Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Tu pryznam racje, znajomy w Golfie miał taki problem
  2. No drewno da sie przełozyc,kup drugi boczek, tu zobacz http://moto.allegro.pl/item310407149_tapicerki_drzwi_audi_a4_96rok_ciemnoszare.html#photo
  3. Dzięki alvaro Jestes moja walentynką :laghing2:
  4. Mam pytanie do ,,modów''.Był kiedys taki temat ,,Ile wyciągneliscie swoimi A4?'' no i byl tam bałgan i zamknał go ktos na jakis okres czasu, no to juz minęło troche czasu i by mozna odblokować ten temat bo był dosyć ciekawy.
  5. audia4s4 odpowiedział(a) na Trenero temat w Audi A4 B6/B7
    To jest chyba do tych 2.5 nowszych 155,163,180ps
  6. Nowak_zg ty to masz chyba tu najpopularniejszy temat , kapitalna fura jeszcze tylko zderzak od S4 i bedzie cud miód malina
  7. Te z ogloszen to maja pierwszą rej.01r (EZ) sedany byly do 00roku, a ten kolega moze ma z francji lub belgi a tam wbijają pierwszą rej. i mu przeszło na 01rok
  8. Ale super! Fotele Recaro poprostu odlot. Szkoda że 90km ale tez daje rade.
  9. No własnie bedziemy chyba szukac bory kombi highline TDI 150ps
  10. Kumpel zastanawia sie nad golfem lub borą w wersji 150konnej.Mysli nad silnikiem 1.8T, 1.9TDI 150ps, 2.3 V5. Co wy byscie doradzili?
  11. Piękna I super silnik,też szukam takiej z tym silnikiem
  12. No fajna,tera programik i bedzie git
  13. Może 2-3 luty spocik?
  14. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    No rano jak dymi na biało to normalne przeciez teraz są niskie temp i silnik jest zimny(para wodna) a jak przy gwałtownym przyspieszeniu pusci chmurke to tez normalne
  15. Plaka to ja do opon uzywam zeby sie blyszczały.Jest taki płyn K2 zielony w butelce jak plyn do szyb,nawet ładnie czysci kokpit i plastiki.
  16. Fajna kołpejka.Fele to miałes od M3 ?
  17. Ja bym ani mazdy ani toyoty nie kupił ,ale to jest tylko moje zdanie.Jechałem avensis 2.0D4D 115ps i nawet sie jedzie.Wybierając pomiedzy mazdą a toyotą wybral bym Toyote.
  18. Przestawił się na rozrządzie prawdopodobnie,kumpel w golfie IV miał podobny problem.
  19. Moim zdaniem jest na dotarciu i to moze byc spowodowane i oleju tez bedzie brał
  20. Spytaj Yelo on moze cos bedzie wiedział
  21. Jesli poducha wystrzelila i poszycie peklo po szwach fotela to tapicer zszyje i bedzie igla. A jak gdzies rozdarlo dalej to lipa wymien fotel lub poszycie
  22. Ja bym 2.3 odradzał mialem kiedys 90tke z tym silnikiem. Najlepiej to 2.8 v6 lub oszczednie jak chcesz jezdzic to TDI. A jeszcze w koncowych latach wyszly 1.8 20v ale nie wiem jak to idzie w 80tce.
  23. To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :>
  24. audia4s4 odpowiedział(a) na Pyc temat w Audi A4 B5
    Jezeli auto jest powypadku to ma jakis bląd i airbag sie zaswiecił.Jedz i skasuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.