Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Dzisiaj szary avant B6 z klubowymi ramkami na 16" zaparkowany na przeciwko Plazy w Sosnowcu:hi:
  2. ale Megsa są drogie:kwasny: widziałem Valet pro chyba po 100g, ale nie mam pojęcia jak się spisują...
  3. Marcin glinke kup jak mówi Vario BiltHambera, najlepiej wersję soft do częstego stosowania. Woda + odrobina szamponu do atomizera i używasz tego tak samo jak QD na filmie, mikrofibra obojętnie jaka byle nie rysowała. Następnie lecisz z Ultimate Compound przy użyciu twardszej strony aplikatora o którym mówiłem wcześniej. Po tym przetrzyj lakier IPA i nałóż wosk, ten żółty aplikator się nada. Tutaj masz testery wosków: http://showcarshine.pl/45-dodo-juice Poczytaj też w internecie jest kilka dobrych poradników jak glinkować, google jeszcze nikogo nie pogryzło:wink: ---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:44 ---------- też się na nią czaję, jeszcze zobaczymy co Gracjan powie o Metal Polishu z Megsa:whistling:
  4. w Twoim przypadku chyba odpada:whistling:
  5. poka no te wentylki z bliska:naughty:
  6. No i mycie w Twoim przypadku wygląda ok, chociaż zaraz Cię zjedzą że nie ma prewash-ów, aktywnych pian itd, ale moim zdaniem do zwykłego dbania o auto na co dzień wystarczy. Ważne że nie myjesz auta przed garażem 5l bańką Jeśli chodzi o glinkowanie to oczywiście na mokro po uprzednim umyciu auta, na jedno auto w zależności od stopnia zabrudzenia powinno Ci wystarczyć około 50g. Jako lubrykata użyj zwykłej wody z kilkoma kroplami szamponu - tanio i równie dobrze co specjalne QD. Na filmie fajnie wyjaśnione jak powinno się prawidłowo glinkować: Po glinkowaniu warto trochę skorygować lakier, czyli usunąć rysy, utlenioną warstwę itd. W tym celu użyj jakiegoś środka polerującego np. popularnego Ultimate Compound Megs'a, pewnie będziesz robił to ręcznie więc uprzedzam że to ciężkie zajęcie, zwłaszcza z tym środkiem, za to efekty bardzo fajne. Na koniec zabezpiecz lakier woskiem i tu masz spory wybór, warto przejrzeć ofertę testerów, na jeden sezon powinien wystarczyć a ceny nie są zabójcze. To chyba takie rozsądne minimum:whistling: ---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:41 ---------- zapomniałbym, jakbyś się zabierał do ręcznego polerowania lakieru to zaopatrz się w specjalny aplikator, znacznie ułatwia pracę http://showcarshine.pl/aplikatory/394-monster-shine-aplikator-tri-color-polishing-finishing.html
  7. to brat się do GTRa przesiada?
  8. giejnie chlopaki uprawiacie Dawidowi w watku obiektywna opinia mojego nowego najlepszego kolegi, żadna giejnia:decayed:
  9. miałem ten model na jednej osi w zeszłym sezonie, całkiem przyjemne:wink: może trochę głośniejsze niż moje poprzednie opony, ale to pewnie dlatego że nie są już pierwszej młodości
  10. nie takie ostatnie to VT:decayed:
  11. alledrogo, Pirelli P Zero Nero dot 2010 bieżnika też sporo 300zł/szt więc nie ma źle:wink: na miejscu byłem u swojego wulkanizatora, jak usłyszał rozmiar to po samej minie mogę stwierdzić że nic by nie załatwił
  12. raczej symboliczny bo mono mają 8J:kwasny:
  13. oponki będą w przyszłym tygodniu:kox: wreszcie 215/40 na wszystkich kołach, jak biały człowiek:decayed:
  14. możliwe że to właśnie zapchany katalizator jest przyczyną zapieczonych kierownic? rozumiem że przepływka i n75 wyglądają na sprawne? BTW to auto kolegi Lubi, nie moje
  15. ale podobny:tongue4:
  16. mój nowy znak firmowy:decayed:
  17. takie bez polysku lekki macik i jakis detalik jeszcze w ten kolor dac dziękuję, dobranoc:hi:
  18. Witam:hi: Przeładowanie turbo występuje niemal za każdym razem. Auto nie ma EGRa, turbina jest z AWXa (soft ori AFN), katalizator prawdopodobnie od nowości, wężyki podciśnienia wymienione na nowe. Dawki korekcyjne w normie. Turbo montowane niecały rok temu, wtedy kierowniczki pracowały idealnie. Jak myślicie w czym tkwi problem? Proszę o wyrozumiałość, to moje pierwsze logowanie:wink: Statyczne: Meas. Blocks Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76682.html Grupy: 000,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76683.html Basic Settings Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76689.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76690.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76691.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76692.html Dynamiczne: Grupy: 000,001 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76697.html Grupy: 003,004,008 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76693.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76695.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76696.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/michal_s87_76694.html
  19. kawa z mlekiem nie są głupie:whistling:
  20. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    grypa, a więc przymusowa przerwa:kwasny:
  21. nie, Krystian na nich jeździ:wink:
  22. to chwal się co za kółko żeś nabył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.