Treść opublikowana przez lapek85
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
jvc kw-avx84 Piotrek, a ta wersje 4400 bt da się odblokować by poszerzyć jej funkcje?
-
wezyki podcisnienia
kup zwykłe w oplocie dostępone w każdym sklpie motoryzacyjnym, wytrzymają pare łądnych lat
-
Wyciek płynu chłodzącego
nie lej tego gówna, te "uszczelniacze" to leją handlarze jak sprzedają igiełki, a po sprzedaży cyrki z temperaturą
-
Proszę o ocenę Audi A4 1,9 TDI AFN 121 KM / 252Nm
może też masz kata wywalonego?
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Panowie jest coś godnego uwagi w tych samych pieniądzach co PIONEER AVH-4400BT bo nie wiem co kupić ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Masz cztery wyjścia: - założyć ori czujnik i wrzucić do oleju , - zrobić emulator sygnału, - znaleźć zegary w których nie wyświetla się ten komunikat, - przyzwyczaić się. Ja trafiłem na zegary, w których komunikat się po prostu nie wyświetla (8D0920931C) ---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ---------- http://img7.imageshack.us/img7/9533/20120407427.jpg od czego są wskazówki, że takie grube? miałem jagera, mam vdo i wszedzię inne, cieńcze:whistling:
-
[B5 AEB] Problemy z automatem
Źle mnie zrozumieliście. Przekładka niecałe 1500 plus do tego 500 parę za kompletne nowe sprzęgło od Awx. Dwumase założyłem używana bo mam ich koło 5 sztuk, wszystkie sprawne. ---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:22 ---------- A skrzynia ręczna przy mnie wyciągana z anglika który cały czas jeździł także bez obaw o jej stan. Zawsze trzeba się starać aby minimalizować ryzyko wtopy. A i od kosztów przekładki należy odjąć zysk z sprzedaży automatu i jego podzespółów. Także zdania o przekładkę nie zmienię
-
[B5 AEB] Problemy z automatem
Ja osobiście nie potrafię stwierdzić, że automat 4 biegowy daje poczucie wygody, dla mnie to porażka. Biegi zmienia z opoźnieniem, auto słabe i przy tym dużo pali. Nawet jak był nowy i sprawny to dziwiłem się wujkowi dlaczego kupił nowego passata z 4 biegowym automatem. Po tym jak trafił w moje ręce odrazu przełożyłem skrzynie na ręczną. Cała przekładka trwała 3 dni, po 6-8 godzin, kosztowała mnie niecałe 1500zł z nowymi płynami + do tego nowe sprzęgło od AWX bo będzie silnik wzmacniany. Po przekładce passat stał się zupełnie innym autem, jedzie sprawnie do przodu, dużo mniej pali i przy tym komfort i pełna kontrola nad zmianą biegów. Po tym, że auto przeszło przekładkę zauważy tylko bardzo dobrze znająca się osoba, np. po tym że pod wykładziną pasażera została pusta puszka bez instalacji po kompie i to, że nie ma czujnika sprzegła. Także jesli ktoś ma gdzie i choć trochę się zna na mechanice to przekładka jest banalnie prosta i w moim przypadku naprawa automatu i jego dalsze użytkowanie jest kompletnie nie opłacalne.
-
kontrolka rezerwy
może trzeba będzie do pływaka w zbiorniku zajrzeć, sprawdzić połączenia, wyczyścić
-
Przyciemnianie szybek
a czy ktoś orientuję się ile może kosztować przyciemnie szyb (tył) w passacie b5 kombi??
-
kontrolka rezerwy
u mnie zapala się jak wejdźe na czerwoną kreskę, wtedy też piszczy rezerwa zapala się jak jest 7 litrów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam średnią 58 km/h ale przez to ze cały czas w trasie jeżdzę, zimą troszkę spadało 56km/h
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
odrazu lepiej, bo na pierwszych fotach to
-
Demontaż reflektora przedniego B5 FL
z boku od strony błotnika masz trzecią śrubkę i lampa odkręcona, a wyciągasz ją tak najpierw przesuwając w stronę błotnika aż wyjdzie z bolca od strony chłodnicy i gotowe:wink:
-
Problem z Turbosprążarką
kolego Siwy2411 chyba od niedawna zacząłeś przygodę z TDI, na początek proponuję Ci poczytać, dowiedzieć się to i owo, zroibć logi, poźniej podjąć ewentualne naprawy a wymiany pozostaw na sam koniec, tym bardziej turbine, która wskazuje, że jescze przejedzie wiele km bez regeneracji
-
A8 D3 na 20" :)
piękna :thumbup1: PS. chciałbym się taką przejechać, poczuć ten komfort, ciszę... bo w b5 tdi to wiadomo jak jest:decayed:
-
Problem z Turbosprążarką
już zdecydowałeś się na wymiane/regenerację turbiny?
-
Problem ze światłami!!!!
regulacjia jest dla odbłyśnika, nie ma osobnej dla krótkich i długich świateł, dlatego jedyne co przychodzi na myśł to tak jak koledzy powyżej pisali sprawdzić żaróki, może są złe wsadzone- nie ten typ, albo może jakieś chińskie gówna siedzą?? sprawdź też czy z odbłyśnikiem nie było coś kombinowane, lub może masz odwrotnie światła podączone?
-
Potrzeba błyskawicznej odpowiedzi
d*pa pójdzie w dół, kiedyś taki sam manewr zrobiłem do passata b5 i po tygodniu poszukałem ori sprężyn i wszystko się wyrównało
-
Radio Symphony mały kłopot A4 2000r
kiedyś miałęm tak samo, ale pojechałem do pracy, 55km, poźniej też gdzieś i radio się odblokowało nie wiem ile dokłądnie czasu minęło, napewno pond godzina, spróbuj tak u siebie
-
Problem z Turbosprążarką
najpierw to ściągnij wąż z dolotu na turbinie i zobacz czy ma luzy, wzdłużny, poprzeczny
-
Problem ze wskazówką temperatury.
jak test zegarów wyjdzie ok to czujnik temperatury g62 do wymiany. tak samo z poziomem paliwa, jak test zegarów ok, to wyciągnąć pływak ze zbiornika i na początek sprawdzenie połączenia i czyszczenie szkoda kasy na diagnozy w ASO, bo tam w większości jak nie ma błędu na vagu to wszystko jest ok mimo ze coś nie działa:wink:
-
Stuki w zawieszeniu przy zakrętach
co stuka tego przez neta nie da się dobrze stwierdzić, trzeba się znać i mieć "ucho" sprawdź przeguby, wahacze górne i końcówki kierwocznie nie wiem dokładnie jak to puka ale czasem przeguby tak delikatnie popukują jak już mają sporo za sobą (nie myślę o stukaniu przy ruszaniu, bo to zupełnie co innego)
-
Wymiana czy regeneracja turbiny?
mi regenerowali turbine z awx a bardzo dobrym zakładzie, znanym w środowisku tuningowym i po 40 tys km zaczyna gwizdać i to coraz mocniej
-
Wymiana automatu na manual, jakie skrzynie pasują ???
ja dzisiaj skonczyłem przekładkę skrzyni i żadnych podkładek nie było, miałem 2silniki i dwie skrzynie kompletne i nic takiego nie było. jedynie na wale od autoamtu nie ma łożyska igeiłkowego i na tym wale też jest taka mała blaszka dystansowa któą też wywalasz a dokładasz do bloku po autoamcie gdzie ma byc manual dwie tulejki centrujące skrzynie no i blach osłonowa jest inna miedzy skrzynią a silnikiem