Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 AFN] Zdziera pasek rozrządu
Tu pryznam racje, znajomy w Golfie miał taki problem
-
[B5 AFN] Złamany zaczep w boczku drzwi przednich - jakiś pomysł?
No drewno da sie przełozyc,kup drugi boczek, tu zobacz http://moto.allegro.pl/item310407149_tapicerki_drzwi_audi_a4_96rok_ciemnoszare.html#photo
-
Alvaro'va walentynka hyhy
Dzięki alvaro Jestes moja walentynką :laghing2:
-
Temat ,,V-max''
Mam pytanie do ,,modów''.Był kiedys taki temat ,,Ile wyciągneliscie swoimi A4?'' no i byl tam bałgan i zamknał go ktos na jakis okres czasu, no to juz minęło troche czasu i by mozna odblokować ten temat bo był dosyć ciekawy.
-
[B6 BDG] Słynna odma
To jest chyba do tych 2.5 nowszych 155,163,180ps
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak_zg ty to masz chyba tu najpopularniejszy temat , kapitalna fura jeszcze tylko zderzak od S4 i bedzie cud miód malina
-
Czy był Sedan A4 B5 z 2001 roku?
Te z ogloszen to maja pierwszą rej.01r (EZ) sedany byly do 00roku, a ten kolega moze ma z francji lub belgi a tam wbijają pierwszą rej. i mu przeszło na 01rok
-
[B5 AHH] A4 1.9TDI 66 kW avant
Ale super! Fotele Recaro poprostu odlot. Szkoda że 90km ale tez daje rade.
-
Golf IV,Bora-TDI turbo czy V5?
No własnie bedziemy chyba szukac bory kombi highline TDI 150ps
-
Golf IV,Bora-TDI turbo czy V5?
Kumpel zastanawia sie nad golfem lub borą w wersji 150konnej.Mysli nad silnikiem 1.8T, 1.9TDI 150ps, 2.3 V5. Co wy byscie doradzili?
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
Piękna I super silnik,też szukam takiej z tym silnikiem
-
[ C5 A6 1.9 TDI AFN ] Poprostu fabryka.
No fajna,tera programik i bedzie git
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może 2-3 luty spocik?
-
[B5 AHH] Niska temperatura i biały dymek
No rano jak dymi na biało to normalne przeciez teraz są niskie temp i silnik jest zimny(para wodna) a jak przy gwałtownym przyspieszeniu pusci chmurke to tez normalne
-
[B6 AWX] Błysk i połysk w środku
Plaka to ja do opon uzywam zeby sie blyszczały.Jest taki płyn K2 zielony w butelce jak plyn do szyb,nawet ładnie czysci kokpit i plastiki.
-
Oto maja była[BMW 320]
Fajna kołpejka.Fele to miałes od M3 ?
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
Ja bym ani mazdy ani toyoty nie kupił ,ale to jest tylko moje zdanie.Jechałem avensis 2.0D4D 115ps i nawet sie jedzie.Wybierając pomiedzy mazdą a toyotą wybral bym Toyote.
-
[B5 AFN] silnik klekocze, glosno chodzi i trzesie nadwoziem
Przestawił się na rozrządzie prawdopodobnie,kumpel w golfie IV miał podobny problem.
-
[B5 AFN] po wymianie tłoka większe zużycie paliwa
Moim zdaniem jest na dotarciu i to moze byc spowodowane i oleju tez bedzie brał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spytaj Yelo on moze cos bedzie wiedział
-
[B5] Wystrzelona poduszka w siedzeniu!
Jesli poducha wystrzelila i poszycie peklo po szwach fotela to tapicer zszyje i bedzie igla. A jak gdzies rozdarlo dalej to lipa wymien fotel lub poszycie
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Auto sprzedałem
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
Ja bym 2.3 odradzał mialem kiedys 90tke z tym silnikiem. Najlepiej to 2.8 v6 lub oszczednie jak chcesz jezdzic to TDI. A jeszcze w koncowych latach wyszly 1.8 20v ale nie wiem jak to idzie w 80tce.
-
Kupujemy A3
To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :>
-
[B5 ADR] Kontrolka Airbagu
Jezeli auto jest powypadku to ma jakis bląd i airbag sie zaswiecił.Jedz i skasuj