Treść opublikowana przez aju
-
[B6 BAU] co może sie wtedy dziać podczas porannego odpalenia podczas minus 17
ja kiedyś pisałem o tym, wkręciłem 4 nowe i jedna nie domagała
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu w AWX przed 2002r - napinacz hydrauliczny
np po vinie, ja bym wymieniał w końcu rozrząd robi się na xx tyś km... a co za 2-5-7tyś km Ci napinacz strzeli i będziesz szukał silnika?
-
[B6 BAU] co może sie wtedy dziać podczas porannego odpalenia podczas minus 17
rzucanie silnikiem na dużym mrozie może być wynikiem niedomagania świecy (świec) żarowej co do zapalania się kontrolki to może być słaby aku, po dodaniu gazu zwiększa się prąd ładowania i kontrolka gaśnie (ale to tylko jedna z teorii)
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
ee tam gadanie.... ja też tak mam po chwili się normuje, nie przejmuję się tym bo w noutlafy nie wpada a przy pełnym bucie po chwili jest takie jak zadane
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
w Q to tak... ale czy wtedy ta skrzynia to duk? jeśli ośka też ma skrzynię duk
-
[B5 AJM] Tłoczek do AJM - Problemy z dostaniem odpowiedniego.
kup używany zacisk i po sprawie, sam miałem z tym problem a później jeszcze z ręcznym
-
[B5 AJM] Zestaw klocków i tarcz LUCASA
do 312 trzeba inne jarzma (np a6c5 2.5 180)
-
[B5 AJM] Długie przełożenie 5 biegu
:gwizdanie:
-
jakie sprzęgło 1.8 T 132kw ?
awtomat, manual?
-
[B6 AVF] Problem ze skrzynią biegów
cena nowego + robota jest większa niż wymiany na inną skrzynię
-
[INNE] [a3 1.8t] wtryski paliwa DeatschWerks 440 - zna ktoś? + jaka wydajność
uu to mało, trzeba się wczytać co tam większego wstawić.... chyba spędzę pare godzin na forum ;(
-
[B5 AWT] 1.8T AWT zatarty. Szukanie silnika
ile byś chciał zapłacić za silnik? (może być pw)
-
[INNE] [a3 1.8t] wtryski paliwa DeatschWerks 440 - zna ktoś? + jaka wydajność
spece od 1,8t ile mocy da się wykrzesać przy wtrysku 440cc? (zakładając oczywiście że turbo nie jest seryjne) dodatkowo ktoś coś wie o tej firmie? W necie kosztują około 1500zł za komplet
-
[B5 AJM] Zestaw klocków i tarcz LUCASA
może i racja
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
b6 avb z jednomsem, wymieniony już na dwumas, objawy jak kiedyś pisałem przy b5 Ja nigdy nie będę jeździł na jednomasie
-
[B5 AJM] Długie przełożenie 5 biegu
a liczyłeś z przełożeniem głównym? [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:51_________________________________________________ tak
-
[B5 AJM] Zestaw klocków i tarcz LUCASA
dev mogłeś napisać koledze o 312mm.....
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
może, nowy nie jest drogi
-
[ALL B5] Czy dwumas AFN 1.9 TDI podejdzie do AVB 1.9 TDI
będzie pasował z 100,115,130
-
[B5 AJM] Długie przełożenie 5 biegu
fhn ze 130ki ale ta jej dłuższość to znikoma
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
weź ze 130ki np FHN będziesz na trasie zadowolony
-
[B6 AWX] Oem +
i tak nie polecam startów z miejsca
-
[ALL B6] Wymiana sprzegiełka alternatora
u mnie nie było tak różowo, ukręcił klucz i kółko ciął kątówką
-
[B6 AVF] Jakie głośniki pod ori radio?
kurdę ktos napisał w temacie o b5 i myślałem że mówisz że w b5 są takie same jak w b6/b7, sorki
-
[ALL B5] Czy to przegub?
dzięki za pomoc, napiszę co było jak zrobię [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:55_________________________________________________domjenick przegub poszedł Dzięki za pomoc temat myślę można zamknąć