Treść opublikowana przez Michał
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Pucek to ta którą oglądaliście z Egonem?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pewnie dopiero w kwietniu, jak co roku czekam aż połatają trochę dziur:facepalm: na spokojnie sobie odświeżę felgi, przeczyszczę gwint i ogarnę kilka pierdół
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
u mnie to zwykły czarny akryl motipa z puszki, sam malowałem:wink: ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- dzięki:wink: a czarny fortepian był ori, ale tylko w RSie
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
a tak przy okazji to czemu tego auta nie ma w B5B member list? wysyłaj miniaturę do Ive:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
raczej nie, obie opony na jednej osi ułożyły się na felgach w identyczny sposób czyli rant wystaje po wewnętrznej:kwasny: taki urok monoblocków po prostu... na ten sezon w końcu pozaginam błotniki i założę dystanse 15mm na przód, mam cichą nadzieję że nie będzie tarło:naughty:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
ori AMG?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no na pewno, tylko jak na tym jeździć nie kombinuję już nic, felgi po sezonie pewnie pójdą do żyda, a za rok będę szukał czegoś 8,5-9J i powinno być lepiej:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Uzywam APC Nielsena Cyclone, ale teraz zamowilem Shiny Garage. Wazne zeby apc do plastikow bylo mocno rozcienczone (przynajmniej 1:10) bo po kilku myciach poszarzeja. Na to Natural Look, najbardziej przypadl mi do gustu, bo nie zostawia tandetnego polysku. Mowa oczywiscie o plastikach wewnatrz;-) Jakbys szukal Pb Natural look to Mr.Cleaner mial go ostatnio w dobrej cenie. Ps dzieki Gracjan Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 1Z] A4 TDi
XL-wzmacniane boki, ciekawe jak się ułożą na 8,5J:naughty: Rzuć jakie foto jak już założysz.
-
[B5 1Z] A4 TDi
a jakie gumki wziąłeś?
-
Platforma cyfrowa NC+
żałuję że polecałem... MULTIROOM HD - używany pilot, przerywany dźwięk itd. ŻENADA! - Forum platformy n :: forum HD
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak, ale mono to dziwne koło, naciąga się od wewnątrz:facepalm: poza tym federale mają twarde boki i to też wpływa na wygląd... ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Falken o identycznych parametrach, na identycznych felgach wygląda trochę lepiej:wink:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Zwykłe, ale porównywałem wykresy z przerobionym i różnica była minimalna na korzyść tego kutego. Moje nie wstaje jakoś super nisko jak np hybrydy, ale tragedii też nie ma. Tak czy inaczej o trakcji na mokrym do drugiego (a czasem trzeciego) biegu zapomnij:wink:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
szkoda że nie 0,230, miałbyś setup dokładnie jak u mnie i chętnie bym porównał wyniki:whistling:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
sensowny setup na moc składasz:wink: a co z wtryskami, pompą i IC?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chiński Brilliance BC3:wink: jeśli mogę się wtrącić, to od kiedy google oferuje 'wyszukiwanie obrazem' konkurs stracił sens:whistling:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
i tu byś się zdziwił
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
za***ista:thumbup1: tylko trochę wysoka:kwasny: jaki rozmiar opon, bo fajnie się ułożyły?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
deal:thumbup1:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na tył załóż opony które masz teraz z przodu, a na przód kup 215:wink: Piękne koło:kox:
-
System operacyjny Android
sprawdzałem ją kiedyś, ale po godzinie odinstalowałem bo podczas jej działania mimo że ekran czarny to nie był wyłączony:facepalm: nie wiem, może kwestia ustawień
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
raczej nie bo et35:wink: No nie gadaj ze flaty maja et45 Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
fajny avant, z głową modzony:thumbup1: nowe koła to flaty? parametry by się zgadzały
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
spoko, ogarnie się
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Taaaaa sam... Strasznie je zapusciles:thumbdown: Wysłane z mojego GT-I9070