Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. A szkoda. Z Chorwatami będzie ciężko-jakiś taki nerwowy naród. Ale ostatnio jak od nich dostaliśmy grali u siebie.
  2. To zależy ile czsu jechałeś(chodzi mi o czs)Przy niższej temperaturze długo to trwa.
  3. 2 Pilniczki dziewczyny(żony)wystarczą.
  4. Moim zdaniem to wina temperatur.Też tak mam,że na zimnym chwile telepie a pozniej już wszystko ok.
  5. A coś więcej? Bo na początku tego forum nie ma mowy o kablach tylko o sterownikach i modułach Zdejmij kiere i zobacz może masz nie podpięte styki albo coś nie łączy.
  6. :good: :good:jeszcze czesi i półfinał. Szkoda,że nimcownia dostała...
  7. Super tym bardziej,że ludzie coraz bardziej są obojętni wobec siebie...
  8. Zgadzam się. Przy tak niskich obrotach niektórzy żyłują silnik(np:wyprzedzają) i to jest tragedia dla silnika.
  9. Po minutce w drogę-najlepsza opcja.
  10. No niestety przez vag-a nie da rady.ASO lub poprzedni właściciel. Jeżeli radio siedziało od nowości to nawet po odł.aku nie zablokuje się...
  11. No to te 4 m-ce Cię nie zbawią. Mi napewno by się nie chciało na tak krótki okres, zwłaszcza,że zima w pełni...
  12. Jeżeli sprzedajesz to daj sobie spokój. Kup normalny-jak ktoś będzie miał kupić to i tak kupi.
  13. Sprzedać za 2000 to lepiej sobie już zostawić.
  14. No jak 2 lata temu to czas najwyższy na zmianę...
  15. z curwami tak to już jest.Działaj j.w.opisane-sprubój chociaż syfu im narobić jak to oni potrafią porządnym ludziom robić... dla mnie zawsze byli ostatnimi ludzmi i nic tego nie zmieni :bicz3:
  16. 3,95-ON LOTOS Płn.Mazowsze...
  17. Konian spróbuj wszystko ogarnąć i wrzucić.Czy tylko mitland podejdzie?
  18. Kubek i szufladka na monety nie świeci po otwarciu.
  19. tego jeszcze nie wiem - widzialem na ebay'u niemieckim i maerykanskim, tylko ceny troche zaporowe no niestety z tym musisz się liczyć.
  20. szczotkowane alu-karbon mi jakoś nie leży...
  21. Wyposażenie robi wrażenie-nie mówiąc o planach... Furka
  22. Według mnie to używane oryginały ale cena zdecydowanie za duża.
  23. Pasować napewno będą,przy takiej cenie to gumy możesz dokupić.
  24. fayera odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    Na śrubach raczej ciężko. Może słupek ma lekko przestawiony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.