Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. nie widziałem testu tamtego RainX, ale może działać podobnie:wink: preparat z filmu to ten: 4NANO GLASS ANTI FOG 100ML - PRZECIW PAROWANIU - ShowCarShine - Detailing Shop
  2. jeszcze nie wiem, jutro postaram się to zaaplikować, zrobię jakieś 50/50 na tylnej szybie dla sprawdzenia:naughty:
  3. a dzięki:wink: ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2012 at 18:58 ---------- No i srebrna już na setupie zimowym:cry: Biedrony przed założeniem zdetailingowane, wyglinkowane, nawoskowane, na opony Endurance... ale im to nie pomogło, dalej to koza na szesnastkach:decayed: Dopełnieniem zimowego setupu są pierdoły z SCS, najbardziej mnie ciekawi efekt AntiFog z 4Nano:naughty: ...także tego:kox:
  4. Taliba avant przed uczelnią około 16, nie dzwoniłem bo tylko przelotem byłem:hi:
  5. wujek pojebałeś Slepemu nie chodziło o koła Gracjana:decayed:
  6. 235/35 ale chodzi o felgę, przy mocnej glebie może się nie zmieścić chociaż pół cala mniej, węższa/niższa opona i może lekki negatyw i wejdzie na ciasno... a jak to mówi stare chińskie porzekadło: jak jest ciasno to jest dobrze:decayed:
  7. z przodu bez gięcia się nie obędzie, zobacz 19" 9J et35
  8. dobre kółko:kox: ale błotniki do walcowania:naughty:
  9. Nie znam się na eS pakietach i innych spoilerach do B6, ale jak tak 'pacze' na to Twoje auto to chyba większość modów jeśli chodzi o body masz już w serii:naughty: Teraz dobre koło, dobry zawias i będzie całkiem całkiem:wink: bo segin nijak mi się tu nie widzi:whistling:
  10. A chyba cos okolo et48, nie pamietam teraz dokladnie Wysłane z mojego GT-I9070
  11. Jezdzilem z dystansem z przodu i za bardzo darlo po blotnikach, a tak jak teraz to fabryka, nawet przy glebie gdy opona chowa sie w nadkolach :-) Nie chcialem tego ruszac zeby sie ruda nie wkradla... Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Aktualnie folia:wink:
  13. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    idę o flachę Jacka że wcześniej jak w 2015 nie pogramy:guma:
  14. pogadaj z chłopakami co jeżdżą na tych blachach:wink: na moje wystarczy mieć w bagażniku ori tablicę i gdyby bardzo się czepiali to po prostu zamienić
  15. będzie:thumbup1: obniż jak bozia przykazuje i daj na tył małą blachę, bo ta z ikarusa pieprzy całą sprawę... szkoda że lamp usa nie ma, sam wymieniłeś?
  16. bez filmów się nie liczy:whistling: nie kusiło Cie na Launch Control czy inne bajery?
  17. Gratuluję wyniku:kox: Buba co Ty tam masz grzebnięte że takie cyfry wyszły? Tylko Fmic i wydech?
  18. Pieknie:-) Co siedzi pod tym Natty? Wysłane z mojego GT-I9070
  19. szczoty Krycha, w szczotach jest przyszłość
  20. takie podejście do tematu lubię Gracjan super robota i relacja:thumbup1: ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- i fot z reflektorem na ścianę nie brakło:naughty:
  21. za***isty klimat na tej fotce:thumbup: Bez obrobki? Wysłane z mojego GT-I9070
  22. to będę Cię męczył o jakiegoś testera przy najbliższym zamówieniu:decayed:
  23. Panowie jaki jest wg Was najlepiej odpychający wodę wosk z średniej półki? Sporo się naczytałem o Autoglym HD Wax , na fotkach i filmach wygląda obiecująco... Miał ktoś z nim do czynienia? Bo Coli jak to Coli, nie ma źle ale apetyt rośnie w miarę jedzenia:naughty:
  24. będę pierwszy:decayed: Recaro bogate, szkoda że licznik z czerwonym podświetleniem, fajnie że Q:kox: Jak wrażenia po przesiadce z grzebanego diesla? W przyrodzie nic nie ginie, znowu będą dwa fajne srebrne sedany w SO:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.