Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie widziałem testu tamtego RainX, ale może działać podobnie:wink: preparat z filmu to ten: 4NANO GLASS ANTI FOG 100ML - PRZECIW PAROWANIU - ShowCarShine - Detailing Shop
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jeszcze nie wiem, jutro postaram się to zaaplikować, zrobię jakieś 50/50 na tylnej szybie dla sprawdzenia:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a dzięki:wink: ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2012 at 18:58 ---------- No i srebrna już na setupie zimowym:cry: Biedrony przed założeniem zdetailingowane, wyglinkowane, nawoskowane, na opony Endurance... ale im to nie pomogło, dalej to koza na szesnastkach:decayed: Dopełnieniem zimowego setupu są pierdoły z SCS, najbardziej mnie ciekawi efekt AntiFog z 4Nano:naughty: ...także tego:kox:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Taliba avant przed uczelnią około 16, nie dzwoniłem bo tylko przelotem byłem:hi:
-
[ALL B5] Audi S4
wujek pojebałeś Slepemu nie chodziło o koła Gracjana:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
235/35 ale chodzi o felgę, przy mocnej glebie może się nie zmieścić chociaż pół cala mniej, węższa/niższa opona i może lekki negatyw i wejdzie na ciasno... a jak to mówi stare chińskie porzekadło: jak jest ciasno to jest dobrze:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
z przodu bez gięcia się nie obędzie, zobacz 19" 9J et35
-
[ALL B5] Audi S4
dobre kółko:kox: ale błotniki do walcowania:naughty:
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Nie znam się na eS pakietach i innych spoilerach do B6, ale jak tak 'pacze' na to Twoje auto to chyba większość modów jeśli chodzi o body masz już w serii:naughty: Teraz dobre koło, dobry zawias i będzie całkiem całkiem:wink: bo segin nijak mi się tu nie widzi:whistling:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A chyba cos okolo et48, nie pamietam teraz dokladnie Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jezdzilem z dystansem z przodu i za bardzo darlo po blotnikach, a tak jak teraz to fabryka, nawet przy glebie gdy opona chowa sie w nadkolach :-) Nie chcialem tego ruszac zeby sie ruda nie wkradla... Wysłane z mojego GT-I9070
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Aktualnie folia:wink:
-
Jedyne w Polsce Volvo V70 z klubowymi ramkami by Maxcudo -Bixy na aucie! :D
VT o które prosiłeś
-
Gran Turismo 5
idę o flachę Jacka że wcześniej jak w 2015 nie pogramy:guma:
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
pogadaj z chłopakami co jeżdżą na tych blachach:wink: na moje wystarczy mieć w bagażniku ori tablicę i gdyby bardzo się czepiali to po prostu zamienić
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
będzie:thumbup1: obniż jak bozia przykazuje i daj na tył małą blachę, bo ta z ikarusa pieprzy całą sprawę... szkoda że lamp usa nie ma, sam wymieniłeś?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
bez filmów się nie liczy:whistling: nie kusiło Cie na Launch Control czy inne bajery?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Gratuluję wyniku:kox: Buba co Ty tam masz grzebnięte że takie cyfry wyszły? Tylko Fmic i wydech?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pieknie:-) Co siedzi pod tym Natty? Wysłane z mojego GT-I9070
-
[ALL B5] Audi S4
szczoty Krycha, w szczotach jest przyszłość
-
[ALL B5] Audi S4
takie podejście do tematu lubię Gracjan super robota i relacja:thumbup1: ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- i fot z reflektorem na ścianę nie brakło:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za***isty klimat na tej fotce:thumbup: Bez obrobki? Wysłane z mojego GT-I9070
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to będę Cię męczył o jakiegoś testera przy najbliższym zamówieniu:decayed:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie jaki jest wg Was najlepiej odpychający wodę wosk z średniej półki? Sporo się naczytałem o Autoglym HD Wax , na fotkach i filmach wygląda obiecująco... Miał ktoś z nim do czynienia? Bo Coli jak to Coli, nie ma źle ale apetyt rośnie w miarę jedzenia:naughty:
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
będę pierwszy:decayed: Recaro bogate, szkoda że licznik z czerwonym podświetleniem, fajnie że Q:kox: Jak wrażenia po przesiadce z grzebanego diesla? W przyrodzie nic nie ginie, znowu będą dwa fajne srebrne sedany w SO:grin: