Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AEB] Moje pierwsze Audi i chyba juz tak zostanie... podobi się :) Zapraszam :)
Bose to tam raczej nie ma 1.8T i gaz dla mnie to nie idzie w parze Fajnie że Q Życzę zadowolenia z autka
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
pokaż link
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Kolego jak uda Ci się dociąć ramkę u dołu żeby to ładnie wyglądało i bez odprysków to będziesz mistrzem Próbowałem już nawet ramkę od navi przytoczyć na tokarce, później na elektronicznej frezarce... efekt końcowy był taki że i tak wylądowała w koszu. Choć to nie zmieni faktu że po bokach będzie lipa, jak w tym rns który przedstawiłem, dla mnie to strasznie szpeci auto. Każdy się pytał, "czemu to tak nie pasuje do deski?"
-
[B5 ADP] Kiedys seria ... teraz troche lepiej
Ładne jest, ale ja bez klimy bym nie kupił, silnik pomijam skoro Ci starcza. No i jak mówią koledzy zmień kiere
-
[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
tp jest jeszcze jedno mocowanie siatki jak złożysz fotele! mam to u siebie, mam Ci pokazć specjalnie fotę, żebyś uwierzył :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 15:54_________________________________________________a guzik to wyłączenie czujników objętościowych/ruchu w aucie
-
[ALL] Czy da się zrobić logi dynamiczne VAG 5053 CAN Live Data ?
nie dość że na bieżąco to jeszcze samemu... trochę to nie takie jak bym chiał. Myślałem że może da się to zpaisać gdzieś i później przesłać do kompa
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
nie tylko szpary kolego, jak widzisz na dole radio jest za długie i pięknie odstaje na dole, a patrząc z boku na to to już całkiem dla mnie porażka Tu mamy wersje skróconą, chociaż nie wystaje,a le reszta też porażka, dlatego zrezygnowałem z rns i navigation plus
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
ramka z a6 jest przymała więc dla mnie odpada
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
masz mieć: 1x chinch ok 5 metrów najlpeiej z dodatkowym kablem do sterowania (włączania wzmaka) 1x kabel do włączania wzmaka jeśli chinch go nie posiada 1x kabel zasilający + ok 5metrów 1x kabel GND masowy (długość dowolna) 1x oprawkę bezpiecznika 1x bezpiecznik pasujący do oprawke 1x kabel dwużyłowy do podłączenia głośnika/skrzyni/tuby złączki itp
-
[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
tak, jest tam mocowanie siatki bagażowej
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica dla silnika ?
no to czas podjąc decyzje...
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica dla silnika ?
Zastanawia mnie panowie taka sprawa, jestem właśnie na etapie poszukiwań firmy która podniesie moc w moim autku. Pytanie to czy jest sen podnosić moc na ok 140koni? Nie wiem jak NM się z tym wiąże a głównie na tym mi zależy. Drugie pytanie ile maksymalnie softowo da się wyciągnąć z AJMa?
-
[ALL] Czy da się zrobić logi dynamiczne VAG 5053 CAN Live Data ?
czy VAGiem VAG 5053 CAN live data (http://www.allegro.pl/item651455817_najlepszy_vag_5053_can_live_data_adapt_j_polski.html) można zrobić np logi dynamiczne? czy jest w czymś gorszy niż taki podłączany do laptopa?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
:> bardzo mi się podoba Twoja praca, teraz czas na navigation plus albo inne 2din :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
- Żądany URL nie może zostać sprowadzony
-
[ALL B5] Jakie głośniki mam kupić ?
kup dwa solingi w skrzyni razem za 300-350zł i postaw mi piwo, a za resztę kasy zabierz dziewczynę/żonę/chlopaka na kolację
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
to czekam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1000wczoraj się przekręciło, jeszcze coś tam jest (1008jest dziś)
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
dzięki, przy zmianie tarcz przejdę na 312 a masz może jakieś foty jak to wygląda teraz u Ciebie?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Piękne autko :> Ja też myślę o bumperach z s4 ale nie wiem czy się skuszę
-
[B5 AFN] Teraz czas na JNX. CZARNY AVANT.
piękne autko no i silnik Dla mnie lampy polift, mała gleba i
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
z założenia ma być to pod felgą 18 więc się przyda. Czy ktoś zna numery jarzma żebym mógł sobie bezpiecznie takie zakupić nie myśląć "czy dobre kupiłem"
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
czekam też jak na szpilkach :> ale już wczoraj miałem dosłać zdjęcia z wymiarami radia które teraz tam siedzi, więc domyślam się że coś się skomplikowało...
-
Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?
Witam, czy ktoś może polecić jakiś telefon na platformie windows? Tylko nie taki w cenie dobrego laptopa Myślę o samsungu ale nie wiem, nie mam jakoś zaufania do tej firmy. Ma to być tel do internetu, nie do rozmów ani sms. Chcę korzystać z niego jako przeglądarki www, gg czy często w trasie jako modemu do laptopa.
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html