Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jakie dystanse zakładałeś? 10mm czy grubsze?
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to masz za guzior koło stacyjki? engine start?
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
nic nie wyświetla bo tam nie ma ekranika, ani żadnych kontrolek to po prostu kawałek plastiku, nie da się go załączyć
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
ale chyba nawet na zimnym nie powinien wynosić 27?
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
kąt wtrysku do regulacji, powinien wynosić 049-051 a u Ciebie jest 27 http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mam taki sam, trzaskał się yebany ale potraktowałem go klejem na wszystkich możliwych łączeniach i jest git
-
RS4 Cantona
da się jakoś przerzucić nagranie z n-dekodera na kompa? bo mam nagraną całą OPT BTW korki z R8 :kox:
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie mam pojecia
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak a na czym w praktyce polega regulacja odbicia w V3?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
masz jakieś foty dystansów?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
gwoli ścisłości ta Bora to Jetta i nie z Niemcowni tylko z JUESEJ
-
[ALL B5] Audi S4
w dieslu wygląda lepiej mam ten sam tylko ramkę prysnąłem na czarny mat
-
[ALL B5] Audi S4
ori? nie trzaska się toto podczas jazdy?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj przed 9.00 w Sosnowcu na parkingu przy Koplanianej stał granatowy avant b5 z klubowymi ramkami po felgach wydawało mi się że Kędzior, pozdro
-
[ALL B5] Parówa
a dziękuję
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:blink: ...ja mam niecałe 62 i niektóre progi są problemem ;(
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Arku to kiedy druga tura?
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
AHH to nie błąd, wręcz przeciwnie fajna, widać że zadbana, jeśli masz dylemat między 17" a 18" to bierz 18" później niższy zawias i będzie się prezentowała naprawdę nieźle
-
Virtual Tuning - wasze prace
moskalowa parówka feat. Keżor
-
Strefa Śmiechu
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zdecydowanie lepiej :kox:- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
18" minimum, zwłaszcza przy tym body- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no ładne kąbi a ta większa felga to jaka? beżowe 19" z polerowanym rantem byłoby niezłe- [ALL B5] Moja a4 Fl
http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html- [ALL B5] Moja a4 Fl
gorszy - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line