Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Moja A4
Dobrze rozumiesz. Te amorki mają skok skrócony o 20mm, czyli mogą być stosowane do niższych sprężyn - na standardowe pewnie nie da się założyć, chociaż nasi mechanicy wszystko zrobią. Są twardsze niż standard, odczuwalnie. Koszt sprężyn to pewnie ze 400 stówki a za 1100 masz chyba gwinta MTS. Ale to już zależy co kto lubi i potrzebuje.
-
[B5 AFN] Moja A4
Też mogę polecić.
-
Spotkania na drodze
B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu hmm. wszytsko może by się zgadzało ale ja mam blachy LZA :>
-
Spotkania na drodze
B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu kileer pewnie...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Na żywo nie widziałem, ale według moich wybrażań, to we flocku zrobiłbym tylko deskę + górę boczków. Tunel itd. zostawił serię. Ale jak może kiedyś oblookam na żywo, to ...
-
Kursy walut
Potwierdzam. Bawiłem się trochę na Forexie. Z początku małymi kroczkami, na wyczucie i ... wyciągnąłem trochę. Potem zacząłem się wgryzać w temat, czytać, słuchać itd. I utopiłem wsio, co zarobiłem. Na szczęście wyszedłem tylko na zero.
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Spokojnie. Silnik się od tego nie rozpadnie
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Jeszcze nie kupiłeś? W paputa się bawisz Jeździć teoretycznie możesz, ale komp dostaję złą temperaturę, więc źle dawkuje paliwko, przez co spalanko rośnie. Kupuj ten z allegro - 50 zeta + pół godzinki roboty i po sprawie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mróż nic do tego nie ma. Poprostu zużywają się. Jak znajdziesz właściwy, to możesz mu smaru wstrzyknąć w gumę.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć tylko wiesz że to idzie bez silniczków i prawdopodbnie jednego dekielka nie będe miał no ale moze uda mi sie wykombinowac, te co mam w tych lampach obecnych są podciete pod HIDa i zostaja u mnie ale moze cos wynajde Silniczki już mam, więc no problem. Ale dekielek to by się przydał - poszperaj w swoim garage. Możę znajdziesz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wahacze ?!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeeeeeeee tam bez przesady właśnie lepiej jak grzeje niż chłodzi od skóry, wtedy nery siadają Jajka się grzeją. A z gotowanych jajek nic się nie wykluje
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Radzę uważać z tego typu okazjami znajomy kupił sobie podobne zmartwienie na allegro. Różnił się od oryginalnego odcieniem koloru zielonego i czcionką w numeracji. Nie wykluczone, że część takich czujników trafia do ASO gdzie są zamieniane i łatwo można puścić go w obrót. Jaka tam benzyna Literka A dotyczy czujnika na wtyczkę półokrągłą natomiast bez tej literki czujnik jest na starszą wersję wtyczki kwadratowej. No właśnie dlatego napisałem, że nie jestem pewien - kiedyś coś takiego wyczytałem.
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Dokładnie. Aaaa, tzn. literka A na końcu to podobno do benzyny, ale nie pamiętam skąd mam tą informację i czy jest pewna. Tak sobie teraz przypomniałem, że kiedyś nawet napisałem to i owo o temperaturze i czujniku - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131272.0;highlight=czujnik Uszczelka to 5 zeta w ASO chyba - załóż lepiej nową.
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
no jak byś widział taki czujnik na allegro za pol ceny to daj linka Szukał raczej nie będę, ale poszperaj. Ja niestety utopiłem kasę w ASO, a tego samego dnia - mając numerek w ręku znalazłem na allegro. Dokładnie to samo było - toćka w toćkę Szukaj.
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Dorzucę od siebie, że błędów może nie być - u mnie nie było. Trzeba było sprawdzić temperaturę w kilku blokach i porównać - w dziale diagnostyka jest dokładny opis co oznacza dana różnica pomiędzy temperaturami. Czujnik można oczywiście w ASO kupić, ale kiedyś widziałem dokładnie te same czujniki na allegro za połowę ceny.
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
A czy ten właściciel nie powinien jakiegoś rzeczoznawcy wziąć zamiast grzebać w silniku? Ten sprawdzi, że wszystko siedzi seryjne - będzie podkładka do sądu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PW
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Ostatnio w Avivie coś liczyłem - dla mojego B5 tutaj pakiet wychodzi najlepiej, ale ... ... zaczynają robić ostre wyłączenia przy AC, także proszę zwrócić szczególną uwagę na wyłączenia!!! Od teraz w moim samochodzie nie ma prawa zasiąść osoba poniżej 26 roku życia - zrobi bum i mogę się pożegnać z kasą Paranoja jakaś. Teraz się nawet nawalić nie będzie można raz do roku, bo przecież siostry/brata/szwagra nie wsadzę za kółko, bo ma dopiero 25 lat.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Albo gdzieś w plastiki foteli
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
A widziałeś takie grzejniki na salonach :gwizdanie:
-
Kupiłem samochód za 4zł.
Wyraźnie jest napisane, że zwrot prowizji uzeleżniony jest od wyjaśnienia kupującego. Brak wyjaśnienia może spowodować ostrzeżenie dla Kupującego. Jeżeli dostaniesz prośbę o wyjaśnienie, napisz to co już napisałeś i sprawa zamknięta. Jeżeli sprzedający nie będzie się ubiegał o zwrot prowizji, to nie dostaniesz prośby o wyjaśnienie, czyli sprawy nie było. Swoją drogą, to widzę, że allegro troszkę olało sprawę. Nie chcą dla siebie dodatkowej kasy Dzwine.
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
A ten koleś to zderzaki w salonie klei