Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji środkami z marketu
to zależy jaki masz syf.
-
[ALL B5] Uszkodzony suwak lampki wnętrza
Kup jakąś starą zjechaną lampkę i przełóż bo samej części nie dostaniesz...
-
[ALL B6] Prośba o numer modułu lusterek i szyb
Poszukaj może na allegro,bo chyba ASO odpada.Modułów tam pełno.
-
[ALL B5] Czy da rade na oponach zimowych 225/45/17 ???
Kup 15-stki będziesz miał na przyszłość i na wiosnę tylko przekładka na 17''.
-
[B6 AVF] Nie ma prawego swiatla hamowania
Tak jak pisze Ci Anka poprzeczyszczaj styki i powinno być po problemie.
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
A nie da rady z powrotem jej wyciągnąć?
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
moze pęknąć-uzyłbym suszarki,zeby wpierw podgrzac-wez pod uwage,ze teraz jest chlodniej...klej jest twardszy... Ja tak właśnie robiłem' Miałem na myśli aby wyciągnął wkład i z :)obaczył czy ma wogóle maty
-
[B8 CAB] Po jakim czasie macie suche lusterka boczne od włączenia ich ogrzewania
U mnie(maty allegro-czas ok.2 min.).
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
Najprościej to podważ szkło od góry czymś płaskim,wyskoczy Ci i jużbędziesz wiedział czy masz maty...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Bez wątpienia... No chyba,że masz czujnik w zbiorniczku płynu i podpięty pod kostkę-czego życzę....ufff
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
nie ma to wplywu ale wazne zeby nozki diody byly jak najkrotsze z drugiej strony plytki zmieniales kolory diod na inne niz ori ? dobrze polutowales diody zgodnie z polaryzacja ? pomierz miernikiem czy wszedzie jest przejscie No właśnie zle zrobiłem bo zle kierunki polutowałem-poprawiłem ale... wlutowane diody są koloru mocnej czerwieni i po włączeniu świateł różnica jest dość duża z tymi po lewej.Zaraz jadę dokupić podobne bo tamtych prawie nie widać...[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 15:03_________________________________________________ nie ma to wplywu ale wazne zeby nozki diody byly jak najkrotsze z drugiej strony plytki zmieniales kolory diod na inne niz ori ? dobrze polutowales diody zgodnie z polaryzacja ? pomierz miernikiem czy wszedzie jest przejscie No właśnie zle zrobiłem bo zle kierunki polutowałem-poprawiłem ale... wlutowane diody są koloru mocnej czerwieni i po włączeniu świateł różnica jest dość duża z tymi po lewej.Zaraz jadę dokupić podobne bo tamtych prawie nie widać... Pytanie do elektroników: Polutowałem wszystkie czerwone diody(wymieniłem wszystkie)i... wszystkie świecą tyle,że felerne prawe świecą po odpaleniu zimnego silnika jakieś 30 sek. po czym gasną.Gdy auto jest zimne po jakimś czasie znowu to samo... Lutowałem-poprawiałem kilka razy i d*pa-dzień świstaka sytuacja bez zmian. Wiem,że to już robi się nudne ale co ja mam powiedzieć-aż mi w nabiale pstryka... Gdzie może tkwić przyczyna???
-
[B6 AVF] Ogrzewanie szyb tylnych bocznych
Jeżeli masz na myśli te kreseczki w tylnych bocznych szybach to jest to antena.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Co do płynu to wpinasz się w kostkę od licznika(pin 1),drugim końcem do masy i po płynie.Inne błędy vag-iem.
-
[B5 1Z] Klimatyzacja wariuje
Najlepiej podepnij vag-a,zobaczysz co pokaże...
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
Chyba portfel uszczupli Ci się o 500PLN no chyba,że wybierzesz opcję nr1 ale dla 200zł
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk z wycieraczek
czyli to normalne, że woda tam spływa? to chcę wiedzieć no i ten hałas z wycieraczek, to jest koniec silniczka? Woda nie powinna spływać pod aku. Posprawdzaj kanaliki od odprowadzania wody-pewnie syfu się nazbierało. Co do silniczka to spróbuj go rozebrać i zobaczysz czy coś nie haczy.
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
Jedz człowieku bo AUDI wstyd wyjechać z garażu na tym czymś
-
[B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..
A jaka felga i opona?
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
A na feldze jakie masz?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Pogoda do d*py ale wziąłem się w końcu za prawą stronę przełącznika-z rozebraniem i złożeniem nie było problemu tyle,że pocałej operacji jak nie działało tak nie działa. Czy ma może na to wpływ,że diody które wlutowałem są minimalnie większe???
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pogrzewane_lusterka-t50017.0.html;msg538705#msg538705 tutaj poczytaj wkłady około 12zł obydwa plus przesyłka...
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Moje leżą od początku września pada deszcz ale śniegu jeszcze nima-będę twardy- jeszcze 2 tyg.
-
[B5 AFN] Spuszczanie oleju przy wymianie rozrządu?
Tak jak pisze Ci Spanky-wszystko. Nie szczyp się bo pózniej możesz płakać.
-
[B7 BLB] Odczyt z komputera pokładowego spalanie
Można to vag-iem skorygować.
-
[B7 ALL] Prośba o wrzucenie opisu kontrolek
A co takiego?