Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Uciąg 1,9 TDI i 2,5 TDI
1.9 - 116koni ma 1600kg (ośka napęd) ciekawe czy 110ka ma inaczej
-
[B7 BRE] Nie działa klima na włączonym silniku
mój odpis tyczył się wypowedzi fly07
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
mam mieszane uczucia ale ogólnie za pracę nad nią, i nawet profi wyszło
-
[B7 BRE] Nie działa klima na włączonym silniku
no jak na zapłonie ma działać jak nie ma napędu sprężarki?
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
U mnie nie było naprężenia i stuku tylko taki ciche delikatne puk. Wjechałem do garażu otworzyłem okna zgasiłem auto i machałem lewo prawo szybko kiera. Usłysząłem ciche puk puk puk. Na drugi dzień zatrudniłem kolegę który machał kierownicą a ja słuchałem gdzie puka. w końcu podniosłem przód, już bez kół, złapałem drążki i faktycznie jeden miał CHYBA luz ale nie mogłem tego stwierdzić na 100%, dlatego pojechałem na stacje diganostyczną i pan potwierdził że drążek. Najprawdopodobniej w wyniku najechania na krawężnik mojej żony tak się stało. No więc do intercarsu po dwa drążki, psowrotem na warsztat, koszt ze zbieżnością 315zł (zbieżność 60)
-
[B5 AJL] Mój Avancik 1,8t + 4 łapki!!!!
ja ogladalem 8sztuk... Nawet już oglądałem a6... Az się trafiła przy pomocy znajomego. Jeszcze raz gratuluję silnika to dobra jednostka jeśli jest w dobrej kondycji.
-
[B5 AJL] Mój Avancik 1,8t + 4 łapki!!!!
moje TDI nie kopci nawet małego bączka nie zrobi uważaj żeby którysz mocny TDI jednak Cię nie zrobił poza tym fajniuśki silnik też go chiałem ale nie mogłem znaleść dobrej sztuki po lifcie
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wyszukiwarka, fraza: a4 forum
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
drążki a dokładnie drążek, zbieżność zrobiona.. aczkolwiek 3 razy temat poprawiany Efekt jajka zniknął
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Real też autko pierwsza klasa, pozdrawiam
-
Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D
Piękna maszyna, i ta kasa włożona w nią :oklaski: Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem? Sam bawię się w offroad mam gele 290gd ale nie bawię się w wyprawy tylko w wyloty za miasto w cięzki teren i po paru godzinach powrót
-
Spocik Lubuski :)
tiger i naprzod :>
-
Prośba o pomoc
Jeśli zabrali go karetką to prawojazdy mogą zabrać do czasu wyjaśnienia, jeśli poszedł sam to możesz się kłócić z nimi teraz
-
Kibice żużla
ja obowiazkowo falubaz
-
[B5 AJM] Termostat?
na climatronicu temp 84-87*C w trasie zależy od stylu jazdy, czy termostat jest do wymiany? Jak długo auto stoi na wolnych to temp schodiz na 82-83*C. Zegary 88-90*C
- Spocik Lubuski :)
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
każde auto jest sprawdzane, tabelka jest po to że większość pierwsze pytanie jakie zadaje przez tel to: "ile da się wyciągnąć" :> Nikt Cię kolego nie zmusza do jechania do GEKO, możesz jechać do dynosoftu (który polecam, robiłem tam fiata coupe 16vt) możesz jechac do Rogala albo do VTG
-
Spocik Lubuski :)
ja będę.. gdzie się spotykamy i o której dokładnie?
-
[B5 AJM] Drgania lewarka skrzyni biegów
kiedyś słyszałem to w TV żeby nie trzymać ciągle łapy na lewarku bo coś się szybciej zużywa i nie mówię tu o samej estetyce gałki :gwizdanie: U mnie na wolnych obrotach można zobaczyć delikatniusie drganie gałki, prawie niezauważalne. Przy jeździe nie ma żadnych drgań ani ruchów
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
no ja to zrobię tak jak mówiłem tylko muszę mieć jakąś trasę Nie pochwalam jazdy 200 na odcinkach do 70
-
Oto moje maleństwo...
korektorem po oponach napisy? :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Wyciek z miski olejowej
zrobić
-
[B6 AVF] Tomson'owa A4 Avant! 18", gleba FK -40mm
tak myślałem że chesz mieć podwójny prosty wydech Co do kontrastu to fakt, fajnie wygląda jasna felga do ciemnego auta... ale ciemna felga każda dla mnie nieciekawa (wizualnie zmniejszona)
-
[B6 AVF] Tomson'owa A4 Avant! 18", gleba FK -40mm
fajne autko podoba mi sie zetsawienie tych kół na srebrnych kombi! Do tego masz mocowanie na telefon, lubię to w autach nie wiem czemu czyli jak to będzie wyglądać bo nie znam się dokładnie na dupkach w b6
-
[B5 AKN] Wytarte wałki po 10tyś-jaki powód?
może jest złe smarowanie