Treść opublikowana przez audia4s4
-
zakup auta (ford)
Za te pieniądze to chyba b3,fordem sie dobrze jezdzi
-
Dzieci neo
Dzieci neo rządzą
-
Dzieci neo
Tez własnie zobaczyłem u ciebie,poszukałem na youtube,ykk powinnismy cie mianowac na moda :>
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Ja ubezpieczyłem A3 2002rok w ergo hestii. Kiedys miałem Oc w MTU NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!
-
10Xairbag w B5
Ma ktos fote lub rysunek gdzie są rozmieszczone te 10xairbagi w B5?
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Ja sie brałem swoja poprzednia a4 110ps z Citrodentem C5 hdi ze swiateł. Nie doł rady
-
Dzieci neo
wymiatają
-
Dzieci neo
http://pl.youtube.com/watch?v=SybpPAW1pLI ykk to ma w obrazku. Wylew z chłopoków mam ten w czerwonym wymiata
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to moze w tym tygodniu bo ja bede na zakupach w poznaniu :audi:a3 Tdi 131ps.Moze przy jakims centrum handlowym sie spotkamy??
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
Moim byłym AFN jak jechałem do 130 to mi spalił ponizej 4.8
- RS4
-
VW Bora kombi z grilem od nowych AUDI
paskudne,ale bora zlym autem nie jest miałem 2 tyg temu bore kombi najbogatszą wersje super fura,alv.mogłes powiedziec ze szukasz bory.
-
Akcyza
Napisz 100e zapłacisz 12zł
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Bo w belgi to wszyscy ,,chszczą'' roczniki,kumpel audi a2 sprowadził było niby 2002r a pojechał na celny i sie okazało 00r. Twoja a4 jest 98r
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
słuchajcie ja bede od 4sierpnia na wczasach w darłówku moze tam coś zdziałamy?
-
Czas urlopów.gdzie?
Ja 4.08 jade do darłówka
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
Fajna ,świetny silnik, no to teraz z kasy sie wytrzepiesz na te cześci od S4.Ja na twoim miejscu najpierw bym zderzak kupił zamiast kier,kapitalnie sie wygląd poprawi,ja tez miałem zderzaczek od S4
-
Audi 100 C4..
ja podobnie bo elekryka mi siadała ale nie powiem dzięk silnika ładny był , komfort jazdy tez dobry , blacha w ocynku i do tego Quattro . Mi sie grzała nie wiem czemu. Ja miałem 90tke jedna Quattro a jedna przedni naped
-
Audi 100 C4..
Ja miałem Audi 90 2,3 133ps, nie polecamtego silnika
-
Cena paliwa w Waszym rejonie
U mnie podobnie jak u kolegi mroga,blisko siebie mieszkamy, tydzien temu jechałem z niemiec przez poznan to na orlenie verva była tańsza niz u mnie na rafineri ON
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ale duzo aut w niemczech ma wymieniona przednia szybe a nie widac zeby było robione,jak masz auto bezwypadkowe to zmien szybe czego sie mają czepiac jak nie bite po przodzie,a przy sprzedazy powiedz prawde
-
Historia naszych nicków
a ja audia4s4 bo miałem a4 bede miał a4 (lub a6) i to ostatnie było ze zderzakiem od S4 no i tak połączyłem audia4s4
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Raczej większych,ale lepiej wymien szybe bo przyjdzie zima woda wejdzie w szczeliny zamarznie i bedzie dalej pekać.
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew:
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
uuu kolega chyba ma jedno z najlepszych audi na forum :oklaski: