Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. KARK wszystkim - najmniej pieprz... będzie. I raczej płakać z tego powodu nie będą.
  2. Czarny - najmniej piz*eczkowato (bez urazy) Ewentualnie jakaś ta czerwień z VT.
  3. Możemy zrobić zamiankę
  4. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)
  5. Kur... Chyba się paru osobom grzywki poprzegrzewały Dawać Panowie, Dawać - przynajmniej jest co poczytać i dogonimy Poznaniaków (chyba)
  6. edmondo też chce mieć na karku ...
  7. To byś poprawił :cwaniak1:
  8. Żadna podwójna ciągła Zjechałem na lewo, żeby kolega mógł przejechać do skrętu w prawo, a nie czekać zanim wszyscy skręcający w lewo przejadą przez światło.. To KUTURA JAZDY się nazywa No w sumie.. Mi ciężko jest podczas jazdy robić takie manewry, bo zazwyczaj trzymam jedną rękę pod jajkiem, a drugą staram się kontrolować drążek.
  9. Staw się na komisariat, powiedz że odmawiasz przyjęcia mandatu, gdyż nie jest to teren zabudowany i ograniczenie jest do 90 - o ile masz pewność. Wtedy Policja kieruje sprawę do sądu, a w sądzie masz szansę to udowodnić. Jeśli znak jest, to musi być naniesiony w planach organizacji ruchu - powinna być też informacją, kiedy został ustawiony. Jeżeli go nie ma, to sprawa jest prosta. Jeżeli jednak w planach jest, to musisz udowodnić, że go nie było - czyli filmik może być dowodem. I jeszcze jedno dla ścisłości - jeżeli przyjmiesz mandat, to masz 7 dni na odwołanie do komendanta za niesłuszne ukaranie. Jeżeli jeszcze nie przyjąłeś - odmawiasz przyjęcia, podając przyczynę. Policja spisuje Twoje zeznania.
  10. No to ja poproszę o wycenę kiery i lamp - pierwszy ustawiam się w kolejce. Jak portfel pozwoli, to biere - jak nie, to i tak kupca znajdziesz
  11. W umowie być nie musi. Przy rejestracji samochodu można dopisać współwłaściciela - wtedy jest w dowodzie. Ale wydaje mi się, że można też wziąć do samego ubezpieczenia - to jednak trzeba sprawdzić konkretnie z ubezpieczycielem.
  12. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) A-rek puść mi PW z danymi do przelewu.
  13. Co do wydziału komunikacji, to teraz od tak sobie "starszego" nie dopiszesz. Musielibyście skrobnąć jakąś umowę darowizny (połowa auta ojcu) i wtedy chyba dopiszą go do dowodu. Natomiast, niektórzy ubezpieczyciele mogą wziąć do ubezpieczenia drugą osobę, która chyba nie musi być w dowodzie. Wtedy dochodzą jego zniżki, ale oczywiście ponosi też odpowiedzialność za Twoj "buum". Niestety, sam tego nie praktykowałem - robił tak mój kumpel, więc szczegółów nie znam.
  14. Sama maska szału nie zrobi. A czy sama rdza została zrobiona dobrze Tego nie jestem w stanie powiedzieć. Jak reszta samochodu będzie zrobiona, to wtedy możemy oceniać.
  15. Uwielbiam takich ludzi i takie projekty - POWODZENIA. Mam nadzieję, że też kiedyś będę miał zaparcie, kasę i warunki na zrobienie takiego projektu - tak dla własnej satysfakcji
  16. Dzięki, ale pole namiotowe odpada.
  17. Jeżeli ktoś posiada jakieś sprawdzone miejsca noclegowe, to poproszę o namiary. Z różnych względów, preferowane lepsze warunki niż "studenckie" i najchętniej miejsce z jakimś ogródkiem, tarasem itp.
  18. Koledzy, mam zamiar niedługo zawitać w Wasze strony w celu ... odpoczynku :> Gdyby ktoś mógł polecić jakieś noclegi, to chętnie przygarnę PW z namiarami - najbardziej interesują mnie Międzyzdroje i Wisełka.
  19. A porównywałeś to do cen markowych części? Chyba nie, bo ceny amorów to szału nie robią.
  20. Nie chcę Cie krytykować Tygrys, bo każdy robi ze swoim samochodem i kasą co chce, ale "nowy" samochód dawać do zabawy, to trochę "lekkomyślne". Zrozumiałbym, gdyby to miał być jakiś super ekstra hiper program, który wyciągnie "tysiąc koni" - no risk, no fun. Ale na standard program, to się jedzie to zaufanego człowieka i robi. Chyba, że kolega stawia Ci teraz turbinkę, skoro się uczył, to OK, rozumiem.
  21. Wahacz sam w sobie nie pęknie - naprawdę nie wiem, co trzebaby było wyczyniać z samochodem. Jeżeli jest na to jakaś gwarancja, to można spróbować. Bez gwarancji nie ma co się w to bawić, bo za 600 kupujesz komplet MasterSportów, które to pewna ilość osób wypróbowała i nie jest chyba źle.
  22. Niech tam, piszę się. Jutro się zmierzę i podam wymiary do zamówienia. Zamawiamy/robimy po dwie, czy nie ma reguły?
  23. Coś. Tak na rozruszanie tematu
  24. No może ładniejsze to nie są, ale faktycznie na biało je dać, to nie głupi pomysł by był.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.