Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AEB] Szybkie miganie kontrolki IMMO, konumikat dEF. oraz błąd 65535
przekoduj zegary, żeby przeliczył jeszcze raz sumy, jeśli nei zniknie DEF to możesz spróbować jeszcze raz wgrać wsad do zegarów.... lecz pewnie nic to nie da i skończy się na wymianie zegarów. Komuś nie wyszło cofanie licznika
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
a jak się zajedzie to można wsadzać mocniejsze graty więc nie ma tego złego
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
rozbieram angliki, i do tej pory nie wiem jaka ma być raz jest 228 raz 230 Kup 230mm [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 15:32_________________________________________________wg nr który podałem mam sztywną tarczę a mam tarczę na sprężynach... więc jednak lepiej wziąć z lajtowo te nr co podałem
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
ja mam takie nr na fakturze
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z ATJ quattro 240mm będzie pasowało do silnika AVF??
też tak słyszałem więc kupiłem luk-a, ślizgało się czasem przy ruszaniu, niby miało się ułożyć po 2 tygodniach wymienili na nowe i co..... ślizgało się przy pełnym bucie na 5 biegu Dali mi 3 sprzęgło ale sprzedałem nowe i wsadziłem sachs, lata odpukać bez problemu
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
one są takie same
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z ATJ quattro 240mm będzie pasowało do silnika AVF??
ja osobiście luk już nie kupuje, przejechałem się już dwa razy na tym ;(
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
sachs i 400Nm jak po maśle 3082 000 555 docisk 1864 000 440 tarcza 3151 271 937 łozysko
-
[ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
a może 14 i jakieś 75 profil... to musi być jazda
-
[B5 AJM] Kapie olej
szklana kula mówi mi umyj silnik i zobacz
-
[B5 AJM] Wydech przelotowy proszę o poradę
a po co przelot w parchu który i tak nigdy nie będzie jechał?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tak myślę ile stron można się brendzlować wycięciem KATA
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z ATJ quattro 240mm będzie pasowało do silnika AVF??
co byś nie włożył będzie pasowało, jak klocki lego
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
oni naprawdę mają nas za debili... powodzenia myślę że to po prostu nie wiedza a nie brak szacunku do klienta... rozwalileś mi system rozumiem że oleje będą gratis [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:27_________________________________________________na faktorze mam wymiana sterownik (?!?!?!wtf) wymiana ukladu oczyszczania spalin (dpf?), programowanie sterownika Docelowo nie kopci nawet przy ostrym bucie można znów na światłach łapać się z "tuningami"
-
[ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
zobacz ja wolę blondynki
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
każda się nadaje
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
bo na brd jest popyt
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
może ktoś kupi ale za ile... na pewno nie za duże pieniądze
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
taki fmic to myślałem że tam ze 400rumaków
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
to się cieszę że póki co wszytko gra Z anglii przyjechał bez dolewania oleju Ktoś pytał czy mam dostęp do turbin, tak mam
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
wygląda dziwnie... czujnik na sam silikon? rurki bez pogrubianych końcówek = się spadki gum łączących (tak tak teraz wydaje Ci się że trzyma mocno) chyba większość to gumowe rury, mało rur, będzie lag? na pewno będą puchnąć
-
[ALL B6] Kalibracja prędkościomierza
koduj
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
mam parę pewnych dwumasów jeszcze założonych na aucie, ze 100 lub 130konnych TDI
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
tak, tam jest spooooro luzu[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:57_________________________________________________kolega jezdzi na zestawie dwumas z 100konnego audi i sprzeglo ze 130ki i jest bardzo zadowolony
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
dwmumas możesz użyć z 110-115-130 one wszytkie są "wymienne" "zamienne" mimo że katalogi mówią inaczej