Treść opublikowana przez djtatra
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Witam Czy w każdym AVF jest zamontowana nagrzewnica elektryczna lub te trzy świece za silnikiem?? Bo coś nie kojarzę za silnikiem takiego bajeru :] Jak już mam ta nagrzewnicę, to jak się ją włącza?? Przyciskiem ogrzewania przedniej szyby?? Czy włącza się automatycznie?? Pozdr... Czyli w AVF powinno być takie coś: ?? AUDI A4 B6 NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA GRZALKA (3658544139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
dorzucę się do tematu, czy 1.9 TDI AVF zimny z rana odpalony na wolnych obrotach z climatroniciem na OFF powinien bez ruszania z miejsca zagrzać się po pewnym czasie X do 90"C.?? jeśli tak to jaki to czas?? i kolejne pytanie, jak już się nagrzeje silnik do 90'C podczas jazdy i zatrzymam się na parkingu, siedzę w środku, ogrzewanie sobie na lajcie podgrzewa (21.0"C / WENT III / AC ON) to czy powinien trzymać te 90'C czy moze spadać ponizej 75"C Czujnik temp.w VCDS komp / zegary pokazuje prawie to samo więc jak dostanę dwie odpowiedzi TAK muszę zmienić termostat???
-
Poleć swojego mechanika:)
czyli raczej nie polecasz?? Stanley znasz może lakiernika na ul. Dobrego urobku w Katowicach, Myśliwiecki?? Gdzieś widziałem temat i chyba Ty pisałeś o nich tam, może się mylę. Robiłeś u nich coś?? Pozdr.
-
Poleć swojego mechanika:)
Panowie gdzie w okolicach Chorzowa, Katowic itd. dobry lakiernik?? Muszę zrobić nadkole i parę poprawek, zależy mi na profi robocie. Zna ktoś może ten warsztat: Firma Euro Auto Serwis Krzystolik Mirosław Tychy ul. Stawowa 175 Polecił mi go gościu z Mr.Cleanera z Katowic. Macie jakieś opinie??
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Widzę, że nikt na śląsku nie znalazł warsztatu na wynajem Może macie namiar na wynajem pomieszczeń, gdzie można zimą wjechać autem, dogadać się z kimś i pogrzebać w autku. ???
-
Dojazdówka
amaradaar kurcze tego tematu szukałem, oczywiście w dziale opony itd Dzieki bardzo koledzy :]
-
Dojazdówka
Witam Nie chciałem zakładać nowego tematu, skorzystałem z szukajki i ponawiam pytanie:] Jakie koło dojazdowe wsadzić w bagażnik?? Dojazdówkę, alu, stal?? Aktualnie mam ori 16" alu. 205/55/RE16 Czy do wnęki wchodzą jakieś specjalne wielkości jak to jest??
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Witam Odgrzeje temat, czy ktoś może wystartował z takim pomysłem na śląsku?? Może ktoś zna warsztat, który w sobotę lub niedzielę wynajmnie podnośnik?? Teraz na okres zimowy by się przydało :] Dajcie jakieś info
-
Autoalamr montaż - pomocy, za ile i gdzie?
Hmm alarm najlepiej jakiś dobry, np. seo can. Poza alarmem zrób sobie jakiś wyłącznik odcięcia :] Ciekawe czy jako zabezpieczenie uznają GPS np. Usługi lokalizacji GPS pojazdów i pracowników - Finder na Piotrowicach jest siedziba i tam montują sprzęt :]
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
najlepiej wyciac obd, zalozyc przejsciowke z nietypowej wtyczki <> gniazda A swoją drogą to do takich aukcji jak ta poniżej powinni jeszcze dawać łamak do wkładek gratis!!!! Odpalarka, Immo off, bypass, Edc 15,16,DO 2009 (VW T5) Immobilizer Aud Kamień Pomorski ? Tablica.pl szlak mnie trafia jak widzę takie sprzęty dostępne
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
Może by tak te gniazda zaadoptować do zwykłych lamp :] Stylingwebben.se - T25 3157 / P27/7W light bulb socket
-
Wycena komputera stacjonarnego
Kolego będziesz sprzedawał kompa, na częsci / w całości??
-
LOHRa marzeń !! :)
Ciekawe jakie giwery ma w ciągniku tak na wszelki wypadek :] Taka loora powinna być bez tacho, zero parkingów :]
-
Moje prace
Griffe a znasz może ludzi ze śląska, którzy potrafią takie cuda zrobić jak ten lancer?? Bo do Lublina mam kawałek :]
-
Nieaktualny data i czas - Jak synchronizować ?
a ja bym poczekał, mi kiedyś też znikła jak to mówi wrc palemka i po 2 dniach wróciła i się zegar ustawił :]
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dzięki Mikaszi :] Kto na górnym śląsku się podejmie zadania podmiany licznika?? Tzn full serwis :] No i jeszcze jednego nie kumam. według tabeli powyżej jak mam licznik czerwony 8E0 920 900 K to mogę wsadzić 8E0 920 930 T lub R wszystko fajnie, ale gdzieś pisali, że w B6 jest RB4 a na tej aukcji poniżej jest licznik kolor, który niby pasuje zamiennie i jest na nim RB8 :/ AUDI A4 S4 B6 LICZNIK ZEGARY NAWIGACJA 8E0920930T (3371278254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Koledzy bardzo fajny temat moje pytanie czy jest założony temat jakie procedury się robi żeby przełożyć czerwony na kolorowy. Czy Vcds em można wszystko ogarnąć? mam w autku licznik czerwony 8E0 920 900 K i kupilbym 8E0 920 930 R.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Kamerka jest nierozbieralna ale wtyczka jest odłączana :] Kwestia sprawdzenia w ORI wtyczce jakie jest napięcie na pinach :]
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
witam, dzięki sqx za rozpracowanie tematu :] brakuje mi takiej wiedzy elektronicznej :] Powiedz mi kamerkę zasilacz przez jakiś konkretny układ czy coś typu LM7805 ?? Ktoś kto ma ori kabel mógłby sprawdzić czy kabel zawiera jakiś stabilizator i jakie ma napięcie na wtyczce kamery między GND a VCC.
-
Kolektory słoneczne (nie wydechowe;) )
Ja polecam kupić zestaw solarny np. w firmie HEWALEX, odrazu pytac o rabat :] Potem znaleźć zaprzyjaźnionego hydraulika do miedzi itd a samemu ogarniesz elektrykę, bo to głównie czujniki tylko :] Każda firma zarabia głownie na handlu, robocizna idzie na koszt dniówki, paliwa itp :] np. taki zestaw Zestaw solarny "HEWALEX 2 TLPAm-200" - promocja - Promocyjne zestawy solarne - Zestawy solarne - hewalex.pl pracuję w branży basenowej, często spotykam różne firmy od solarów i czasami się łapie za głowę jak widzę co robią :]
-
Zbyt Duże spalanie
AVF po programie 223000 km Klima ON Bez pasażerów, opony 16" 205/55/16 Miasto (ogólnie krótkie odcinki): FIS 7.5 Wjadę na trasę i jadę do 140 km/h: FIS 5.6 A propo postu wyżej kiedyś też sprawdziłem, że przy 200 km/h spalanie chwilowe waha się tak od 10 do 12.5 L zależy od nachylenia
-
fotele z audi a6 kombi do a4 ??? PILNE
Do A4 B6 pasują przednie fotele z A6 C6 ??
-
Zalaczony tryb ECON
Witaj Wszystko wskazuje na uszkodzony czujnik ciśnienia, mi kiedyś wyskoczył taki błąd choc nie wymieniałem kompresora. Wymieniłem czujnik i wszystko działa. Kup ori czujnik. Czujnik jest obok lewej lampy z boku chłodnicy.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jakie sokole oko :] Moje autko tam stało :]
-
Naprawa fotela welur.
U ojca w B5 przetarł się fotel kierowcy w bardzo popularnym miejscu, szukałem gościa do naprawy i chcieli od 50 do 200 zł :// Kupiłem używany fotel z uszkodzoną regulacją za 30 zł i przełożyłem tapicerkę i jest gitara :]