Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Dobrze rozumiesz. Te amorki mają skok skrócony o 20mm, czyli mogą być stosowane do niższych sprężyn - na standardowe pewnie nie da się założyć, chociaż nasi mechanicy wszystko zrobią. Są twardsze niż standard, odczuwalnie. Koszt sprężyn to pewnie ze 400 stówki a za 1100 masz chyba gwinta MTS. Ale to już zależy co kto lubi i potrzebuje.
  2. Też mogę polecić.
  3. B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu hmm. wszytsko może by się zgadzało ale ja mam blachy LZA :>
  4. B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu kileer pewnie...
  5. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na żywo nie widziałem, ale według moich wybrażań, to we flocku zrobiłbym tylko deskę + górę boczków. Tunel itd. zostawił serię. Ale jak może kiedyś oblookam na żywo, to ...
  6. Potwierdzam. Bawiłem się trochę na Forexie. Z początku małymi kroczkami, na wyczucie i ... wyciągnąłem trochę. Potem zacząłem się wgryzać w temat, czytać, słuchać itd. I utopiłem wsio, co zarobiłem. Na szczęście wyszedłem tylko na zero.
  7. Spokojnie. Silnik się od tego nie rozpadnie
  8. Jeszcze nie kupiłeś? W paputa się bawisz Jeździć teoretycznie możesz, ale komp dostaję złą temperaturę, więc źle dawkuje paliwko, przez co spalanko rośnie. Kupuj ten z allegro - 50 zeta + pół godzinki roboty i po sprawie.
  9. Mróż nic do tego nie ma. Poprostu zużywają się. Jak znajdziesz właściwy, to możesz mu smaru wstrzyknąć w gumę.
  10. Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć tylko wiesz że to idzie bez silniczków i prawdopodbnie jednego dekielka nie będe miał no ale moze uda mi sie wykombinowac, te co mam w tych lampach obecnych są podciete pod HIDa i zostaja u mnie ale moze cos wynajde Silniczki już mam, więc no problem. Ale dekielek to by się przydał - poszperaj w swoim garage. Możę znajdziesz
  11. Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć
  12. Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?
  13. Wahacze ?!
  14. eeeeeeeee tam bez przesady właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają Jajka się grzeją. A z gotowanych jajek nic się nie wykluje
  15. Radzę uważać z tego typu okazjami znajomy kupił sobie podobne zmartwienie na allegro. Różnił się od oryginalnego odcieniem koloru zielonego i czcionką w numeracji. Nie wykluczone, że część takich czujników trafia do ASO gdzie są zamieniane i łatwo można puścić go w obrót. Jaka tam benzyna Literka A dotyczy czujnika na wtyczkę półokrągłą natomiast bez tej literki czujnik jest na starszą wersję wtyczki kwadratowej. No właśnie dlatego napisałem, że nie jestem pewien - kiedyś coś takiego wyczytałem.
  16. Dokładnie. Aaaa, tzn. literka A na końcu to podobno do benzyny, ale nie pamiętam skąd mam tą informację i czy jest pewna. Tak sobie teraz przypomniałem, że kiedyś nawet napisałem to i owo o temperaturze i czujniku - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131272.0;highlight=czujnik Uszczelka to 5 zeta w ASO chyba - załóż lepiej nową.
  17. no jak byś widział taki czujnik na allegro za pol ceny to daj linka Szukał raczej nie będę, ale poszperaj. Ja niestety utopiłem kasę w ASO, a tego samego dnia - mając numerek w ręku znalazłem na allegro. Dokładnie to samo było - toćka w toćkę Szukaj.
  18. Dorzucę od siebie, że błędów może nie być - u mnie nie było. Trzeba było sprawdzić temperaturę w kilku blokach i porównać - w dziale diagnostyka jest dokładny opis co oznacza dana różnica pomiędzy temperaturami. Czujnik można oczywiście w ASO kupić, ale kiedyś widziałem dokładnie te same czujniki na allegro za połowę ceny.
  19. A czy ten właściciel nie powinien jakiegoś rzeczoznawcy wziąć zamiast grzebać w silniku? Ten sprawdzi, że wszystko siedzi seryjne - będzie podkładka do sądu.
  20. Ostatnio w Avivie coś liczyłem - dla mojego B5 tutaj pakiet wychodzi najlepiej, ale ... ... zaczynają robić ostre wyłączenia przy AC, także proszę zwrócić szczególną uwagę na wyłączenia!!! Od teraz w moim samochodzie nie ma prawa zasiąść osoba poniżej 26 roku życia - zrobi bum i mogę się pożegnać z kasą Paranoja jakaś. Teraz się nawet nawalić nie będzie można raz do roku, bo przecież siostry/brata/szwagra nie wsadzę za kółko, bo ma dopiero 25 lat.
  21. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Albo gdzieś w plastiki foteli
  22. A widziałeś takie grzejniki na salonach :gwizdanie:
  23. Wyraźnie jest napisane, że zwrot prowizji uzeleżniony jest od wyjaśnienia kupującego. Brak wyjaśnienia może spowodować ostrzeżenie dla Kupującego. Jeżeli dostaniesz prośbę o wyjaśnienie, napisz to co już napisałeś i sprawa zamknięta. Jeżeli sprzedający nie będzie się ubiegał o zwrot prowizji, to nie dostaniesz prośby o wyjaśnienie, czyli sprawy nie było. Swoją drogą, to widzę, że allegro troszkę olało sprawę. Nie chcą dla siebie dodatkowej kasy Dzwine.
  24. A ten koleś to zderzaki w salonie klei

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.