycieraczek!!!
WD40 może być za słabe. Kup smar w sprayu z molibdenem - u mnie przynajmniej taki pomagał lub inny tylko prawie płynny i podczas pracy wycieraczek napryskaj w miejsca tarcia. U mnie pomogło dwukrotnie. Po pierwszym takim zabiegu miałem spokój półtora roku. Efekt widoczny jest następnego dnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TOM77 ma B7, ale forum to raczej żadko czyta - blisko masz do niego. Z Legionowa jest jeszcze jeden kolega - ma B7 i C6 chyba, ale za cholerę nie mogę sobie teraz nicka przypomnieć. MOże ktoś skojarzy, bo odzywał się na spocikach czasami.
-
Film sie nie mieści na dvd
Dzięki, spróbuję się rozeznać w temacie.
-
Film sie nie mieści na dvd
To i ja się podczepię pod temat. Ja natomiast muszę wypalić mapę Polski - po rozpakowaniu ma 767MB, a trzeba to zmieścić na płycie CD 700MB. Kazano mi użyć programu Magic ISO Maker, jakaś opcja Mode 2 i powinno pójść (nie niektórych idzie bez problemu) Niestety, u mnie nie idzie, za mało miejsca na dysku Jakieś pomysły?
-
[ALL] pora się pochwalic :)
Zdjęcia ładne, takie sci-fi trochę Samochód seria. Jedyne co mogę skomentować, to ... że koleg musi jeszcze poćwiczyć jazdę na ręcznym
-
[B5 1Z] Dowód rejestracyjny 81kw czy 66 kw?
Sprawdź wlepkę w bagażniku (miejsce koła zapasowego). Tam powinno być oznaczenie silnika. Jeślie będzie AFN to znaczy, że ktoś zrobil swapa an słabszy motor a 81kw w papierach jest poprawne. Jeśli będzie 1Z to albo był robiony program w niemczech, podniesiono moc i zmieniono dane w papierach albo jest błąd w papierach.
-
Volvo s/v40 T4 - Opinie
Aaaa, to jeszcze podrzucę opinie fachowców, bo kiedyś pożyczonym Volvo S90 zawitałem do polecanego na forum V40 warsztatu i zapytałem właśnie o opinie nt. S/V40. Odpowiedź była: kup Pan inne auto Podobno w tych pieniądzach lepiej kupić 850 lub V70
-
[ALL] Zalanie akumulatora
Zapchane masz odpływy w tej przegrodzie. Usuń syf, weź jakiś drut i poszukaj dziurek - niestety, w B6 nie wiem gdzie są.
-
[ALL B8] Zablokowana klapka wlewu paliwa
A od strony bagażnika, w boczku nie ma jakiejś linki do awaryjnego otwierania?
-
warta zaniżona wartość części
Najpierw poczytać trochę forum - jest trochę wątków o odszkodowaniach i likwidacji. Następnie zapytać wujka googla o spraw kilka, napisać odwołanie albo wstawić auto do ASO. A po wszystkim powinieneś zajrzeć jeszcze do słownika, bo błędy aż kolą w oczy. PS takie odszkodowanie dostałem rok temu za lekką przycierkę błotnika. Koszt naprawy wyszedłby mnie normalnie 600-700 złotych, a dostałem 1300 prawie. Sądzę, że masz się o co bić.
-
[ALL] Amortyzatory+ poduszki
TOM77 - ma swój wątek w rabatach, promocjach. Zadzwoń do niego, a napewno dobrze Ci doradzi.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV. Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo. A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program? prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym... Jak słucham Zientarskiego po relacji polsatu wyścigu z Kubicą to mnie wk.... ogarnia. Jego komentarze, że Robert się stara i że prawie się udało, że on wie że następny wyścig wygra po prostu mnie rozbrajają. Komentarzy z F1 to wogóle nie słucham. Włączam na wyścig, oglądam, oglądam wręczanie pucharów i tyle. Szkoda nerwów.
-
[INNE] Toyota Yaris 1.0 PB
Takie małe zapierdalacze są fajnę. Swego czasu dużo kilmetrów zrobiłem Twingo i miło to wspominam - żadne drogi mu strasznie nie były Najgorszę jest to, że w Yarku siedzisz jak na stołku Do prywatnego użytku, to jak dla mnie masakra
-
Problem Allegro, wygrana aukcja a przedmiotu nie ma.
dev, z tym sądem internetowym do pomyśl poważnie, tylko się trzeba dowiedzieć co i jak się składa. Koleś ode mnie z osiedla się tak sądował i chwalił sobie procedurę. Sprawy są zaocznie rozpatrywane. Jak koleś sprzedający oleje odwołanie, to sprawa Twoja prawdopodobnie.
-
Który napęd lepszy na start
Wiesz, w taki sposób to Twój kumpel może zatrudnić całą rzeszę zwolnników jednej partii, którzy Ci wmówią , że jednak przód Przy starcie zawsze masz tył bardziej dociążony, czyli tylne koła ma lepszą przyczepność. Skoro tył ma lepszą przyczepność, to lepiej wystartuje tył - takie są prawa fizyki.
-
Który napęd lepszy na start
Tył.