Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Tak szczerze mówiąc, to nie wiem skąd ta cała podnieta. Na razie to wygląda jak totalna seria. Stoi jak koza (niestety), felgi ... pospolite. topot, weź coś z tym zrób
  2. soolek odpowiedział(a) na klattaa temat w Audi A4 B7
    Chyba lepiej okleić, jeśli chcesz mat. Poproś wujka googla, a znajdzie Ci takie miejsce w Twoich okolicach. Ewentualnie, zerknij tutaj -> http://aplikatorzy.pl/oferta.htm Widziałem auta zrobione w białym macie - brak zastrzeżeń.
  3. A możę spadł z dachu?
  4. Było na co popatrzeć. Do tej pory mi sie nie zdarzało, ale cieszę się, że wygrał HAM - pobił Szczyla wkońcu. VET chyba teraz będzie znowu siedział w bolidzie i płakał ;( Nie, no wysiadł. WIELKIE BRAWA DLA WEBa.
  5. Patrzą patrzą. Trochę się dzisiaj dzieje, dlatego nie ma czasu pisać ...
  6. Lepiej od 5-6 rano, bo sąsiąd do 2 nie śpi
  7. http://www.ssc.pl/trek2008/6300.html Takiego wyhaczyłe za 2200 przy likwidacji sklepu. Tarcze - jak dla mnie, warto dołożyć. Lekka rama - czasami w mieście trzeba go wziąć pod pachę i po schodach - eksta. Wieczorny wypad na starówkę (na małe piwko) - bezcenny
  8. Ładne kołpaki Niestety, te felgi w czerni dobrze nie wyglądają. I jeszcze te dekielki od czapy. Do tego sporo jeździ kołpaków o takim wzorze. Szału ni ma.
  9. Nosb, widziałeś RS6 Nikolasa po oklejeniu? Przejadły mi się już białe auta, ale ten dupsko urywa Możesz biały mat walnąć + czerń lub karbon.
  10. Jeżeli nie mają ubezpieczenia lub dobrowolnie nie zapłacą za szkody to pozostaje sprawa cywilna.
  11. Ostatnio wyszła wódka NORSKA - osobiście nie próbowałem, ale Teściu chwalił. A trochę tego w życiu już próbował
  12. nie masz co żałować, non stop problemy z przejazdami przy jakichkolwiek wybojach Na obecnym kicie też nie jest różowo. Ogólnie to więcej jak do minus -40 bym i tak nie zszedł, bo inaczej musiałbym za dużo chodzić
  13. ;(
  14. K..., muszę się przejechać na gwincie
  15. A jaki tu jest zakres regulacji w stosunku do serii?
  16. Można zapytać o powody takiej decyzji? Starzeje się chłopak. Kości mu zaczęły skrzypieć na wybojach
  17. Armi, co znaczy o niebo lepiej? Jakie obniżenie miałeś wcześniej? Mów tu jak na spowiedzi
  18. Tak + Udział własny w szkodzie: 500 zł Naprawa pojazdu z użyciem części oryginalnych: nie Szkody o niewielkiej wartości: odszkodowanie nie zostanie wypłacone jeżeli wysokość szkody nie przekroczy: 500 zł
  19. http://www.sportmile.blogspot.com/ Zrobione tam zostało m.in. S4 B5 600 KM Nikolasa i powstaje S4 B5 V10 też Nikolasa. Na forum sportaudi i racingforum znajdziesz więcej.
  20. Aviva: Auto jak w profilu. Zniżki: 60 na OC 30 na AC NNW i jakieś assistance udział własny: 500 złotych bez względu na wartość szkody. Skladka 1233 płatna jednorazowo + zniżka za płatność kartą. Jeżeli możesz zaproponować coś korzystniejszego, to PW.
  21. Całkiem całkiem. Zacznij od pomalowania progów, żeby komponowały się z pomalowanymi już dokładkami. Następnie boczne kierunki zmień na białe - grosze, a wygląda o niebo lepszy. W kierukowskazy przednie wsadź srebrne żarówki - nie będzie widać żółci.
  22. Moża ja laik jestem, ale co ma wymiana samego oleju do padnięcia turbo?
  23. Czyżby 500 PLN i 10 pkt. ... ? tak to sie kończy jak gówniarzeria dostanie w łapy szybkie auto :naughty: :naughty: LPG założył, 2 000 obr przekroczył i od razu efekty widać
  24. Jakie wyłudzenie? Szkoda była? Była. Wyceniona? Wyceniona. Chyba nigdzie w warunkach AC nie jest napisane, że muszę ją naprawić. Nowy ubezpieczyciel zapewne może nie przyjąć wniosku o ubezpieczenie, jeśli będzie miał taki kaprys. Zawsze robią fotki aktualnych uszkodzeń, obniżają wartość auta i płacą tylko na nowo powstałem uszkodzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.