Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Co trzeba przerabiac ?? Lutowac kabelki ??
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Duzo roboty z ta gala ? Jakie koszta?
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
No wlasnie 99% b5 ma taka..
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Reggi o taką kiere Ci chodzi ? AUDI A6 C5 LIFT 01-04r KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA (4431459701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Od tych do podał Reggi to już chyba lepsza by była od S4 mi się wydaje może ktoś ma jakieś foto innej kiery w B5 ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Tak to wygląda u kolegi fafnasty NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów i gałka NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Fafnasty ma u siebie od a8 i wygląda nieźle
-
[B5 AFN] Czarna Perełka
Ja bym jednak pozostał przy ori halo
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Zawsze jak przeglądam takie kozackie fury to się załamuje, że tyle pracy i $$$ mój czornuch jeszcze potrzebuje poluje na kiere z a8 !
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Witam wszystkich Ktoś wdupcał do b5 kierownice z innych modeli ? Znudziła mi się moja poliftowa (będzie pewnie na sprzedaż) i chciałbym coś z nowszych modeli. Wiem, ze od a8 d3 podejdzie ale moze od jakiegos jeszcze ? i jak to wygląda cenowo. Jeszcze jedna sprawa. Galka od a4 b6 s-line pasuje do b5 p&p ?
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Noo wygladaja rewelacyjnie no to wkladaj wieksze kolo i bedzie git. Lampy przod polift jaknajbardziej na plus ;D
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
bmw x3 , najgorsze że 2 tygodnie od stłuczki czekam i ze strony Warty narazie cisza, wiem mają 30 dni ,ale zero odzewu czy uznają szkode czy nie uznaja O kurde to faktycznie dlugoo .. oby uznali
-
Do Zamknięcia
Nie ma sensu, za słaba baza.. gruby pieniądz wsadzę a tam ledwo 180km wyciągnę, a to dalej nie będzie jechać... a 140 km mi na razie starczy.. było by Quattro to by się jeszcze szło zastanowić Szczerze mówiąc szukałem 1.8T AJL Q, ale jak się trafiały to strupy je**ne z każdej strony lub bardzo zaniedbane a w srogich piniądzach.. no właśnie śledziłem Twój wątek i widziałem że sugerujesz się pewną furką której i ja się przyglądałem Na chwile obecną mam inna wizje felg, a nie falaty chociaż one też wchodzą w grę A spocić można by... To zostaje swap Nie ma sensu, za słaba baza.. gruby pieniądz wsadzę a tam ledwo 180km wyciągnę, a to dalej nie będzie jechać... a 140 km mi na razie starczy.. było by Quattro to by się jeszcze szło zastanowić Szczerze mówiąc szukałem 1.8T AJL Q, ale jak się trafiały to strupy je**ne z każdej strony lub bardzo zaniedbane a w srogich piniądzach.. no właśnie śledziłem Twój wątek i widziałem że sugerujesz się pewną furką której i ja się przyglądałem Na chwile obecną mam inna wizje felg, a nie falaty chociaż one też wchodzą w grę A spocić można by...
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Co za baran Ci wjechał ?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Było wrzucać aira, a nie sprzedawać -.-
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Dooobrze wygląda
-
[B5 AFN] Czarna Perełka
ja bym wywalił te ledy z przodu modzić, modzić !
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie tych felg przeszło Ci przez łapy te dekory Ci nie wyblakły z czasem ? bo u mnie trochę się różowe zrobiły...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
kolor i kubły dobra sunia z niej już
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Mi tam fele się podobają jednak dobra oponka i od razu fela inaczej wygląda..
-
Do Zamknięcia
no plany jaknajbardziej na + jak to zwiększenie mocy nie ma sensu ? ;O
-
[ALL B5] by Daduś
Maluj ten zderzak i poka jak to wygląda
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Kurde od zawsze choruje na ledy tylne :3 kosa te lampeczki kolo tez ladne, ale małe
-
Spociki Radomszczańskie
Polarki to na jesień
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ja moze jestem zbyt wymagajacy ale mi nie wysyarczaja moje u-dimki .. -.- fajnie gra ale za cicho
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Trzeba sie kiedy zapoznac lepiej