Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Co do mocy to sprawdź oznaczenie silnika jakie masz - jesli nikt nie zmieniał napisu 1.8t z tyłu to tak wyglądają 180KM.
  2. kumpel sprzedał 16" i jeździ na 17" z dobrym et chyba 35
  3. Kumpel ma w B7 to samo - na nowych klockach 16" nie załozy bo trze o zacisk ale tylko dlatego że et ujowe, na startych klockach było OK - tarcze 320mm
  4. 10% bonus w serii..gratki zdrowego motoru no i mod też ładny
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Tabasko temat w 1.8T
    Trzeba tylko dobrze polutować przewody i będzie działać - też mam tak zrobione z Boschem
  6. Nie no bez jaj - nie zdejmujcie kolekora do wymiany odmy w 1.8t - zdjąć trzeba przepustnice i odciągnąć zbiornik płynu i już macie dojście - troche gimnastyki i się uda
  7. Nie widzicie że kolega napisał , że kupił za grosze...teraz włoży reszte gotówki, popatrzy w galerie i będzie
  8. Noo i o to mi chodziło tylko, że banerek ma pod swoimi postami
  9. Procedura standardowa w AEB - zapinasz VAGa i robisz logi, do tego sprawdzenie DV i n75. Dobrze by było założyc zegar doładowania i sprawdzic ile turbo dmucha.
  10. każdy mod jest dobry jak przyniesie jakiś wymierny efekt:wink: ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Przecież to nie jest jakaś tajemna wiedza. Masz wszystko rozpisane wystarczy poświęcić troche czasu na przejrzenie tematu. A jak sie czytac nie chce to dać komuś kto wszystko kupi, włoży, wystroi i...wystawi rachunek
  11. Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne
  12. Buba ja myśle że te magnetyzery to do Ciebie się nie nadają...w twoim 2.7tt jest za szybki przepływ wszystkiego i nic się nie naładuje, zjonizuje itp
  13. jeśli będzie ogarnięty Tuner zrobi to na seryjnych gratach Fmic wspomoże wywalony kat też możesz zamontować Tip i Dp ale nie koniecznie Czyli nic więcej? Jakieś wtryski albo coś? Nie znam się dlatego proszę o radę Co Ci dadzą wtryski skoro turbo więcej nie dmuchnie? IC + down pipe + program i jak masz silnik w dobrym stanie to możesz się zbliżyć do 200KM Aha i nie napalaj się na 200 bo i tak nie wyjdzie, chyba że będzie hamownia z d*py Aleś ty miły Czyli zrobię FMIC ogarnę wydech i jadę zobaczyć ile wydmucha I zakładasz TIPa - seryjna "guma" nie da rady jak "idziesz na maxa".. Wtryski lekko wieksze też mogłbyś założyć np 320ccm bo to koszt nie wielki a ich czasy będą krótsze niż starych z AEB..I tak jak ci Pucek napisał nie napalaj się na cyferki - ulica wszystko zweryfikuje
  14. no to masz lekture na kilka dni
  15. a czemu akurat w PL?? teraz wszystko można z zachodu ściągnąć
  16. Z tego co widze to masz auto serie więc montuj TIPa pod seryjna puszke. Pod stożek TIP jest inny ale to jak sie zdecydujesz na większe mody to sobie tego sprzedasz i kupisz innego.
  17. Seryjne 1.8TQ jeszcze w tiptronicu to co ma być czuć ?? Jak nie ma błędów i gładko przyspiesza w te swoje 10s do 100kmh to jest OK..Jak nie sprawdzałeś VAGiem błędów to podepnij auto i zobacz co jest, potem zrób logi i wszystko będzie widać
  18. Ragga a może to nie od przepustnicy?? Coś na vagu wyskakuje? Ja czyściłem już ze 3 dokładnie w ten sposób co ty i jest OK.
  19. Na pewno bedzie lepszy w wyzszych temp. - do upalania lepszy.
  20. ale żeby aż tak zamęczyc olej - ja też nie mam kata u siebie
  21. poważnie Pucek zagotowałeś olej?? Kurde jak ty jeżdziłeś i jak długo że ci się to udało ?? Silnik powiedział papa?? Ja na tym Gulfie teraz przeleciałem na autostradzie 1200km w 8h i temp oleju zupełnie w normie, wiadomo po mieście jak ostro dajesz to turbo lubi poświecic ale to raczej z tego że K03 małe jest a nie od oleju moim zdaniem...
  22. No własnie dlatego zapytałem czemu olej zmienia ??
  23. A czemu zmieniasz olej? Chcesz wlać jakiś pełny syntetyk? Wiadomo, że każdy ci tu napisze że tylko Motul ale ja np jeżdże na Gulfie i sobie chwale Gulf Racing 5w50 4L Super Cena Warszawa Tarchomin (2552904629) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. Zmienili to już jakis czas temu, z tego co gdzieś czytałem własnie ze względu na to, że to nigdy nie był olej fullsynt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.