Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Ja wylatuję w pt,nocleg zaklepany,od kilku lat w tym samym miejscu,już prawie jak rodzina...
  2. Musi Ci gdzieś uciekać,dobrze poszukaj po wężykach.
  3. Wykresik ładny...rogal to rogal zna sie na swojej robocie
  4. aso jak to aso.najlepiej będzie pomalować,najwygodniejsza metoda...
  5. płyn hamulcowy ATE HydraulicFluid DOT4. płyn wspomagania Ori G004000 lub FEBI BILSTEIN zielony
  6. Najlepiej podskocz do jakiegoś dobrego elektronika jeżeli wymienione metody nie poskutkowały i będziesz miał pewność
  7. Ale z innych modeli audi czy wogóle???????
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t89296.0.html;highlight=demontaż+podsufitki powinno wystarczyć...
  9. Skłaniam sie do pompy paliwa,podjedz do mechanika i niech rzuci okiem
  10. najlepiej miedzianym
  11. Raczej czujnik w drzwiach do wymiany,ale możesz wyjąć i popatrzeć.
  12. Jak masz możliwość to podepnij pod vag-a,a może coś poprostu nie łączy lub jak piszesz ulewa i przewody zawilgotniały.
  13. Lub może coś nie styka,raz zadział,raz nie.Ale tak jak pisze bartek przytrzymaj dłużej,efekt po krótkiej chwili.
  14. Idzie ojciec z synem.Syn pyta: -Tato jak to jest gdy jest się pijanym? -Widzisz synu tych dwóch facetów po drugiej stronie ulicy,gdybym był pijany to widział bym czterech. -Tato ale tam idzie przecież tylko jeden facet.....
  15. Ostatnio prawie rok temu tankowałem u złodziei i szybko nie zatankuję...
  16. :good:Super sprawa,za niewielkie pieniądze.
  17. 512 za 35zł
  18. Może i ładnie to zrobiłeś,ale popraw bo zdjęć brak
  19. Też tak mi się wydaje,wziął od Ciebie kasę jak za planowanie,a powymieniał pewnie tylko uszczelki i myślał,że będzie ok.Radzę udać się do innego mechanika i niech potwierdzi,że było lub nie planowanie.
  20. 1.non-stop 2.czasami wyłączę przed zgaszeniem,ale nigdy o tym nie myślałem,że coś może się stać,tak poprostu. 3.od 2 m-cy na auto,najlepsze chyba rozwiązanie,sporadycznie ręcznie.
  21. A myślisz, że tylko Skoda, Reno i Fiat zatrudniają księgowych?! A co powiesz na panel klimy w Lamborghini? Wypisz, wymaluj Audi. A przecież to Lamborghini !!! No panela klimy lambo nie widziałem,rzadkie u nas zjawisko,mówie o przyziemskich autach. Oczywiście,że zatrudniają księgowych jak zresztą wszędzie,ale rozumiem navi,skóry,pełna elektryka, ale podświetlane kubki czy nawiewy??? Takie coś powinno być na specjalne zamówienie klienta,jeżeli nie chce tempomatu czy podświetlanych nawiewów i za dopłatą...
  22. Ja może trochę z innej beczki. Oczywiście to wszystko co koledzy wymienili,ale najbardziej to wkurza mnie to,że taka marka jak audi szczypie się na takich rzeczach jak tempomat,manetka wycieraczek,skórzana gałka,podświetlenie dzwi,schowków,kratek i wiele innych rzeczy które można byłoby wyliczać. Rozumiem skoda,reno,fiat....ale audi? Tego nie rozumiem.
  23. :polew: jak masz dobre plecy to też dochodowy interesik No i żeby tradycji stało się zadość-Klubowicze zniżka...
  24. od wybitej szyby??? jednak spróbuj mocniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.