Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dzięki to zamawiam zimówki na to
  2. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    no to nie ma imo w zegarach, jeśli to NSI to musisz kupić NSI inaczej będą występowały różne problemy opisane już w wątku o wymianie zegarów
  3. pany 16cali 7,5j ET45 nie będzie nic obcierać od środka? takie kapcie mi przewiózł kolega bo pomylił 35 z 45 A nie bardzo mam czas sprawdzić to w realu
  4. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    97 to imo już w zegarach chyba więc kodowanie licznik musisz kupić taki jaki masz zegarek czyli jak masz same kreski to nie kupujesz takiego ktory ma cyfry w zegarku o elektronicznym nie wspomne Mozesz kupic anglika bedzie dzialal tyle ze w MPH
  5. a jak to zrobić jest na forum na pewno... gdyż sam z tego skorzystałem
  6. firma znana ale w AWX jeszcze nie spotkałem tej turbiny, być może producent otworzył nowy rynek
  7. jest wątek o hamulcach
  8. Arek za te końcówki graty.... u mnie już rok leżą w garażu i nie mam do tego mocy
  9. no to jest najpotrzebniejsze szczegolnie w marce na 3 litery :gwizdanie: tylko tam jak legenda głosi chyba występuje litera D tylko... ale nie wiem nigdy z tyłu nie oglądałem
  10. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    lepiej kupić full fisa i zrobić licznik z kompem...
  11. opony tak, wszytkie nowe 225/35-19 czujniki ruszyłem, zobaczymy [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 10:58_________________________________________________przy schodzeniu z 210 na 200 znów się zapaliło, zjechałem na parking i mam błąd czujnika abs, co ciekawe znika po paru km lub wyłączeniu i włączeniu zapłonu
  12. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    p&P taką jak masz teraz
  13. elipsa i jeszcze 3 drożna, dla mnie na wejściu porażka
  14. zapodaj cennik myślę że niejednego to zainteresuje
  15. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    kodowanie można zmienić VAGiem, wsad commanderem (tylko trzeba mieć wsad :gwizdanie:) Tam gdzie TV nie naprawią Ci tego bo nie będą mieli wsadów... trzeba uderzać tam gdzie naprawiają liczniki, ale jak pisałem wcześniej jest duża szansa że licznik nada się na śmieci DEF nie pojawia się przy robotach jakich piszesz :gwizdanie:
  16. płytka do czyszczenia w takiej wanience jak czyści się np płyty telefonów kom Najprawdopodobniej gdzieś jest mikro zwarcie
  17. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    DEF to błąd sum kontrolnych, zrób nowe kodowanie licznika, wtedy przelicza na nowo sumy kontrolne, ale jak to nic nie da to zostanie CI wgranie nowego wsadu, choć to nie zawsze pomaga, jak nie pomoże to licznik do śmieci, warto z niego zabrać tylko wskazówki i tarczki
  18. nowy zacisk do audi a4 na tył w sklepie kosztuje od 200zł do 360, takie info dostałem od sprzedawcy... Zastanawia mnie czy warto w takim razie brać używkę za 60-100zł która nie wiadomo ile posłuży
  19. Jak się robi 200 koni czy nawet więcej w aucie to chyba nie poto żeby jeździć 50km/h po mieście a ja tam jeżdżę nawet czasem tak Mocy używam tylko dla sowjego bezpieczeństwa, wyprzedzanie na trasie, zjechanie ze skrzyżowania, zawstydzenie 3.0tdi Ot najpotrzebniejsze sprawy
  20. POZNAŃ, kto dziś stał w poznaniu niedaleko M1 ciemną B5 avant PJA (ramki klubowe) za czarną BMW 5 ?
  21. nie, padło w trasie, na parkingu wpadł mi pedał sprzęgła w podłogę, wyciągnąłem go ręką, dolałem płynu.... i po paru stówkach sprzęgło powiedziało żegnam
  22. niby tak ale wskazuje pare "błędów" spryskiwacze, zarowki... O tym pisane jest w tym watku
  23. ja myślałem że to zimna strona, bo taka czysta
  24. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    na razie się tym nie przejmuj, jeździj jak będzie się jednak coś działo z tą przejściówką to wtedy mam dla Ciebie patent

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.