Treść opublikowana przez soolek
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Tak szczerze mówiąc, to nie wiem skąd ta cała podnieta. Na razie to wygląda jak totalna seria. Stoi jak koza (niestety), felgi ... pospolite. topot, weź coś z tym zrób
-
[B7 BRD] Lakier czarny mat
Chyba lepiej okleić, jeśli chcesz mat. Poproś wujka googla, a znajdzie Ci takie miejsce w Twoich okolicach. Ewentualnie, zerknij tutaj -> http://aplikatorzy.pl/oferta.htm Widziałem auta zrobione w białym macie - brak zastrzeżeń.
-
[ALL] Kradzież
A możę spadł z dachu?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Było na co popatrzeć. Do tej pory mi sie nie zdarzało, ale cieszę się, że wygrał HAM - pobił Szczyla wkońcu. VET chyba teraz będzie znowu siedział w bolidzie i płakał ;( Nie, no wysiadł. WIELKIE BRAWA DLA WEBa.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Patrzą patrzą. Trochę się dzisiaj dzieje, dlatego nie ma czasu pisać ...
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Lepiej od 5-6 rano, bo sąsiąd do 2 nie śpi
-
Jaki rowerek
http://www.ssc.pl/trek2008/6300.html Takiego wyhaczyłe za 2200 przy likwidacji sklepu. Tarcze - jak dla mnie, warto dołożyć. Lekka rama - czasami w mieście trzeba go wziąć pod pachę i po schodach - eksta. Wieczorny wypad na starówkę (na małe piwko) - bezcenny
-
[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)
Ładne kołpaki Niestety, te felgi w czerni dobrze nie wyglądają. I jeszcze te dekielki od czapy. Do tego sporo jeździ kołpaków o takim wzorze. Szału ni ma.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, widziałeś RS6 Nikolasa po oklejeniu? Przejadły mi się już białe auta, ale ten dupsko urywa Możesz biały mat walnąć + czerń lub karbon.
-
[B6 AVF] Uszkodzenie na terenie prywatnym
Jeżeli nie mają ubezpieczenia lub dobrowolnie nie zapłacą za szkody to pozostaje sprawa cywilna.
-
Jaka wódka na wesele ?
Ostatnio wyszła wódka NORSKA - osobiście nie próbowałem, ale Teściu chwalił. A trochę tego w życiu już próbował
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie masz co żałować, non stop problemy z przejazdami przy jakichkolwiek wybojach Na obecnym kicie też nie jest różowo. Ogólnie to więcej jak do minus -40 bym i tak nie zszedł, bo inaczej musiałbym za dużo chodzić
-
F1, Rajdy i Motorsport
;(
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
K..., muszę się przejechać na gwincie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A jaki tu jest zakres regulacji w stosunku do serii?
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Można zapytać o powody takiej decyzji? Starzeje się chłopak. Kości mu zaczęły skrzypieć na wybojach
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, co znaczy o niebo lepiej? Jakie obniżenie miałeś wcześniej? Mów tu jak na spowiedzi
-
[ALL] Czy directy są faktycznie najtańsze ? - chciałbym sprawdzić
Tak + Udział własny w szkodzie: 500 zł Naprawa pojazdu z użyciem części oryginalnych: nie Szkody o niewielkiej wartości: odszkodowanie nie zostanie wypłacone jeżeli wysokość szkody nie przekroczy: 500 zł
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
http://www.sportmile.blogspot.com/ Zrobione tam zostało m.in. S4 B5 600 KM Nikolasa i powstaje S4 B5 V10 też Nikolasa. Na forum sportaudi i racingforum znajdziesz więcej.
-
[ALL] Czy directy są faktycznie najtańsze ? - chciałbym sprawdzić
Aviva: Auto jak w profilu. Zniżki: 60 na OC 30 na AC NNW i jakieś assistance udział własny: 500 złotych bez względu na wartość szkody. Skladka 1233 płatna jednorazowo + zniżka za płatność kartą. Jeżeli możesz zaproponować coś korzystniejszego, to PW.
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Całkiem całkiem. Zacznij od pomalowania progów, żeby komponowały się z pomalowanymi już dokładkami. Następnie boczne kierunki zmień na białe - grosze, a wygląda o niebo lepszy. W kierukowskazy przednie wsadź srebrne żarówki - nie będzie widać żółci.
-
[ALL] Turbo K04-15 popsuło się po wymianie oleju - zdjęcia
Moża ja laik jestem, ale co ma wymiana samego oleju do padnięcia turbo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby 500 PLN i 10 pkt. ... ? tak to sie kończy jak gówniarzeria dostanie w łapy szybkie auto :naughty: :naughty: LPG założył, 2 000 obr przekroczył i od razu efekty widać- [ALL] Czy muszę usuwać szkodę za którą wziołem pieniądze AC
Jakie wyłudzenie? Szkoda była? Była. Wyceniona? Wyceniona. Chyba nigdzie w warunkach AC nie jest napisane, że muszę ją naprawić. Nowy ubezpieczyciel zapewne może nie przyjąć wniosku o ubezpieczenie, jeśli będzie miał taki kaprys. Zawsze robią fotki aktualnych uszkodzeń, obniżają wartość auta i płacą tylko na nowo powstałem uszkodzenia. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.