Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. jakie dystanse zakładałeś? 10mm czy grubsze?
  2. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co to masz za guzior koło stacyjki? engine start?
  3. nic nie wyświetla bo tam nie ma ekranika, ani żadnych kontrolek to po prostu kawałek plastiku, nie da się go załączyć
  4. ale chyba nawet na zimnym nie powinien wynosić 27?
  5. kąt wtrysku do regulacji, powinien wynosić 049-051 a u Ciebie jest 27 http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
  6. mam taki sam, trzaskał się yebany ale potraktowałem go klejem na wszystkich możliwych łączeniach i jest git
  7. Michał odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    da się jakoś przerzucić nagranie z n-dekodera na kompa? bo mam nagraną całą OPT BTW korki z R8 :kox:
  8. Nowak a na czym w praktyce polega regulacja odbicia w V3?
  9. masz jakieś foty dystansów?
  10. gwoli ścisłości ta Bora to Jetta i nie z Niemcowni tylko z JUESEJ
  11. w dieslu wygląda lepiej mam ten sam tylko ramkę prysnąłem na czarny mat
  12. ori? nie trzaska się toto podczas jazdy?
  13. Dzisiaj przed 9.00 w Sosnowcu na parkingu przy Koplanianej stał granatowy avant b5 z klubowymi ramkami po felgach wydawało mi się że Kędzior, pozdro
  14. a dziękuję
  15. :blink: ...ja mam niecałe 62 i niektóre progi są problemem ;(
  16. Arku to kiedy druga tura?
  17. AHH to nie błąd, wręcz przeciwnie fajna, widać że zadbana, jeśli masz dylemat między 17" a 18" to bierz 18" później niższy zawias i będzie się prezentowała naprawdę nieźle
  18. moskalowa parówka feat. Keżor
  19. zdecydowanie lepiej :kox:
  20. no ładne kąbi a ta większa felga to jaka? beżowe 19" z polerowanym rantem byłoby niezłe
  21. http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html
  22. gorszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.